Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 13 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 13 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum,

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün koç burçları için yarım kalan işlerini tamamlayabilecekleri bir gün olacak. Özellikle resmi ve prosedür gerektiren işleriniz ile ilgili bugün adım atmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bugün duygusal yönlerinizi arka planda tuttuğunuz özellikle kendinizi mantık çerçevesinde değerlendirme imkanı bulabileceğiniz bir gün. Gün içerisinde girmiş olduğunuz ortamlarda vicdanınızla karşı karşıya kalabilir, vicdan muhasebesi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Maddi sorunlar yaşayacağınız bir döneme girebilir, maddi anlamda sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ise kendinizden daha yüksek statüde kişileri karşınıza almamaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde bu süreçte sorun yaşama ihtimaliniz yüksektir.


Yönetici gezegeniniz Mars’ın frene bastığı bir günle haftaya başlıyorsunuz. Merak etmeyin, çok hızlı giderken biraz yavaşlayıp, arkanızda bıraktıklarınızı kontrol edip, gözden geçirmek size iyi gelir. Salı gününden sonra iş hayatınızda başarı le sonuçlanacak ani projeleri devreye alıp, yoğun bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta tanışacağınız yeni kişiler ve gruplar sayesinde gerek özel, gerek iş hayatınızda hızlı bir hareketlenme başlayabilir. Özellikle perşembe günü ruhsal yönünüzü de öne çıkaran iletişim gücünüz, size hiç benzemeyen ama kişiliğinden çok etkileneceğiniz birini hayatınıza sokar. Her gün farklı heyecanlarla yüklü bu haftanın bilançosuna göz gezdirmek için, pazar günü yalnız kalarak, kişisel olarak hayattan beklentilerinizin bir listesini hazırlayabilirsiniz. Bu liste sayesinde, detaylardaki mutluluğu yakalamak sizin için daha kolay olacaktır.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boğa burçları, etrafında yaşanan olaylara müdahil olabilir hatta sorun yaşayan kişiler arasında köprü görevi görerek güzel bir işte bulunabilirler. Özellikle aile içerisinde yaşanan tartışmaları sakinleştirme, sorun yaşayan arkadaşlarınızın veya etrafınızdaki çiftlerin arasındaki sorunları giderme gibi misyonlar edinebilirsiniz. İletişim konusunda güçlü olduğunuz bu dönemde en büyük başarınız karşınızdaki kişinin ruhsal durumunu düşünebilmek ve empati kurabilmektir. Etrafınızdaki konulara daha duyarlı yaklaştığınız bir gündesiniz. Sorumluluk sahibi olmayı seven boğa burçları, üzerine aldıkları sorumlulukların hepsini yerine getirebilecek. Yakın çevrenizle olan duygusal bağlarınızı güçlü tutmaya çalışmalı bu konuda esnek davranmamalısınız.


Başak burcundaki Güneş’in etkisiyle uzun zamandan beri ektiğiniz tohumların artık meyvelerini koparmaya hazır olun. Haftanın ilk yarısında güneşli bir havada aniden gökyüzünü kaplayan bulutların doğaya yağmuru taşıması gibi siz de, sanki kafanızda çakan bir şimşek etkisiyle, bugüne kadar hep ötelediğiniz içinizde kalan bir konuyu hayata geçirebilirsiniz. Sanki üzerinizdeki yüklerden sıyrılıp, bambaşka bir diyarda yeni bir düzen kurma arzusu eyleme geçer. Bu değişimden korkmadan artık somut adımlar atmak için hiç vakit kaybetmemelisiniz. Avucunuzda sımsıkı tuttuklarınızı hafta ortasında rüzgarlı bir havada özgürce bırakarak kendinizi de özgürleştirin. Perşembe ve cuma günü Yengeç’teki yönetici gezegeniniz Venüs’ün çevresiyle kurduğu sıcak ilişkiler ruhunuza ve kalbinize dokunur. Sanat ve spiritüel konularla ilgilenmek için şahane bir hafta sonu programı organize edebilirsiniz.   

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 13 EYLÜL 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkizler burcu veya yükseleni İkizler olanlar, ruhsal olarak zayıf bir gündeler. Üstesinden gelmek zorunda olduğunuz işleri ruhsal haliniz yüzünden çözemeyebilirsiniz. Gün içerisinde ruh haliniz sık sık değişebilir. Duygusal anlamda yaşayacağınız gelgitler yüzünden hoş olmayan durumlarla karşılayabilir, yaptığınız işlerden tatmin olamayabilirsiniz. İş konusunda temponuz düşebilir. Bunun en önemli sebebi, farklı konular üzerine kafa yormanızdan kaynaklanıyor. Gün içerisinde beklemediğiniz, şaşıracağınız durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tesadüfen biriyle tanışabilir, bu kişiyle duygusal bir yolculuğa çıkabilirsiniz. İlgi çekmek için her türlü donanıma sahip olduğunuz bu günler, duygusal beraberlik için son derece uygun gibi görünüyor.


İletişim kahramanı olarak bu hafta öne çıkacağınız günlerden geçeceksiniz. Yönetici gezegeninizin tahtına oturduğu Başak burcundaki yolculuk sizin pratik zekanıza güç katarak gün için birden fazla iş konuya çözüm oluşturmanıza destek olacak. Önemli sunumlar yapabilir ev hayatınızda yeni bir düzene geçebilir ya da gayrimenkul yatırımlarına odaklanabilirsiniz. Ani gündeme gelen iş sözleşmeleri gelecekte size bereket taşıyacaktır. Hafta ortasında Yay burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle, zekasına değer verdiğiniz birisiyle macera dolu, birkaç gün geçirebilir ya da yurt dışıyla ilgili cesur kararlar alabilirsiniz. Pazar günü Merkür’ün hayaller kahramanı Neptün ile kuracağı zorlu etkileşim, hayata dair aldığınız hızlı kararların doğruluğunu size sorgulatır. Bu yüzden biraz durup yavaşlamayı deneyip, yaşamın doğal akış dengesini gözlemlemelisiniz. Unutmayın ki tomurcuktaki bir çiçek bile zamanı gelmeden açamaz.

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img