Ana SayfaAstroloji9 Kasım Pazartesi Burçlar, Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları – Astroloji

9 Kasım Pazartesi Burçlar, Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 09 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Koç ve yükselen koç burcu olanlar haftaya Ay’ı misafir ediyorlar. Hem iş hayatından hem de ev hayatında çok önemli olan bir hafta geçirecek olan koç burcu yaşamınızın esas yapı taşlarının içinde somut olayların olduğu bir dönem içindesiniz. Son 6 aydır devam eden aile, ev ve evlilik ile alakalı tüm konuların yanı sıra sorunların çözümleneceği bir haftaya gireceksiniz. Perşembe iletişim günü olan Merkür yengeç burcuna gidecek ve bununla birlikte bütün ilginizi ev ortamına yönlendireceksiniz. Ayrıca hafta sonu Güneş tutulmasının meydana gelmesiyle yeni bir yaşam düzenizin olacak. Geçmişten gelen tüm konuları tamamlamak zorundasınız. Duygusal yönünüz bu hafta ön planda olacaktır. 

Boğa Burcu 07 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısında boğa burcu üzerinde seyahat den Ay size Güneş tutulması öncesinden öz güven aşılayacaktır. Sağduyuya dayalı olan ikili ilişkilere sıcak baksanız da hayatı paylaşmak için kendinize uyun birini bulmak için bir zorlanmanız gerekmektedir. Bu neden ile hafta sonu meydana gelecek olan Yengeç burcu üzerinde olan Güneş tutulması öncesi duygusal ilişkilerden çok akraba ve kardeş ilişkilerine daha fazla önem vermelisiniz. Uzun zamandır olan ailevi sorunlarınıza son noktayı koyacak bir olay yaşayacaksınız. 

İkizler Burcu 09 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Son bir aydır yoğun geçen hayatlarını ikizler ve yükselen ikizler burcu 20 Haziran da Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile daha sakin bir akışa bırakacaklar. Fiziksel bakımdan formda olmanızdan dolayı ağırlık egzersizleri yapabilirsiniz. İçinizde yer alan enerjiyi işinizle alakalı olan eski hayallerinizin gerçek olması için kullanın. Kendinize olan güveniniz ile başkalarının da etkilenmesini sağlayarak ihtiyacınız olan tüm destekleri çok daha kolay bir şekilde elde edebileceksiniz. Başarılı bir süreç sizi bekliyor. Ancak duygularınız ile olduğu kadar mantığınızla hareket etmeye çalışmalısınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img