Ana SayfaAstrolojiAylık Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları

TÜM BURÇLARIN AĞUSTOS 2021 AYI BURÇ YORUMU

Aylık burç yorumlarına göre Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını aralık ayında neler bekliyor? Ağustos Aylık burç yorumları

KOÇ BURCU


Sevgili Koç’lar, hayalini kurduğunuz birçok fırsatla karşılaşacağınız ve bol sürpriz alacağınız bir ay olacak. Özellikle ayın 18’inden sonra sevdiğiniz kişiler tarafından çok mutlu edileceksiniz. Ayın 25’inden sonra ise duygularınızı bir kenara bırakıp mantığınızla hareket etmek isteyeceksiniz. Ufak tefek kayıplar yaşayabilir, hafif incinebilirsiniz. Ama şunu söylemeliyim ki kısa süreli bu acı. Bu ay aldığınız değişim kararıyla da yakınlarınızı şaşırtmaya hazır olun. Bu ayın sonlarında çevreniz tarafından rahat bırakılırsanız daha iyi olacak, tahammülünüz bitip ufak tefek tartışmalar yaşanabilir çünkü. Agresif çıkışlarınızdan vazgeçip sakin kalmanız sizin için iyi olur. Hoşça kalın.

BOĞA BURCU


Sevgili Boğa’lar, daha çekici ve göz alıcı, insanları ikna etme kabiliyetinin yüksek olduğu ve bu sebepten dolayı her şeyi yaptırdığınız bir aya hazır olmalısınız. Günlerdir kafanıza taktığınız sizi yıpratan düşünceleri geride bırakıp, önünüze bakacaksınız. Bu ayda dengesizlikleriniz hat safhada. Yakınlarınızı da bu konu da çok yoracağa benziyorsunuz. Ben şimdiden uyarayım da ona göre davranın. 😊 Ağustos 15’den sonra sizi karlı bir yatırım bekliyor. Bu ay yeni tanışmalara sıcak bakmamanız gerekiyor, ince eleyip sık dokuyun benden size tavsiye. Etrafınızda sürekli sorun çıkaran insanlar var ve siz bu durumdan bıkmış haldesiniz. O kişilerle de arkadaşlığınızı gözden geçirmeniz gerekecek. Hoşça kalın.


İKİZLER BURCU


Sevgili İkizler, zaman zaman kırıp dökeceğiniz ve ardından pişmanlık duyup uysallaşacağınız bir aya girmiş bulunmaktasınız. Ruh haliniz bugünlerde çok değişken. Ne istediğinizi ve nasıl yaşamak istediğiniz konusunda çok kararsızsınız. Sizden ricam bu ay ani kararlar almamanız, yoksa çok zararlı çıkacak gibisiniz. Bu ay birtakım arkadaşlıklar edinebilir ve mutlu olabilirsiniz. Evde pineklemekten çok sıkıldınız, farkındayım. 😊 ağustos 15 den sonra aşk hayatınız cıvıl cıvıl olabilir, güzel seyreden ilişkiniz çevrenizdekileri kıskançlık krizine sokabilir. Bu durumda sizin hoşunuza gideceğe benziyor. Uzun zamandır haber beklediğiniz bir konuda ay sonunda haber gelebilir. Sevinçten havalara uçacak gibisiniz. Benden söylemesi. 😊 Hoşça kalın.


YENGEÇ BURCU


Sevgili Yengeçler, takıntılı, geçmişte yaşayan, çevresini biraz yoracak ama cazibesini her seferinde konuşturacak bir Yengeç olacaksınız. Bu ay destekçi arıyorsunuz kendinize. Ama insanlara olan güven probleminden dolayı içinizi açamıyor ve pimpirikli davranıyorsunuz. Bu ay bu sorunu yenmelisiniz. 15 ağustostan sonraki tanışmalar, sizi mutlu edecek. Yeniliğe ve değişime açık olduğunuz bir ay fakat siz zor değişen bir insan olduğunuzdan hep erteliyorsunuz. Biraz kendinize güvenin! Çevrenizde haddini aşan sizi sinirlendiren kişilere karşı alttan almayı bırakın ve gerekeni yapın. Artık alttan alırsanız kaybederseniz benden söylemesi. Hoşça kalın.


ASLAN BURCU


Sevgili Aslan’lar, kendinizi ispatlayacağınız, zorluklara göğüs erip, dayanacağınız ve sevimli olup etrafını da mutlu eden bir Aslan olamaya hazır olun. Çevrenizde kıskanç olan kişilerle çok uğraşacağa benziyorsunuz. Kini, gururu bir kenara bırakıp, bu ay affedici olmaya hazır olun. Geçmişte hatasından ötürü sırt çevirdiğiniz insan kapınıza gelebilir. O kişiye şans verebilirsiniz. 😊 Çevrenizde sizden ilgi bekleyen kimseler var onları fark ederseniz sevinecekler. 20 ağustos’tan sonra bir şeylerin dönüm noktası olacak sizler için. Aklınızı kullanıp devam ederseniz problem yok. Hoşça kalın.


BAŞAK BURCU


Sevgili Başak’lar, ağustos ayının 15’ine kadar kendinizi duygun ve mutsuz hissetseniz de daha sonrasında kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Çevrenizden her zaman vefakarlık ve fedakarlık bekliyorsunuz. Ama buna rağmen nankörlük ediliyor. ağustos ayı bazı kimselerin son şansı olabilir. Bu ay mücadele gerektiren durumlar olabilir, çok uğraşacağa benziyorsunuz. Artık yumruğunuzu masaya vurup, sesinizi gür çıkarmanızın zamanı geldi. Zaman zaman geçmişi anıp pişmanlıklar da yaşayabilirsiniz. Artık geçmişe perde çekip, düşüncelerinizi değiştirmenizi isterim. ağustos sizin birçok konuda ders çıkaracağınız bir ay olacak. Hoşça kalın.


TERAZİ BURCU


Sevgili Teraziler, bu ay kartları açık oynayacağınız bir Terazi göreceğiz. Artık çevrenizden bir şey saklamanıza gerek kalmayacak. Kendinizi uzun zamandır boşlukta hissediyorsunuz, artık o boşluğun dolacağı zamanlar geldi. Dost şefkatine muhtaç kalmışsınız, ağustos ayı bu konuda ilaç gibi gelecek. Sizi paylaşamayıp kavga eden kimseler olabilir. Özellikle ayın 15’inden sonra çevreniz tarafından çok konuşulabilirsiniz. Bu zaman zaman hoşunuza gidecek ama üzüldüğünüz noktalarda olacak gibi. Çevrenize net olursanız sizde net yanıtlar alırsınız. Uzun zamandır haberini beklediğiniz bir konu da ağustos 25’den sonra haber gelebilir. Bu haber umarım sizi mutlu eder. 😊 Hoşça kalın.

AKREP BURCU


Sevgili Akrep’ler bu ay sizin için barışma ayı olacak. Çevrenizdeki insanlarla olan ikili ilişkileriniz daha da güçleniyor. Yıkıcı akrep gitti yerine daha ılımlı Akrep geldi. Hayatınızdan kasvetli günler uzaklaşıyor. Maddi ve manevi işleriniz gün geçtikçe rast gidecek, ufak tefek pürüzler çıksa da aldırmayacaksınız. Siz sonuçta sorunlar çözmekte 1 numarasınız. 😊 ağustos 20’den sonra yeni tanışmalar olacak, biraz temkinli yaklaşırsanız iyi olur. Sonrasında başınız ağrısın istemem. İnsanlar kusursuz olsun bana yanlış yapmasın istiyorsunuz ama bilmelisiniz ki kusursuz insan yok. Bu ay affedici olun. 😊 Çok göze gelip, nazar değiyor. Çünkü çok kıskandırıyorsunuz. Sağlıcakla kalın.


YAY BURCU


Sevgili Yay’lar, ağustos ayı sizin için imtihan ayı olacak. Fakat şunu da söylemeliyim ki talihli olacağınız bir ay da olacak. 😊 Gönlünüzü kaptırdığınız insan tarafından biraz yorgun düşürülebilirsiniz. Düştüğünüz boşluktan kurtulmak için ağustos 18’den sonra hayatınıza girecek kimselere şan vermenizde çare var. Temeli çürük insanların üstüne bina inşa edilmesi size kaybettirir. Cazibenizle çok dikkat çekeceğe benziyorsunuz. Ortamlarda dikkat çeken ve etkileyen birisisiniz. Yeni kimseler, yeni sıkıntılar, yeni heyecanlar ve yeni ortamlar… bu kadarı kafi 😊 Mutlu bir ay olur umarım. Sağlıcakla kalın.


OĞLAK BURCU


Sevgili Oğlak’lar, her zaman ne istediğini bilen adımlarını temkinli atan bir Oğlak olsanız da bu ay pek öyle olmayacak. Duygusal olarak yoğun hissedeceğiniz bir ay. Bu ay 17’den sonra tanıdığınız insanlara keşke sizi önceden tanışaydım diyeceksiniz. Canınızı sıkan birileri var, hatta uzun zamandır dişinizi sıktığınız.. sizi şiddetli kavgalar bekliyor olabilir. ağustos 25 den sonra ciddi adımlar atabilirsiniz. Bu ay sevdikleriniz tarafından sürpriz yapılıp, şaşırabilirsiniz. Ama ne zaman olacağı bilinmiyor. 😊 Sağlıcakla kalın.


KOVA BURCU


Sevgili Kovalar, kendinizi kuş kadar hafif hissedeceğiniz, bir aya hoş geldiniz. Bu hayatı yaşamasını bilen, her anının tadını çıkaran bir kova olmak size iyi gelecek. Geçtiğimiz günlerde can sıkan olayların artık son bulacağını ve rahatlayacağınız bir ay olacak. Sizden yanıt bekleyen birisi var. Olumlu cevap verip bir yola çıkacaksınız. Sürprizleri bol ve sizi her daim mutlu edecek biri bu 😊 can sıkan birtakım arkadaşlıklarınıza son verecek gibisiniz. Onlara karşı şimdiden bir önlem alsanız iyi olur. Sürprizlerin bol olacağı, yenilenecek bir Kova’nın uzun zamandır istediği günler geldi çattı artık. 😊 Size bu günlerin tadını çıkarmak düşer. Sağlıcakla kalın.


BALIK BURCU


Sevgili Boğa’lar, kalbiniz ile mantığınız arasında gelip gideceğiniz ve bu sebepten dolayı yorgun düşeceğiniz bir aya girmiş bulunmaktasınız. Çok kararsızsınız, artık neyi isteyip neyi istemediğinizi bilip ona göre yola çıkmanız gerekiyor. Bu ay talihiniz yüksek. Sizden istediğim ani kararlar almamanız. Güven duyduğunuz insanlardan da fikirler alarak öyle karar vermelisiniz. Hayatınıza girecek kişiye karşı güven sorunu yaşayacak 1 ay boyunca bunun üzerinde duracak gibisiniz. Bu kişinin sürprizlerinden tutun, şaşırtacak sözleri olacak. Siz sadece duygularınızla hareket etmeyin, mantığınız daima ön planda olsun. Hoşça kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img