Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 13 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 13 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu günlerde detoks olarak adlandırabileceğimiz yalnızca aileniz ve çok yakınlarınızla zaman geçirebileceğiniz bir süreçtesiniz. Dengeli bir hayat yaşamakta ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışmaktasınız. Özellikle iş ile ilgili ilişkilerinizde esnek davranmamalı ve yoğun olarak çalışmalısınız. İş arkadaşlarınızla iletişim konusunda yaşayacağınız kopukluklar performansınızı olumsuz yönde etkileyebilir ve düşüş yaşayabilirsiniz. Bu günlerde araştırmacı yönününüz ön plana çıkacak ve bu süreçte geçmiş birikimlerinizi de kullanacaksınız. Maddi anlamda da sorun yaşayabilir fakat bunu kısa sürede toparlayabilirsiniz. Özellikle başvuru yapmış olduğunuz iş ilanları varsa olumlu ya da olumsuz geri dönüşler alabilirsiniz.


Her dakikasında yeni bir olay yaşatacak bir haftaya adım atarken Salı ve Perşembe günlerinde burcunuzda seyahat edecek olan Ay’ın yardımıyla, duygusal açıdan gerginlik yaşamaz, tam tersine gerek iş gerekse özel hayatınızda, karşınıza çıkan yenilikleri bir fırsat olarak değerlendirmek istersiniz. Sıkıcı gelen rutin hayat akışından çıkmak özgürlüğünüzü elde etmek için bu hafta oldukça cesaretlisiniz. Maddi konularla ilgili endişelerinizden aileden gelecek bir destek ya da miras ya da ummadığınız sürpriz bir kazanç sayesinde kurtulabilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak yepyeni bir düzene geçmek için önünüze güçlü iş fırsatları çıkabilir. Bunları küçümsemeden değerlendirmeli, birkaç projeyi aynı anda üstlenmeyi göze almalısınız. Sunumlar, toplantılar, yararlı hizmet odaklı projeler size artı başarı olarak geri döner. Hafta sonu sezgilerinize, rüyalarınıza kulak kabartıp, iç sesinizi dinlemenizi sağlayacak sakin ortamlarda vakit geçirmeyi organize edin.

UYUMLU BURÇLARI

Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.

KOVA BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son derece verimli bir gün içerisindesiniz. Öğrendiğiniz ve bildiklerinizi pratiğe dökebileceğiniz çalışmalarda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal hayatınızda da öğrendiklerinizi aktarabileceğiniz ortamlar bulabilirsiniz. Bu günlerde zamanınızı iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Ayın konumundan kaynaklı olarak kuşkucu tavırlar sergilediğiniz bir dönemdesiniz ve bu dönemde kendinizi birçok alanda haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz. Fakat bugün çevrenizdeki kişilerin fikirlerinden etkilenebilirsiniz. İş hayatınızdaki kişilerle güç birliği içerisinde girebilir ve uzun vadede başarıya yönelik adımlar atabilirsiniz. Özellikle bugün hayatınızı ileri de etkileyecek kararlar alabilir ve hiç beklemediğiniz haberler duyabilirsiniz.


Bu hafta uzun zamandır gübre verdiğiniz ekinlerin ürünlerini artık sepetinizde toplamaya hazır olun. Üstünde titizlikle çalıştığınız her türlü konu ya da proje artık yavaş yavaş sonuçlanmaya doğru ilerler. Pessimist ruh halini üzerinizden atıp, hayatın hızlı akışıyla gelen sürprizlerin keyfine odaklanın. Bu beklenmedik karılaşmalar size endişe vermekten ziyade gelecekteki yeniliklere güvenle bakmanızı sağlamalıdır. Yeni aşk ilişkileri ya da sevdiğinizle heyecanı paylaşacağınız planlar ajandanızı doldurmaya yetecektir. Partnerinizin sağduyulu tavırları, size gönlünü koşulsuz sevgiyle açmasının kıymetini bilmelisiniz. Aksi takdirde soğuk yaklaşımlar ve sert tutumunuzla aranızdaki bağın zayıflamasına neden olursunuz. Bu dönem, toprak, arazi, ev alıp satmak için uygundur. Ayrıca eğitim alanında da ilerlemeler elde edersiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.


BALIK BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Balıklar özellikle aşkı bulmak ve aşk yaşamak konusunda şanslı oldukları bir dönemdeler. Fakat ilişkiyi sürdürme hususunda şanstan daha fazlasına ihtiyacınız var. Bu bilinçte hareket etmeli ve muhtemel partnerinize ona göre davranmalısınız. Duygusal anlamda daha yoğun olduğunuz bu günlerde yaşam enerjinizde oldukça güçlü durumda. İkili ilişkilerinizde de yüksek enerjinizi hissettirmelisiniz. Partneriniz ile birlikte ortak kararlar alabilir ve ileriye yönelik fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Partnerinizin de fikirlerinden faydalanarak kendi vizyonunuzu geliştirecek ve yeni bir yola çıkacaksınız. İş hayatınızda da ayağınıza gelen tüm şansları değerlendirmelisiniz. 


Sanki kablo tellerinde iletilen sayısız mesajın depolandığı bir sistemin merkezindesiniz. Bu alanı yönetirken siz bile hızı yakalamakta zorlanırsınız. En iyisi kendi adınıza en güvenilir mesajları dikkate alarak, konfor alanınızı güçlendirmeye bakın. Birlikte düşüncelerinizi paylaşmaktan keyif aldığınız özgün topluluklarla bir araya gelip, kalıcı ve faydalı fikirleri hayata geçirmek için son rötuşlarla uğraşabilirsiniz. Baskın toprak enerjisiyle ortak gelirlerinizde somut bir artış meydana gelecektir. Ev ortamınızda sürpriz kararlar alıp, taşınma ya da köklü bir tadilat gündeme gelebilir. Hafta ortasında sindirimle ilgili sıkıntılarınızı önlemek için, sindirimi kolay besinler tüketmeli, zararlı yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız. Bu arada fikirlerine değer verdiğiniz bir kadının fark etmeden de olsa kalbini kırmaktan kaçının. Kalbinizi kıran birileri varsa da onlarla duygularınızı açıkça paylaşıp, hiçbir negatif yükü içinize atmayın. Hafta sonu duygularla zihin arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Bu durumu sakince kontrol altına almak adına nefes meditasyonundan faydalanmak size iyi gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img