Ana SayfaAstrolojiAkrep Burcu Nasıl Aşık Edilir?

Akrep Burcu Nasıl Aşık Edilir?

Plüton ve Mars tarafından yönetilen akrep burcu, savaşçı ve hırslı ruhuyla dikkat çeker. Yöneticileri Plüton ve Mars olması sebebiyle akrep burcu, olaylar karşısında gizlice hareket edip, karşısındakine sinsice yaklaşmayı sever. Akreplerin canını yakmadığınız sürece adeta bir melek gibi olabilirler. 
Akrep Burcu Duygularını Çok Önemser
Her su grubu burcunda olduğu gibi akrep burcuda çok duygusal ve duygularına göre yaşayan bir burçtur. Duygularını çok belli etmeyi sevmese de yeri gelince bir bakış veya bir sözünden size karşı ilgili olduğunu anlayabilirsiniz. Akrep burcundan duygularınızı ne kadar gizlemeye kalksanız da, güçlü sezgileri sayesinde ne hissettiğinizi hemen anlayacaktır. Ona karşı rol yapmaya kalkarsanız bu durum hiç hoşuna gitmeyecektir. Onu etkilemek istiyorsanız, öncelikle ona karşı dürüst olmalısınız. Ona güvendiğinizi belli ederek bir konuda yardımını isteyebilirsiniz. Güvenilme hissi hoşuna gidecek ve buna layık olmaya çalışacaktır.
Akrep Burcu Sevdiği İnsanla Vakit Geçirmeyi Sever
Akrep burcu kendi zevklerine çok düşkün olmasına rağmen fazlasıyla çalışkandır. Onunla saatlerce yaptığı iş hakkında konuşabilirsiniz. Bu durumdan çok hoşlanacaktır. Akrep burcu güçlü olmayı ve güçlü durmayı çok sever. Sakın onu alt etmeye kalkmayın, mükemmel zekasıyla hemen size gereken cevabı verecektir. Akreplerin analiz gücü çok yüksektir. Sizin belki de görmediğiniz detaylar onun için her zaman çok önemli olacaktır. Küçücük bir detaydan insanları tanıyabilir, hakkınızda değişmeyecek fikirlere sahip olabilirler.
Bu yüzden buluşmaya gittiğinizde kıyafetiniz bile tamamen sizi yansıtmalıdır. Akrepler güçlü ve girdiği ortamda dikkat çeken insanlardan hoşlanırlar. Kendileri fazlasıyla güçlü olduğu gibi karşısında ki insanında oldukça güçlü, ayakları yere basan birisi olmasını isterler. Akrep sevgisini tattığınızda bırakmanız çok zor olacaktır. Ancak dikkat etmeniz gereken bir konu var. Akrebin sevgisi her an nefrete dönüşebilir. Canını yaktığınız takdirde, kindar ve acımasız yönüyle karşılaşabilirsiniz.
Gizemli Oyunları Severler
Akrep burcunu etkileme önerilerimizde son olarak, onun küçük oyunlar oynamasına izin vermenizi tavsiye edebiliriz. Sizi kıskandıracak hamleler yapıp ne tepki vereceğinizi ölçebilirler. Bunları önceden anlayıp, akıllıca bir karşı atak yapmalısınız. Akrepleri etkileme konusunda astroloji uzmanlarının en önemli gördüğü konu ise akrepleri kıskandırma konusudur.
Akrepler belli etmemeye çalışsa da oldukça kıskanç bir burç diyebiliriz. Abartmadan, ayarında yapacağınız bir kıskandırma hareketi akrepleri çılgına çevirebilir. Oldukça sahiplenici olan akrepler inatçı ve gizli yöneticilerdir. Ilımlı davranışlarınızla onun hayatına girmeye hak kazanabilirsiniz.
 
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img