Ana SayfaAstrolojiBalık Burcu Nasıl Aşık Olur?

Balık Burcu Nasıl Aşık Olur?

Balık burcu özellikleri
 
Balık burçlarının nasıl tavlanacağını belirtmeden önce ilk olarak balık burcu erkeğinin ve kadının özellikleri belirtilmesi gereklidir. Balık burcu erkeğini tavlamanız için öncellikle bu burç erkekleri ve kadınlarının özelliklerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıda bu özellikler belirtilmiştir.

Balık burçlarının en belirgin özellikleridir cömert, sağduyulu ve sabırlı olmalarıdır. Hayal dünyaları oldukça geniş olan ve hayallerle yaşamayı seven balık burçları, hayattaki her şeyi idealize etme çabası içerisindedirler. İkna kabiliyetleri ve diksiyonları güçlüdür. Uysal, sadık, vicdanlı ve dürüsttürler. Adaptasyon becerileri oldukça gelişmiştir, dolayısıyla sosyal kişiler olduğunun söylenmesi mümkündür. Ancak oldukça duygusal yapıları sebebiyle dışarıdan gelen etkilere en çok maruz kalan burçlardır. Daha doğrusu, dışarıdan gelen etkileri en çok ciddiye alan burçlardır. Balık burçları için diğer insanların kendileri hakkındaki düşünceleri son derece önem arz etmektedir.

Balık burcu erkeği nasıl tavlanır?
 
Erkek balık burçları için astroloji, bu burcun erkeklerin oldukça kırılgan olduğunu belirtiyor. Balık burcu erkekleri ilk olarak hoşgörülü ve nazik kadınlardan hoşlanırlar. Bunun yanı sıra kendileri gibi sağduyulu, anlayışlı ve saygılı bir kadından kısa süre içerisinde etkilenebilirler. Sadeliği ve mütevazi bir hayat yaşamayı tercih eden balık burcu erkekleri doğal olarak partnerlerinde de bu özellikleri ararlar. Ayrıca yardımsever bir karaktere sahip balık burçları yardım ve hayırsever kadınlara çok büyük saygı ve sevgi duyarlar. Balık burcu erkeğini etkilemek için yardımsever bir imaj sergilemeniz bir tüyo olabilir.

Balık burcu kadını nasıl tavlanır?
 
Balık burcu kadınları rahat olmayı ve sadeliği severler. O yüzden balık burcu kadınlarının yanında her daim sakin ve rahat olmanız gerekmektedir. Tabii ki aynı zamanda onun da rahat olmasını sağlamanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra balık burcu kadınları özgürlüklerine çok düşkün olduklarından dolayı onları fazla kısıtlamamanız gerekmektedir. Giydiklerine ve sosyal çevresine karışmanız hem kendinizi hem de karşınızdaki balık burcunu kadınını üzmenize neden olur. Fazla otoriter ve baskıcı olmamalısınız. Özgür ruhlu olan balık burcu kadınlarının tolerans gösteremediği tek şey baskı ve zorlamadır. Bu püf noktalar dikkate alındığı zaman bir balık burcu kadının kalbine giden yola çıkmış olursunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img