Ana SayfaAstrolojiAkrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

     Hoşlandığınız erkek akrep burcu mu? Bu soğuk, kendine güvenen, derin bakışlarından tanıyabileceğimiz adamın nasıl kadınlardan hoşlandığını bilmiyor musunuz? O zaman akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun cevabı için bu 5 maddeyi iyi okuyun. 

1- Ona Güven Veren 

    Akrep astroloji dünyasının en şüpheci burcudur. İnsanlara güvenmekte zorluk çeker. Aynı zamanda sezgileri çok kuvvetlidir. Eğer ona bir kez bile olsa yalan söylediğinizi fark ederse sizden soğuyabilir. Bu yüzden ilişki yaşayacağı kadının dürüst ve kendisine güven veren biri olmasını ister. 

2-Sorun Çıkarmayan ve Uyumlu Olan 

     Akrep burcu erkeği kendisine sorun çıkaran ve negatif olan birini hayatında istemez. Hayattan zevk almayı bilir fakat kendi içinde karamsardır. Bu yüzden hayatındaki kadının pozitif, etrafına neşe saçan ve onu eğlendiren biri olmasını ister. Ayrıca uyumlu olmasını ister. Bu erkeğin cinsel istekleri oldukça güçlü ve fantezi dünyası da oldukça geniştir. Hatta bazen sizden aşk oyunları oynamanızı ve seksi kıyafetlerle fantezi yapmanızı isteyebilir. Bu durumda onun isteklerini yerine getirmeli ve anın tadını çıkarmalısınız. 

3-Onu Kısıtlamayan  

   Akrep burcu erkeği özgürlüğüne çok düşkündür. Adeta özgürlük kavramı bu burç onlarda vücut bulmuştur. Özgür olduklarında kendilerini iyi hissederler. Kısıtlandıklarını hissettikleri anda sizden uzaklaşacaklardır. Aynı zamanda bu burç erkekleri çok sadıktırlar ve aşık olduklarında gözleri sevdikleri kadından başkasını görmez. O yüzden ona güvenen ve kısıtlamayan kadınlardan hoşlanırlar. 

4-Onu Eleştirmeyen 

   Akrep burcu erkeği insanları eleştirmeyi çok severler. Ama kendileri eleştirilmekten hiç hoşlanmazlar. Ayrıca fikirlerine karşı çıkılmasını da hiç hoş karşılamayacaklardır. Bu yüzden onun fikirlerini eleştirmeyin ve hatta mümkün olduğunca destekleyin. Çünkü bu onların hoşuna gidecektir. Hatta ondan arada bir fikir alın bundan da çok hoşlanırlar.
 
5- Kendinize Güvenen ve Zeki Olan (ya da öyle görünen) 

     Akrep burcu erkekleri kendilerine güvenirler ve karşılarındaki kadının da kendine güvenen bir olmasını isterler. Akrep erkekleri zekidir ve ilişki yaşayacağı kadının da öyle olmasını ister. Akrep erkekleri aynı zamanda bilgili kadınları da çekici bulurlar. Çok zeki olmadığınızı düşünüyorsanız onu bilgi ve kültür birikiminizle etkilemeyi deneyebilirsiniz. 
 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img