Ana SayfaAstrolojiBu AkşamAy Tutulmasının Burçlara Etkileri Neler? 5 Haziran

Bu AkşamAy Tutulmasının Burçlara Etkileri Neler? 5 Haziran

Ay tutulması 5 Haziran Cuma akşamı saat 21:26’da Yay Burcunun tam 15 derecesinde gerçekleşecek.

Ay Tutulmaları, Turbo Dolunay’ın çok daha güçlüsüdür yani bitiş enerjisini yenisinin başlama enerjisini gösterir. Ay tutulması yay burcunda gerçekleşecek , bu nedenle bu tutulma bizi iyimser ve neşeli kılacak. Tutulma sonrası tüm burçlara yeni deneyime açık hale getirecek ve cesaret verecek. Kendinizi ortaya atacağınız, spora başlayacağınız ve korona günleri sonrası hareketli bi yaşama geçeceğniz dönem olacak. Bu ara herkese söz vereceksiniz ama dikkatli olun bazılarına yetişemeyebilirsiniz. Tutulmanın özeti hayır diyememek olacak.

Bu dönemde kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz ve bazı işlerde yavaşlama söz konusu olabilir. Üzerinize tembellik gelebilir. Yaptığınız planlar siz düşünmeden çok hızlı değişebilir. Dolandırılmaya açık günler olduğu için dikkatli olmak gereken zamanlar.

Mars bu tutlmada suyla ilgili herşeye etki edecek. Denizde yüzerken bu ara ekstra dikkatli olun. Unutkanlık ve zihin dağınıklığı söz konusu o nedenle meditasyon yapmak size tavsiyemiz olacak. Manevi dünyanıza dönmeniz sizin için iyi olacak.

Para harcamalarınızı kısıtlayın. Yapmanız gereken işleri bu ara yapmak istemeyeceksiniz ama fazla ertelemeyin. İmkanınız varsa kendinizi insanlardan biraz uzaklaştırmak isteyebilirsiniz.

Eski fotoğraflar ve anılar bugünün odak noktası. Sevgilinize yapmak istediğiniz sürpriz birileri tarafından engellenebilir, bu da sizi agresif yapacak. Halı altına atılan sıkıntılı mevzular ortaya çıkabilir. İlişkilerde kendi değerinizi sorgulayacaksınız. Yeni bir ilişkiye bu ara başlamayın, aldatılmayla sonuçlanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img