Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 13 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 13 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
103

YENGEÇ BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burçları özellikle partnerinize karşı kırgın ve kızgın olduğunuz konularda harekete geçmek için uygun bir gündesiniz. İletişim konusunda güçlü olmakla birlikte, sorunlarınızı rahatça çözebilir, kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Zamanlama konusunda hatalar yapabilir, geriye dönmekte sorun yaşayabilirsiniz. Bundan dolayı özellikle iletişim konusunda temkinli davranmalısınız. Satürnün size sağladığı olanaklardan kullanmayı becermelisiniz. Gücünüze güç katma fırsatı bulabileceğiniz, ruhsal anlamda kendinizi zinde hissedebileceğiniz zamanlardasınız. Gün içerisinde aksilikler yaşayabilir, rutin işlerinizin gecikmesine neden olabilirsiniz. Bunu da göz önünde bulunarak, yaşayacağınız aksiliklerden etkilenmemeye çalışmalı, günü kurtarmalısınız.


Bu hafta besleyip büyüttüklerinizden elde ettiğiniz faydalar size teker teker geri döner. Eski dönemlerde ikili ilişkilerden yansıyan zorlukları bilgelikle göğüslemiş olmak, bu dönemde size gerek iş gerekse aşk hayatı için ödüller taşır. Bu ödülleri çoktan hak etmiş olduğunuza tüm kalbinizle inanmalısınız. Hayata karşı yarattığınız endişelerden kurtulup, öz değerinizin ve yeteneklerinizin ön plana çıktığı, takdir edildiği bir süreçtesiniz. Maddi konfor alanınızdaki kafanızı meşgul eden soru işaretleri artık yerini olumlu cevaplara bırakır. Bireysel başarılarınızı öne çıkarıp, çevrenizdekilerle ortak faydalı projelerde yer alabilirsiniz. Özellikle çarşamba ve perşembe günleri kariyerinizde önemli ilerlemelere neden olacak, teklif ve kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişkilerin ustası burcunuzdaki Venüs, bu dönemde sizi bir ipek böceği gibi kozanızdan dışarı çıkarıp, kelebek gibi uzaklara uçmaya hazırlar. Ömrü kısa olanları kelebekle uzaklara yollayıp, yepyeni oluşumlara gündem yaratabilirsiniz. Hafta sonu sezgilerinizin gücünden yararlanmak için bol meditasyon yapmayı ihmal etmeyin.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç burcunun arasının en iyi olduğu ve uyum sağladığı burçlar balık ile akreptir. Uyum durumunda kötü olarak tanımlanan burçlar ise oğlak, terazi ve koçtur.

ASLAN BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burçları, başkalarının sizin hakkında ne düşündüğü ile ilgili soru işaretlerinden mutlaka kurtulmalısınız. Eğer bunu başarabilirseniz hayatta da daha başarılı olabilirsiniz. Gün içerisinde içinizde duygusal anlamda bir boşluk yaşayabilirsiniz.  Başkalarından sakladığınız gizli düşüncelere girebilirsiniz. Geçmişinizin hesabını henüz kapatamamışken, içinizde açıklayamadığınız burukluklar var. Bundan dolayı bu gününüzü de irdeleyebileceğiniz bir gün yaşıyorsunuz. Artık eski yaşadıklarınızı hayatınızdan tamamen çıkarma ve sizi olumsuz etkileyen düşüncelerden arınma zamanı geldi de geçiyor bile. İş hayatınızda da yaşayacağınız değişiklikler nedeniyle kendinizi stres ve baskı altında hissedebilir ve sakinliğinizi koruyamayabilirsiniz.


Haftanın en zorlayıcı görünümü olan Mars ve düzen yöneticisi Satürn etkileşimi, sizin gibi sonuca odaklı biri için “sabrın sonu selamettir” sözünü düşündürtecek. Aslında acele etmeden emeklerinizin olumlu sonuçlarını elde edeceğiniz bir süreçtesiniz. Egosal tavırlardan kaçınıp, kuralların getirdiği yaptırımlara neden-sonuç ilişkisi gibi yaklaşırsanız, hayatı kendi adınıza daha kolaylaştırabilirsiniz. Salı günü kariyer hayatınızı sürpriz bir şekilde değişime uğratacak ani bir olay ya da teklifle karşılaşabilirsiniz. Evlenme, boşanma kararı almak da söz konusu olabilir. Bundan sonra artık geminiz farklı bir rota izlemeye kendini daha hazır hissedecektir. Hizmet sektörüne yönelik yeni bir atılımın heyecanına da kapılabilirsiniz. Koşulları iyi değerlendirmeli size destek olacakları doğru kişiler arasından seçmelisiniz. Hafta sonu sevdiğinizle romantik bir yemek programı yaparak, adrenalini yüksek haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmayı başarırsınız.

UYUMLU BURÇLARI

Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

BAŞAK BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gün içerisinde arkadaşlarınızın da katkısıyla kendinizi daha farklı bir çalışma ortamında bulunabilirsiniz. Başarı her daim çevrenizde. Hiçbir şeyin kolay olmadığınızı bilseniz de başarı bugünlerde de sizinle beraber. Fakat bazı konularda yüksek beklentiler içerişinize girmeniz hayal kırıklıklarınızın da büyük olmasına neden olabilir. Bundan dolayı hiçbir konuda büyük beklentiler yaşamamalı, temkinli davranmalısınız. Sosyal aktivitelerinizde de başarılı olduğunuz bir gündesiniz. Size göre düşüncesizce davranan insanlarla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gün içerisinde arkadaşlarınızla buluşmak için ortam yaratabilir ve arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişim sayesinde olumsuz fikirlerden de kurtulabilirsiniz.


Bu hafta, Güneşin parladığı yer neresi mi? Tabii ki sizin yuvanız. Unutmayın ki bir ay boyunca tarlaya ektiğiniz tohumların en olgun halini kucaklayacaksınız. Bu dönemi strese kapılmadan, sakin, çalışkan, hizmete odaklı bir enerjiyle değerlendirerek, kişisel mutluluğunuzu ve tatminkarlığınızı taçlandırırsınız. Yeter ki detaylarda boğulmadan büyük resmin mükemmel yansımasını seyretmeyi başarın. Aksi takdirde içinize endişe yükleyip, hiçbir şeyi istediğiniz gibi başaramadığınız fikrine kapılarak, büyük bir hataya düşebilirsiniz. Bu dönemin hızlı değişim süreci, güven duygunuzu sorgulatarak sindirim ve boşaltım sisteminizde bazı gerginlikler meydana getirebilir. Her işi sevgiyi paylaşmayı bile, tek başına üstlenme hatasına düşmeden, düşünce ve hislerinizi etrafınızla cömertçe paylaşın. Siz söylemezseniz kalbinizden ve aklınızdan geçenleri karşınızdakiler nasıl bilebilir? Yalnız açık fikirli olmak karşınızdakini incitecek tarzda eleştirme anlamı da taşımamalıdır. Herkesin hayata bakış açısını farklı yönden değerlendirme gücünüzü, yapıcı bir biçimde kullanırsanız, harikalar yaratacağınıza dair en ufak bir endişeye gerek kalmaz.

UYUMLU BURÇLARI

Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here