Ana SayfaAstrolojiAkrep Burcu Nasıl İntikam Alır?

Akrep Burcu Nasıl İntikam Alır?

Akrep burcu kadını ve erkeği genelde birbirine benzer. İkisi de alımlı, akıllı ve ne istediğini bilen kişilerdir. Dış görünüş olarak etkileyici bakışlara sahiplerdir. İşte bu bakışlar intikamın başlangıcıdır. Tabii astroloji kılavuzundan yükselen burcunuza da bakmalısınız, bu özellikler değişiklik gösterebilir. En intikamcı burç denildiğinde akla ilk gelen akrep burcudur.

Akrep Kadınının İntikamı

Akrep kadınları intikam almada bir dünya markasıdır. Genellikle karşı taraftan aldığı darbeyi onlara geri iade etmek isterler. Eğer bir akrep kadınının canını yaktıysanız ne yaptım diye düşünmeye başlasanız iyi edersiniz. Akrep kadını sevgilinizi mi aldattınız? Aldatılırsanız hiç şaşırmayın. Yalan mı söylediniz? Altıncı hisleri çok kuvvetlidir, sizi çoktan yakalamıştır ve parmağında döndürüyordur. Akrep burçları kincidir, sizi affetse de unutmaz yapılanları. Yani bir akrep kadınına yanlış yapıp henüz bir geri dönüş almadıysanız beklemeye devam edin, elbet yaptığınız başınıza gelecektir. Bazen akrep kadınlarının intikam almak için çabalamasına gerek bile yoktur. Kalplerinden çok isteyerek intikamı dilediklerinde karma sizi bulur. 

Akrep Erkeklerinin İntikamı

Akrep erkeklerinin kadınlara benzediğini söylemiştim. Fakat kadınlar kadar altıncı hisleri kuvvetli olmayabilir. Yine de diğer burçlara göre intikam konusunda başarılıdırlar. Akrep erkekleri karizmatik yapılarını intikam almakta çok başarılı bir şekilde kullanırlar. Sevgilinizi aldattıysanız kısa bir süre sonra yanında müthiş bir kadın görmeniz mümkündür ve bunu gözünüze sokarak yapmazlar, bilirler ki sizin kulağınıza bu bir şekilde gidecek. Eğer yalan söylediyseniz ve bunu yakaladıysa sizi yalanı itiraf etmek zorunda kalabileceğiniz ve aynı zamanda sizi rezil edecek bir konuma sokabilirler. İntikam alırken karşı tarafı zor durumda bırakmaktan haz alırlar.

Haklı oldukları konularda çok katıdırlar ve canlarını gerçekten yakan bir konuda kimseyi affetmezler. Yalnız kalmaktan korkmazlar. İntikam onlar işin hem sıcak hem soğuk yenir. Arkadaş konusunda hassaslardır. Bir arkadaşı onlara kötülük yaptıysa çok daha fazla üzülürler ama intikam almaktan geri kalmazlar ve samimi oldukları için genelde suçlarını yüzlerine vurarak etrafındakileri de etkileyerek karşı tarafı saf dışı bırakırlar. Akrep burcu birinin intikamından kaçının. Eğer birinden intikam almak istiyorsanız akrep burcu birine danışmalısınız, bu konu onların uzmanlık alanıdır.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img