Ana SayfaAstrolojiAkrep Burcu Nasıl Biridir? Akrep Burcu karakteri

Akrep Burcu Nasıl Biridir? Akrep Burcu karakteri

   Akrep burcu
            
            Astroloji dünyanın en eski bilimidir. Zodyak perspektifine göre incelemeler yapar. Ve burçlar sayesinde insanların doğum zamanlarına göre kişilik özelliklerini araştırır.
            Akrep burcu 24 Ekim ve 23 Kasım arası doğan insanları kapsar. Kış aylarında doğan burç insanlarının özellikleri de doğdukları aylarla benzerlik gösterir. Mars ve Plüton gezegeni etkisinde olan akrep burcu boğa burcu ile zıttır. Parlak kırmızı ve siyah bu burcun en sevdiği renktir.
  Akrep burcu özellikleri
            Tutkulu bir burçtur. Eğer bir işi yapıyorsa tüm enerjisini verir ve en mükemmeli hedefler. Ve bu işi yaparken gösterişten ziyade fayda sağlamayı amaçlar. Uzlaşmayı pek beceremeyen inatçı akrep burcu genelde kendi bildiği doğrultuda ilerler. Kuşkucu dur. Kolay kolay güvenmez. Arkadaşlıkları da olumsuz özelliklerinde dolayı çok uzun sürmez.
            Çok merhametlidir. Fakat inadının ve kuşkularının peşinden gittiği için merhamet duygusu geri planda kalabilir. Etrafında akrep burcu olan insanlar bunu kolaylıkla anlayabilirler. Ruhundaki tutku bakışlarına yansır akreplerin. Kindar ve kusur arayan yapıları yüzünden bakışları onları kolayca ele vermektedir.            
   Birçok konuda tehlikeli denebilecek davranışları vardır. Risk almayı severler fakat en az düzeyde olmasına özen gösterirler.
    Sağlık konusunda da oldukça ilginç bir burçtur. Açığa vuramadığı duyguları yüzünden bazı hastalıklara yakalanırlar. Nadir görülen sinir ve damar hastalıkları genelde akrep burcunun başına gelmektedir. Ayrıca üreme organları ve mideleri de hassastır.
    Tüm burçlar arasında en anlaşılmaz olan akreptir. Gizemli bir yapısı vardır. Hem aile hem de sosyal ilişkilerinde güvensiz, kuşkucu ve kıskançtır. Açık sözlü olamadığı için de bu duygularını kendine saklar ve iletişim kurmaktan kaçar.
    Akrep burcunun en önemli özelliği de sürekli gelişme ihtiyacıdır. Sürekli öğrenmek zorundadır bir akrep. Kötü duygularının onu engellememesi için sürekli düşünerek ve üreterek enerji kazanır.,
   Acıya en dayanıklı burçtur. Bedensel ve ruhsal olarak diğer burçlara oranla dirayetlidir. Ölümün yeni bir başlangıç olduğunu düşünür ölümden korkmaz. Keskin zekası sayesinde düşünülmeyeni düşünür.
   Akrep burcunun en iyi yapabileceği meslek araştırma görevlisidir. Arkeolog, polis, sigortacı, mühendis olabilir. Sürekli sorgulamaya ve öğrenmeye açık olan yapısı mesleğinde de onu ön plana çıkarır.
 
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img