Ana SayfaAstrolojiHaftalık Burç Yorumları 30 Kasım- 6 Aralık 2020 Astroloji

Haftalık Burç Yorumları 30 Kasım- 6 Aralık 2020 Astroloji

Haftalık Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 23-29 KASIM 2020

Yükselen Koç ve Koç Burcu insanları Pazartesi günü İkizler burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması kardeş, yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde yeni bir dönemin başlamasını tetikleyebilir. Aynı zamanda kısa yolculuklar, eğitsel konular, kurslarla ilgili gelişmeler gündeme gelecektir. Araba değiştirmek isteyebilir, farklı bir iş koluna ilgi duyabilirsiniz. Tutulma, ortak maddi paylaşımlarla ilgili zorlanmaları da gündeminize taşıyacaktır. Sakin olmalı cesaretinizi kendinize zarar verecek yönde kullanmamalısınız. Özellikle 2020 Haziran ayında hayatınıza giren konu ve kişilerle kurduğunuz kontaklarda, tutulmanın etkisiyle, hızlı gelişmeler deneyimleyebilirsiniz. Bir takım hukuki süreçlerde sonlanmalar yaşanabilir. Hafta ortasında Ay’ın Yengeç burcuna geçmesiyle, aile içi meselelerle yakından ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal krizlere açık bir ortamda ilişkileri sağduyulu bir yaklaşımla yönetmek doğru olacaktır. Hafta sonu spiritüel konulara ilgi duyup, aşk hayatınızda tutkuyu deneyimleyebilirsiniz. 

Hafta başından itibaren ilişkiler alanında adeta bitmek bilmeyen bir dans partisine davet ediliyorsunuz. Güneş ile birlikte pek çok gezegenin Terazi burcundaki yolculuğu, sizi sosyal hayatın içine mıknatıs gibi çekerken, hem özel hem kariyer hayatınıza renkli bir hareket taşıyacak. Hoş, zarif, kaliteli ve kültür düzeyi yüksek sosyal gruplarla birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz kişinin beklentilerine bu hafta kulak vermeli, uyumlu ve dengeli bir şekilde ilişkinizi sürdürmelisiniz. Hafta ortasında yönetim kadrolarıyla sıkıcı bir toplantı yapmak zorunda kalsanız da hafta sonundaki Yeni ay size yeni iş imkan ve tekliflerinin kapısını aralayacak.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img