Ahmet Hakan Kimlere Yavşak Dedi?

Ahmet Hakan'ın dünkü köşe yazısı çok konuşuldu.

05 Aralık 2017 - 10:54 - Güncelleme: 05 Aralık 2017 - 11:01

Bugünkü yazısı da en az dün kaleme aldığı yazı kadar konuşulacak

 

Adem Yavuz Aslan adlı şahıs için 'yavşak' tabirini kullandım dünkü yazımda. Bu Adem yavşağı, sırf bu nedenle beni Hürriyet Okur Temsilcisi Faruk Bildirici’ye şikâyet etmiş. Faruk Bildirici, 'prensip olarak hiç kimseye hakaret edilmemesi gerektiği' notuyla gönderdi yazdıklarını... Ne diyor? Özetle söyledikleri şunlar: - Ben gazeteciyim. - Reza davası çok önemli.

- Onu takip ettim. - Bu Ahmet Hakan da sırf bu nedenle benim için “yavşak” dedi. - Sizin gazetede denetim yok mu? - Benim gibi itibarlı bir gazeteciye böyle denmesine nasıl izin verirsiniz?" bilgisini paylaştı.

Ahmet Hakan şöyle devam etti: "Baylar, bayanlar! Adamın şu söyledikleri bile buram buram nasıl bir yavşak olduğunu ortaya koymuyor mu? FETÖ’cülüğünden söz etmiyor, burada yaptığı itibar suikastlarından söz etmiyor, kaçak ve firari oluşundan söz etmiyor, bir kumpas çetesinin medya ayağında yer aldığından söz etmiyor. Ve sanki bunların hiçbiri söz konusu değilmiş gibi... 'Ahmet Hakan bana yavşak dedi' diyerek ağlaşıyor. Ben de istemiyorum “yavşak” kelimesini yazılarımda kullanmayı. Fakat baylar, bayanlar! Söyleyin, bu yavşağa yavşak demeyeceğiz de ne diyeceğiz?"

Posta gazetesi yazarı Nedim Şener ise Twitter'dan paylaştığı mesajda, "Yavşak ADEM; -Ergenekon ve Balyoz kumpaslarının mimarlarından -FETÖ medya yapılanmasından -Bylock’çu -Gazeteci Dink cinayetinde FETÖ’cüleri aklamak için kitap yazdı -Hakkında yakalama kararı var. Ama Ahmet Hakan’ı şikayet edebiliyor. Boşuna demiyorum; FETÖ’cülük ŞEREFSİZLİKTİR" ifadelerini kullandı.

Yazının devamını okumak için tıklayın

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..