Ultimate magazine theme for WordPress.

Aslan Burcu Günlük Yorumu- Nuray Sayarı

Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos) 19 Ekim Pazartesi 2020, Ayrıntılı Aslan Burcu Günlük Aşk, İş ve Para Yorumu…

Aslan Burcu 19 EKİM 2020 Günlük Aşk Falı

Çalışma hayatınızda altından kalkamayacağınızı düşündüğünüz sorumluluklar altına girmiş olabilirsiniz. Bu sorumlulukları iş arkadaşlarınızdan birisi ile paylaşmak isteyebilirsiniz fakat bu davranışınız pek de doğru olmayacaktır. Sizin işinizi sizden başka iyi yapan olmayacaktır.

Gerekirse biraz daha süre istemeli ve işlerinizi kendi kendinize bitirmeye çalışmalısınız. Kendinizi oldukça yorgun hissediyorsunuz. Bunun nedeni ise neredeyse hiç hareket etmemeniz. Bundan sonra kendinize enerji toplamaya bakmalısınız. Hareketsiz yaşam sağlığınızı da olumsuz etkileyecek. Bugünden itibaren daha hareketli bir yaşama adım atmalısınız. Maddi konularda oldukça savurgan davranıyorsunuz aman dikkatli olun.

ASLAN BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

Ateş grubunda yer alan aslan burcunun yönetici yıldızı ise güneştir. Aslan burcuna sahip kişilerin en önemli belirgin özelliklerinin başında bir organizasyonu yönetmek, bir iş ya da konu hakkında plan yapmak geliyor. Yaratıcı kimliklerine detaycı özelliklerini ekleyerek herhangi bir konuyu kaçırmazlar. Aslan burcuna mensup olan kişiler aşırı cömert olarak bilinirler. Hangi işi yaparlarsa yapsınlar her zaman en iyisi olmak ve yükselmek için mücadele ederler. Bu da onların ne derece hırslı olduğunu gösteren önemli bir özelliktir.

  • Lüksü Şatafatı Severler

Eğer bir Aslanın aklında yer etmek istiyorsanız onlara alacağınız hediyelerde pırıltıya, kaliteye ve pahaya yer vermelisiniz. Orijinal parfümler, pahalı ve marka kıyafetler, deri çantalar ya da kristal aksesuarlar aslan kadını için oldukça uygun hediyelerden sadece bir kaçı. Unutmayın gösterişli hediyeleri her kadın sever ama aslan kadınları daha çok! Aslan erkeklerine gelecek olursak… Onlar da pahalı takım elbiselere bayılırlar. Lüks araç tutkunudurlar. Asla ucuz kıyafet giymez, ucuz üründen hazzetmezler. Bunu burnu büyüklük olarak değil de mükemmeliyetçilik olarak görürseniz bu burçla iyi anlaşırsınız. 

  • Kıskanmazlar, Kıskanılmak İsterler

Elbette bir Aslanı sadece lüks ve şatafat memnun etmez. İşin bir de manevi boyutu vardır. Aslan burçları kişisel çıkarlarını önemsemeleriyle bilinirler. Bunun yanı sıra Aslanlar ne ikili ilişkilerinde partnerlerine karşı ne de sosyal çevrelerindeki arkadaş gruplarına karşı kıskanç tavır sergilerler. Peki, Aslanlar nelerden hoşlanır? Aslanlar kıskanmaktan değil aksine kıskanılmaktan hoşlanır. Her zaman zirvede olmak isterler. Bir sohbette ilgi odağının kendileri olması onları çok mutlu eden unsurlardan biridir. Göz önünde bulunmaktan, övülmekten en çokta iltifatlara boğulmaya bayılırlar.
 

Aslan Burcu Erkeği Özellikler


– Aslan Burcu erkeğinin saçları gürdür.
– Aslan Burcu erkekleri genellikle ince ve fit bir vücuda sahiptirler. Ne çok uzun ne de çok kısalardır.
– Aslan Burcu erkeği giyim konusunda oldukça başarılıdır ve kendilerine yakışanı bulmakta üstlerine yoktur.
– Anlayışlı ve samimi insanlardır.
– Etrafındaki insanların kalplerini asla kırmazlar ve insanları kırmamak için üstün bir çaba sarf ederler.
– Gururlu, kolay kırılan yapıları vardır.
– Lider ruhludurlar.
– Çok çabuk sinirlenip çok çabuk sakinleşirler.

Aslan burcu her ne kadar sert lanse edilse de, içindeki çocuğu hiç büyütmemiş  bir  karakterdir. Onları sevindirmek aslında çok basit ama biraz kıvrak zeka gerektirir.   

                                                             
Aslan burcunun kalbini  kazanmak

Bu burç sahiplerinin vazgeçilmezi dürüstlük olduğundan, her ne olursa olsun onlara doğru ile gidildiğinde karşılığını görür ve güvenini kazanırsınız. Bu  burç sahipleri şatafatı ve gösterişi yansıtsalar da küçük şeyler onları mutlu eder, çünkü onlar için  düşünülmek ve önemsenmek ekmek su gibidir. İlgi odağı olma, ortamda ışığının parlaması, fark edilmek, beğenildiğini hissetmek onların doğasının bir parçasıdır. İçindeki çocuğu  ilgi ile besler ve gösterdiğiniz ilgi onu sıkmaz, aksine onu heyecanlandırır.

İçine kapanan aslan

​​​​​​Aslan burcu kadını, içinde fırtınalar kopan yoğun duygusal bir yapıya sahip olmasına rağmen, dışarıya karşı kuyruğu dik tutmak ister ve güçlü gözükür, bu onun için gurur meselesidir. Astroloji dünyasının güçlü  bilinen aslan burcu, kötü bir dönemden geçerken ya da bir sorunla savaşırken, arkadaşları  ve çevresiyle olan etkileşimi azalır, içine kapanmaktan ve  sorunu tek başına halletmekten hoşlanır. 

Aslanı büyüleyen sanat 

Aslan burcu kadını sanatın birçok bölümüne ilgi duyabilir ya da sanatla ilgilenebilir. Onlar, içinde duygu barındıran her şeye hayranlık besler. Örneğin kitap okurken ağlayabilir ya da bir filmin  etkisinde  uzun süre kalabilirler. Sonuç olarak sanat dallarından en az biriyle ilgilenmiyorsanız, aslan kadınını etkileme şansınız maalesef çok düşük. 

Zeka önemli 

​​​​​​Aslan kadını çabuk düşünebilme yeteneğine sahiptir ve çoğu zaman sabırsızdır. Karşısındaki tarafından anlaşılmak ister ve bu konuda biraz acelecidir, onun için aslan kadınını yanında son derece yakışıklı, manken gibi erkekler göremezsiniz. Aslan kadınları genellikle karakter ve zekaya yatırım yapar. Özet olarak erkeğin boyu ve göz rengi değil, espri anlayışı ve genel kültürü önem taşır. 

Tatil ve doğa 

Aslan burcu kadınlarının sanata olan bağından bahsetmiştik, onlar için doğa tanrının bir sanatıdır ve ona da hayranlık duyarlar. Kötü bir ruh halindeyken ya da her şey ters gidiyorken, sürpriz bir minik tatil veya küçük bir doğa yürüyüşü onları sakinleştirip enerjilerinin gerine gelmesini sağlar.