Ana SayfaAstrolojiAslan Burcu Erkeği ve Kadını Nasıl Aşık Edilir?

Aslan Burcu Erkeği ve Kadını Nasıl Aşık Edilir?

 

Aslan burçları aşk hayatları

 

Aslan burçları için astroloji, en zor insanların bu burç grubuna ait olduğunu söylüyor. Aslan burçları hem aşk hem de iş hayatlarında her zaman lider olmayı arzularlar. Odak noktası olma niyetleri ve çekicilikleriyle bulundukları ortamda her daim etkili olmayı başaran aslan burçları emir verici kişiliklerini aşk hayatlarında da göstermeye devam ederler. Daha önce de belirtildiği gibi iş hayatlarında zirvede olma arzuları sayesinde bu burç, övgü ve iltifata karşı zaaf beslerler. Bu özellik özellikle romantik ilişkilerde aslan burçlarını etkilemek için bir ipucu olabilir.

Aslan burçlarını kendine aşık etmenin yolları

İlk olarak zaaflarının üzerine gitmeniz gerekmektedir. Aslan burçları övgü ve iltifata asla karşı koyamazlar. Henüz bir romantik ilişki içerisinde olmasanız bile onun gururunu, kişiliğini ve başarılarını öven sözler etmeniz onları mest edecektir. Bunun yanı sıra aslan burçları yalnız kalmayı sevmeyen bir kişiliğe sahiptir. Bu özelliklerinin yanında aceleci bir kişiliğe de sahip değillerdir. Bu yüzden bir aslan burcu ile ilişkiye girmeden önce ve ilişki esnasında kendilerini pek yalnız bırakmamaya ve hayranlığa yakın bir derecede samimiyet ve yakınlık gösterin. Ancak bunu yaparken elbette aceleci bir tavır takınmak gibi bir hata yapmaya da düşmeyin.

Aslan burçlarının kalbine giden yol nedir?

Aslan burçlarının ister kadın olsun ister erkek, sosyal ilişkilerde en çok önem verdikleri şeylerin başında güven ve sadakat gelmektedir. Dolayısıyla bir aslan burcuna yalan söylediyseniz ve yalanınız ortaya çıktığıysa aslan burcunun sarsılmış güveninin geri gelmesi imkansıza yakındır. Katiyen yalan söylememeniz gerekmektedir. Ayrıca aslan burçlarına hem düşüncelerini hem de duygularınızı açıkça ifade etmeniz gerekmektedir. Enerjik yapıları dolayısıyla eğlenceye değer veren aslan burçları eğlencelerinde kendilerine uyum sağlayabilecekleri bir partner ararlar. Bundan dolayı onun tarzına ve imajına uyum göstermeniz hayati derecede önem taşımaktadır.

Ayrıca ilişkide onun isteklerine ağırlık verileceğini şimdiden bilmeniz gerekmektedir. Şayet inatçı bir yapınız varsa aslan burçlarıyla anlaşabilmeniz pek de mümkün değildir. Hayata pozitif bakışlarını sizin gözlerinizde de görmek isterler ve pesimistlikten hiç haz etmezler. Son olarak aslanların lükse olan düşkünlüklerine uyum gösterebildiğiniz anda yavaş yavaş onun partneri statüsüne yükselebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img