Ana SayfaAstrolojiAslan Burcu Neden Hoşlanır

Aslan Burcu Neden Hoşlanır

Her burç kendi başına bir dünyadır. Bir insanı tanımak için öncelikle onun burcunu öğrenmeli, küçük bir araştırma yaparak astroloji yardımıyla başlıca özelliklerini aklınızda tutmalısınız. Bu karşınızdaki kişiyle kısa yoldan kolayca anlaşmanızı sağlayacaktır. Peki, Aslan burcunun özellikleri nelerdir? Bir Aslan burcu kadını ve erkeği nelerden hoşlanır? Onlarla hangi mekanları gezmeli, onlara hediye alacaksanız neleri göz önünde bulundurmalısınız? 

Aslan Burcunun Genel Özellikleri 

Aslan burçlarının genel özellikleri lükse düşkün olmaları, seçici davranmaları ve mükemmeliyetçi olmalarıdır. Bu onların en bilindik burç özellikleridir ama Aslanlar başlı başına derin bir denizdir. Ayrıntıya önem verirler. Bu yüzden onları sevindirmek oldukça zordur. Aldığınız bir hediyeyi beğendirmek için oldukça uğraşmanız gerekmektedir. Bir Aslana karşı yapılacak en büyük hata düşünmeden, araştırmadan elinize ilk gelen şeyi alıp ona hediye etmenizdir. Bu davranış onların yumuşak karınlarıdır. Kalplerini kırabilirsiniz. Bu zor tatmin olan burcun hoşlandığı şeyleri bilirseniz onlarla anlaşmak daha kolay bir hal alacaktır. 

Lüksü Şatafatı Severler

Eğer bir Aslanın aklında yer etmek istiyorsanız onlara alacağınız hediyelerde pırıltıya, kaliteye ve pahaya yer vermelisiniz. Orijinal parfümler, pahalı ve marka kıyafetler, deri çantalar ya da kristal aksesuarlar aslan kadını için oldukça uygun hediyelerden sadece bir kaçı. Unutmayın gösterişli hediyeleri her kadın sever ama aslan kadınları daha çok! Aslan erkeklerine gelecek olursak… Onlar da pahalı takım elbiselere bayılırlar. Lüks araç tutkunudurlar. Asla ucuz kıyafet giymez, ucuz üründen hazzetmezler. Bunu burnu büyüklük olarak değil de mükemmeliyetçilik olarak görürseniz bu burçla iyi anlaşırsınız. 

Kıskanmazlar, Kıskanılmak İsterler

Elbette bir Aslanı sadece lüks ve şatafat memnun etmez. İşin bir de manevi boyutu vardır. Aslan burçları kişisel çıkarlarını önemsemeleriyle bilinirler. Bunun yanı sıra Aslanlar ne ikili ilişkilerinde partnerlerine karşı ne de sosyal çevrelerindeki arkadaş gruplarına karşı kıskanç tavır sergilerler. Peki, Aslanlar nelerden hoşlanır? Aslanlar kıskanmaktan değil aksine kıskanılmaktan hoşlanır. Her zaman zirvede olmak isterler. Bir sohbette ilgi odağının kendileri olması onları çok mutlu eden unsurlardan biridir. Göz önünde bulunmaktan, övülmekten en çokta iltifatlara boğulmaya bayılırlar.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img