Balık Burcu 19 Mayıs Nuray Sayarı Yorumu – Haftalık Genel

    Balık burcu günlük burç yorumunuzda bakalım neler var. Balık burcu Nuray Sayaraı burç yorumları,haftalık balık burcu yorumu habaerimizde

    Balık burcu olanlar bu hafta İkizler burcundaki yeniay ile ev, aile ve yuva konuları gündemde olacak. Eşimden romantizm göremiyorum, ilişkimde heyecan kalmadı diyorsanız bu hafta şok olacaksınız. Bu hafta sevgiliniz size bahçelerden çiçek kopartıp gelecek ve siz de ne kadar aşık olduğunuzu bir kez daha hatırlayacaksınız. Bu hafta yeni eşya alma ya da tadilat gündeminizdeyse bu hafta çok uygun. Mars sizin burcunuzda kavgalı günler yaşamış olsanız bile bu hafta o kavga gürültüden uzaklaşacaksınız. Sağlığınız bu hafta oldukça iyi fakat kazalara açık bir hafta balık burcu ve yükseleni balık olanlara.

    Mars yine arkadaşlıklarınızda kavgaya yakın anlar yaşamanız olası. Ve bu hafta kadınlara karşı dikkatli olun. Parasal sıkıntılar 20 Mayıs tarihi ile beraber düzelmeye başlıyor. Güneş’in burcunuzda İkizler burcuna geçişiyle Balık burçları para konularında rahatlayacak. Gayrimenkul işleriniz varsa yoluna girecekve kazançlarınız artacak. Kariyerde işler yavaş yavaş rayına girmeye başladı. 22 Mayıs’taki Yeniay’da ise hayatınızla ilgili birtakım değişiklikler yapabilir, büyük kararlar alabilirsiniz.