Ana SayfaAstrolojiAralık Aylık Burç Yorumları 2020

Aralık Aylık Burç Yorumları 2020

Aylık burç yorumlarına göre Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını aralık ayında neler bekliyor? Aralık Aylık burç yorumları

TÜM BURÇLARIN ARALIK 2020 AYI BURÇ YORUMU

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2020 ARALIK


Sevgili Koçlar, Aralık ayı kaliteli arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir ay olacak. Geçmişte tanıştığınız insanlar sizi mutlu etmiyordu ama bu sefer başka sizi tatmin edecek. Sizi biraz agresif görsem de çok yakıştığını da söylemeden edemeyeceğim. Ama sinirlerinize hakim olmalısınız ki bu ay da fırsatları kaçırmayasınız. Özellikle de Aralık ayının ilk haftası sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Uzun vade de sizi mutlu edeceğine eminim.
Aralık’ın 15 inden sonra enerjiniz hat safhada olacak, içinizi daraltan meseleleri çözmeye bakın artık o tarihlerin tadını çıkarın! Bu ay halletmeniz gereken bir konu da dengesizliğiniz ve çevrenizdeki fesat tipler. Bunları da hallederseniz sizden iyisi yok. Şimdilik Hoşça kalın..

BOĞA BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2020 ARALIK


Keyifli, canlı ve dinamik bir Aralık ayı olacağı belli sevgili Boğalar. Çok şaşıracaksınız benden söylemesi. Sizi yine önyargılı görüyorum. Bir kıramadık bu huyunuzu. Bu güzel ay da önyargıyı bırakırsanız çok mutlu olacaksınız. Ön yargı yok! Sizi son günler de çok meraklı görüyorum. Merak iyi bir şey olsa da fazlası zarar özellikle de hayatınız da bir anlam ifade etmeyen kişiler için boşa zaman kaybı. Biz ne kadar plan yaparsak yapalım bazen Allah’ın karşımıza çıkardığı tevafukları yaşamaktan başka yolumuz yoktur. 😊 Bu yol her zaman hayırlı yoldur. Sizi de uzun vadeli planlar yapıyorsunuz o yüzden söylüyorum. Akışına bırakmak gerek bazen. Aralık ayı bu konuda da bazı şeyleri gösterecektir size. Bu ayı yönetecek kişi sizsiniz, ipleri elinize alıp. Aralık ayı size çok iyi gelecek. Sağlıcakla kalın.


İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2020 ARALIK


Sevgili ikizler, meşakkatli günlerin geri de kaldığı Aralık ayına hoş geldiniz. Artık emek verdiğiniz şeylerin meyvelerini toplamaya hazır olun. İnsanların sizin hakkında fikir sahibi olmasına gerek yok, kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsiniz sonuçta. Fakat siz yine de biraz ağır alıp, kırıcı olmamaya özen gösteriniz.
Aşk konusunda mükemmel bir yerdesiniz 😊 Aralık ayı sizin için olgunluk ayı ilişkiniz için doğru kararlar alıp bir üst seviyeye taşıyacaksınız. Dengesiz biri olduğunuz için zaman zaman eleştirilseniz de sizi her daim seven dostlarınız var çok şanslısınız demeden edemeyeceğim. Karar alma konusun da çoğu zaman ikilemde kalıyorsunuz, isabetli kararlar almak zorundasınız bu ay. Mantığınızla hareket etmenizi öneririm. Şimdilik hoşça kalın.


YENGEÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2020 ARALIK


Sevgili Yengeçler, sevgiyi ve ilgiyi maksimum seviyede yaşayacağınız bir Aralık ayı hayal edin 😊 evet doğru okudunuz kavga ve gürültüsüz mis gibi bir Aralık ayı geçireceksiniz. Zihninizde sizi yıpratan olaylardan kurtulacağınız ve hiçbir şeyin sizin korktuğunuz gibi olmadığı gerçeğiyle yüzleşmeye hazır olun. Aralık ayı sizin için arınma ayı!
Değer verdiğiniz bazı insanlardan beklentiniz oldukça yüksek ve bu daha da artacak gibi. Sorumluluk almayı biliyorlarsa onlara şans vermelisiniz. Siz de mantığınızla hareket etmelisiniz. Hakkedene hakkını iyi veya kötü vermelisiniz. Unutmayın duygularınıza esir olmak size kaybettirir. Şimdilik Hoşça kalın..

ASLAN BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2020 ARALIK


Sevgili Aslanlar, Aralık ayın da sizi güçlü, sosyal ve doğruyu yanlışı daha iyi sezen ve fikirlerine daha çok saygı duyulan bir aslan olmaya hazır olun. Aralık ayı sizin için tam anlamıyla pozitif geçecek! İçinizi daraltan, üzen problemleri gidermek için kararlısınız. Taşları yerine daha iyi oturttuğunuz da kendinizi iyi hissedeceksiniz. Güçlü olmak size yakışıyor. Hak etmeyen tiplere haddinden fazla değer veriyorsunuz. Bu insanlar için vaktinizi boşa harcamayın artık. Biraz silkelenmek size iyi gelecek. Aslan olduğunuzu unutmayın, Aralık ayını da heba etmeyin!
Bu ay romantik bir aslan olacaksınız 😊 aşk konusunda baya talihli olacaksınız. Uzun zamandan beri platonik takılan insanlar bugünler de kapınızı çalabilir benden söylemesi. Bu durum sizi hem şaşırtacak hem de keyiflendirecek. Fakat yaramazlık yapmayın! 😊 Sağlıcakla kalın..

BAŞAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2020 ARALIK


Sevgili Başaklar, Aralık ayı düşüncelerle geçecek belli ki. Bu konu da sizi uyarmam gerek. Maddiyatla ilgili yoğun düşünce içindesiniz. Bu ay abartı nokta da harcama yapmış olabilirsiniz. Telafi etmek için ek girişimler de bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızı da dahil etmek üzere birçok şeyi kafanıza takacağınız bir ay olacak. Takıntı sizi yorabilir. Bunu net bir şekilde ifade etmeliyim.
Sizin dünyanız sizin etrafınızda dönse de karşınızdaki insanların da bir dünyası olduğunu unutmamalısınız ve bu gerçeği idrak ederek yaşamalısınız. Bencillik size hiç yakışmıyor, bu yorumdan dolayı bana sinirlenecek olsanız da bu süreçte yaşanacaklardan dolayı bencilliği bir kenara bırakmalısınız. Gönül meselelerine gelirsek pişmanlık duyacağınız durumlar gözüküyor. Umarım küçük çaplıdır. Şimdilik hoşça kalın…


TERAZİ BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2020 ARALIK


Daha enerjik ve duygularını derin yaşayan, kırılmaktan korkan, hayatta hak ettiklerini yaşamak isteyen bir terazi burcu olmaya hazırlanın sevgili Terazi’ler. Aralık ayını sakin bir şekilde geçirmeyi düşünmeyin çünkü enerjiniz yüksek olacak. Yakın hissettiğiniz kişiler birtakım etkilerle sizi şaşırtacak. Bu olumlu da olabilir olumsuzda. Siz dikkat edin. Akrabalarınızla olan küslüğünüz varsa Aralık ayında son bulacak gibi gözüküyor. Bazen siz bir mesele de ne kadar çabalasanız da olmaz zamanın kendisi çözer olayı bu yüzden Aralık 25’den sonra kendiliğinden hallolacak meseleler için kendinizi fazla yormayın. Aralık ayı sizin için sıkıcı bir ay değil hatta 25’den sonra daha heyecanlı 😊 sağlıcakla kalın..


AKREP BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2020 ARALIK


Duygularınızı en derin de yaşayacağınız Aralık ayına hoş geldiniz sevgili Akrep’ler. Ayın başından sonuna kadar olumlu bir ay sizi bekliyor. Moraliniz fevkalade iyi. Dışarıdan gelen etkiler iyileştirici ve heyecan verici boyutta. Küçük çaplı sinir bozucu durumlara karşı güçlü olup, mükemmeli görmeniz gereken bir ay. Bu ay dostlarınız ve sevdiklerinizden ilgi, sevgi bol anlam da karşılanacak. Gönül almak isteyenler, sizinle zaman geçirmek isteyenler ve sizin her daim hayatınız da olmak isteyenler olacak. Bu ayın tek yorucu tarafı ise dert dinleyici konumda olmak. Yorucu olsa da keyif aldığınız zamanlarda olacak elbet. Yıldızınız her zaman ki gibi düşük aman kazalara ve nazara dikkat edin. Kendinizi bol bol okuyun ve okutun. Bu ayın sonlarına doğru biraz bencilce davranacaksınız bu durumu abartmayın, empati yapın yeter. Aralık güzel bir ay olacak sizin için, duygularınızı güzel yönlendirin yeter ki. Şimdilik hoşça kalın..

YAY BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2020 ARALIK


Aralık ayın da daha kararlı ve ne istediğini bilen bir Yay burcu izleyeceğiz. Duygularını her zaman derin yaşayan Yay’lar aynı zamanda mantıyla da hareket ettiğin de etrafa karşı saygıdeğer hale geliyor. Bu ay yakın hissettiğiniz insanların düşüncelerini fazla umursayacaksınız. Hakkım da kim ne düşünürse düşünsün kafasından çıkıyorsunuz artık. Çünkü Aralık ayın da insanların düşüncesi sizin için bir hayli önemli. Unutmamalısınız ki neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı sizden daha iyi bilen yoktur bu yüzden de kendinizi düzeltecek olan yine kendinizsinizdir. İnsanların düşüncelerini, fikirlerini bu ay bir kenara bırakıp mantığınızla hareket etmenizi isterim. Ben uyarımı yapayım da siz yine bildiğinizi okuyun. Aralık ayından mutlu çıkış yolu için hiçbir şeyi ertelememelisiniz ve yarım bırakmamalısınız. Kafanız da dönen düşünceleri de artık bir açıklığa kavuşturmalısınız. Artık düşünmek yok icraat var! Hoşça kalın..


OĞLAK BURCU AYLIK BURÇ YORUMU 2020 ARALIK


Sevgili Oğlak’lar, sizce de artık her şeye çeki düzen vermenin vakti gelmedi mi? Zamana bırakmak diye bir şey yok artık. Aralık ayın da güzel düşünerek çözülmemiş mesele bırakmamalısınız. Hayattan nasıl keyif alınacağını unuttunuz resmen. Aralık ayı kendinize gelmeniz için çok iyi bir fırsat. Sert yapınızdan vazgeçmelisiniz özellikle de Aralık 7’den sonra ortaya çıkacak fırsatlara karşı pozitif yaklaşmalısınız. Vurdumduymazlığınız yine zirve de. Bu sizi rahatsız etmiyor mu artık? Kafanızı toparlayıp kendinize gelmelisiniz. Sosyalleşmeye ihtiyacınız var, uyuşuk bir halde olmak size yakışmıyor. Kıskançlık konusuna gelirsek Aralık ayında sizi çıkmaza sokabilir. Mantığınızla hareket etseniz iyi olacak. Aralık ayı sizi bu nokta da uyarıyor. Aralık ayı sonlarına doğru sizi keyiflendirecek haberler alabilirsiniz. Bekleyin ve tadını çıkarın. Hoşça kalın..


KOVA 2020 ARALIK AYI AYLIK BURÇ YORUMU


Güzel bir Aralık ayı sizi bekliyor sevgili Kova’lar. Yorgunluğunu alacak, sizi hem duygusal hem de fiziksel olarak rahatlatacak bir ay olacak. Alacağınız kararlar isabetli, yapacağınız işler bereketli olacak benden söylemesi. Aralık ayının tek can sıkıcı noktası sevilmeye olan ihtiyacınız bu ay da giderilmeyecek. Peşinizde birileri varsa bu ayı iyi değerlendirebilirler 😊 Bu ay dinlenmeye olan ihtiyacınızı kendinize çok fazla vakit ayırarak giderebilirsiniz çünkü çok ihtiyacınız var. Geçmişte kalan konular zaman zaman aklınıza gelse de bu ay aklınızdan bir tekmeyle uzaklaştırın. Geçmişle hiçbir şekilde işiniz olmasın! Aralık ayının sonlarına doğru heyecan verici birtakım şeyler olacak gibi. Not alın. Sağlıcakla kalın..


BALIK 2020 ARALIK AYI AYLIK BURÇ YORUMU


Sevgili Balık’lar, melankolik havadan çıkmış, morali kolay kolay bozulmayacak, hayat enerjisi yüksek ve tutkulu bir Aralık ayı geçirmeye hazır mısınız? Evet Aralık ayı size çok iyi gelecek. Sevdiklerinize vakit ayırmaya hazır olun. Ön yargılarınızı bir kenara bırakıp insanlara daha pozitif yaklaşabilirsiniz. Bu ay sizi pasif görmek istemiyorum. Cesaretli olmak size çok yakışıyor, kazanç sağlayacak konular da kullanmalısınız 😊 cinsellik dürtünüz hat safhada, normale çekmelisiniz. Önemli bir karar almak için 21 Aralık’a kadar bekleyin. Bu durum oldukça önemli. Yapmayı çok isteyip yapamadığınız işlerin temellerini bu ay da atmaya başlayacaksınız. Bu ayın keyfini bol bol çıkarın inşallah sevgili Balık’lar. Hoşça kalın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img