Ana SayfaAstrolojiAslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Aslan Burcu erkekleri, ilişkilerinde sahiplenici bir tutuma sahiptirler. Astroloji içerisinde lider burç olmalarıyla bilinen Aslan erkeği yönetilmek değil yönetmekten haz alırlar. Sevgililerini tam anlamıyla özgür bırakmaktansa sahiplenmek isterler. Aslan erkeklerinde kıskançlık son derece fazladır. Aşırı gururludur. İlişkilerinde romantik ve duygusal olduklarından mantıkları Aslan erkekleri için devre dışı durumdadır. Aslan burcu erkeği beğendiği kadını elde ederse onun için tüm dünyayı bir kenara bırakır. Bir Aslan burcu erkeğini elde etmek istiyorsanız önce onun beğendiği kadın olmalısınız.

Aslan Burcu Erkeği Özellikler


– Aslan Burcu erkeğinin saçları gürdür.
– Aslan Burcu erkekleri genellikle ince ve fit bir vücuda sahiptirler. Ne çok uzun ne de çok kısalardır.
– Aslan Burcu erkeği giyim konusunda oldukça başarılıdır ve kendilerine yakışanı bulmakta üstlerine yoktur.
– Anlayışlı ve samimi insanlardır.
– Etrafındaki insanların kalplerini asla kırmazlar ve insanları kırmamak için üstün bir çaba sarf ederler.
– Gururlu, kolay kırılan yapıları vardır.
– Lider ruhludurlar.
– Çok çabuk sinirlenip çok çabuk sakinleşirler.

Aşk Hayatında Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu erkeği aşk hayatında oldukça romantik, sahiplenici ve hükmedici bir yapıya sahiptir. Liderlik özelliğinden dolayı hep yöneten olmak isterler. Aşık olmadığı sürece Aslan Burcu erkekleri oldukça çapkın bir burçtur fakat hayatlarında aşık oldukları bir kadın varsa enerjisini ve tüm vaktini aşık olduğu kadına harcamak isterler. Sürpriz yapmayı sever ve partnerinin mutlu olmasından kendisi de mutlu olur.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Aslan Burcu erkeği hep yanında tutabileceği sadık partnerlere daha çok ilgi gösterir. Onlar için en önemli şey sevgisini göstermekten çekinmemeleri ve fedakarlık yapabilmeleridir. İyi ve kötü her anında yanında olabilecek kadınlardan etkilenirler. Çok aşırı gururlu oldukları için gururunu okşayan kadınlarla birlikte olmak isterler.

Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Etkilersiniz?

Aslan Burcu erkeğini etkilemenin en iyi yolu egosunu tatmin etmektir. Kendileri gösteriş meraklısı oldukları için sizin de gösterişli olmanızı beklerler. Dış görünüşünüz gibi kültür seviyenizle de onları etkilemek çok kolay. Toplum içinde desteklemeniz de onlar için çok önemli. Aynı zamanda Aslan Burcu erkekleri yatakta partnerleriyle uyum içerisinde olmak ister ve oyunlar oynamaktan çok hoşlanır. Hoşunuza gittiğini söylemeniz onlar için çok büyük tatmin sebebidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img