Burçlar 19 Ekim 2019 Cumartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yo

18 Ekim 2019 - 18:52

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

https://www.youtube.com/watch?v=fenC817fiHk

KOÇ BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntıların gelip geçici olduğuna emin olun. Geleceğinizde dair yapmış olduğunuz planlar Ve kendimize koyduğumuz hedefler doğrultusunda ilerliyorsunuz hedeflerinizden şaşmayın çünkü güzel yerlere geleceksiniz buna emin olun. Bazen enerjinizi bitirmiş ve kaybetmiş gibi hissedebilirsiniz bu hissi gayet iyi anlıyorum. Hayatınıza iyi bir şekilde göndermek sizin elinizde ve gerçekten de iyi yerlere geleceğinize inanabilirsiniz. Zamanınızı boşa harcadığınızı düşündüğünüz insanlar sizin canınızı sıkabilir ama zamanımızı dolu dolu geçirmek de sizin elinizde böyle bir zaman varken bunu değerlendirin.

BOĞA BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kıskanç bir yapınız var bu kıskançlığınızı geride bırakarak insanların mutluluğunu ve kendi mutluluğumuzu düşünerek hareket ederseniz kıskanılacak bir şey olmadığını göreceksiniz. Bazen her sabah erken kalkmak insanın canını sıkabilir ama bu can sıkıcı olmamalı kendinizi her daim mutlu hissetmelisiniz işe gidince arkadaş çevremiz var geliyorsunuz yemek yiyorsunuz zaman geçiyor bir şekilde peki evde yatınca ne oluyor zaman geçmiyor daha çok sıkılıyorsunuz kendinize eve kapatıyorsunuz bu da psikolojinizi baya etkiler o yüzden biraz sosyalleşin.

İKİZLER BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazen canınızı sıkacak şeyler olsada hayata tutunmaya ve hayata karşı pozitif bakmayı öğrenmelisin artık kendi ayaklarınızın üzerinde duruyorsunuz ve bunu size güç vermesini bekleyin işte o zaman gerçekten kendi başınıza her şeyin üstesinden gelebileceğinizi inanacak ve kimseye ihtiyacınız olmayacak. Bazı durumlarda aile büyüklerinizden yardım almanız her zaman daha iyi olacaktır buna emin olun. Bazı arkadaş çevreniz size sıkıntı verebilir ya da arkanızdan konuşan gelip yüzümüze olmadık şeyler söyleyen insanlar da moralinizi bozabilir ama her şeye rağmen herkesin cevabını verin ve dimdik ayakta durduğunuzı onlara gösterin.

YENGEÇ BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile büyüklerinizle aranızda olan tartışmalar bazen canın sıksa da bu tartışmaları kimseye yansıtmayın. Bazen kendinizi çok yorgun hissediyorsunuz ve bu yorgunluğun uzatabilmek için bir çok şey deniyorsunuz olmuyor en iyisi biraz kendinize zaman ayırmaya çalışın kendinizi biraz dinleyin bazen insan uyumak istemez uykusu olmadığı için değil gerçekten de kendine zaman ayırmak istediği için bu yüzden kendinize güzel şarkılar, kendinize iyi hissedecek düşüncelere girmeye çalışın. Arkadaş çevrenizde seçimlerinizi yaparken biraz daha sıcak yaklaşmaya çalışın baz arkadaşlarımızı yok yere hor görüyorsunuz bu da çok yanlış bir tutum. 

ASLAN BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her işte her şeyde başarılı olmak için çabalıyorsunuz her seferinde lider benim diyorsunuz bu çok güzel bir şey ama bazı durumlarda kendinizi kısıtlamanız gerekiyor. Maddi konudaki harcamalarınıza da dikkat ederseniz ileriki aylarda daha da mutlu olabilirsiniz. Bu aralar kendinizi biraz kötü hissedebilirsiniz Ama kendimizi toparlayabilmek için iyi düşüncelere girin iyi düşünürseniz her şeyin daha da olumlu olduğunu göreceksiniz. Sıkıntılı zamanlardan geçebilirsiniz herkes dörtdörtlük yaşamıyor zaten yaptığınız işi bazen yorgunlukla yapıyorsunuz ama bunu düzeltin çünkü bu işi isteyerek seçtiniz ve severek yapıyordunuz şimdi olumsuz düşüncelere kapılıp gittiğiniz için bu ruhen sizi etkiliyor bu durumdan çıkın çünkü kendinize zarar veriyorsunuz kendinizi sevin.

BAŞAK BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Herkesle ve her şeyle samimi olmaya çalışmayın çünkü insanların ne anlamda size yaklaştığını hiçbir zaman çözemezsiniz bu yüzden kendinizi biraz geri çekin herkes size iyi davransın diye onlarla samimi olmaya, onlarla muhabbet etmeye kalkmayın. Partnerinizle beraber zamanınızı daha da iyi değerlendirebilirsiniz evet bunu çok iyi biliyorum çokda iyi eğlenebilirsin biz beraberken zaman çocuk geçebilir ama her seferinde beraber olacaksınız diye bir kaide yok bunu bilerek hareket ederseniz kendi başınıza da daha bir mutlu olabilirsiniz çünkü insan doğarken de yalnızdır bu yüzden kendi başınıza da eğlenmeyi mutlu olmayı bilmelisiniz çünkü bundan belkide bir yıl iki yıl önce hayatınızda böyle biri yoktu ve siz yine mutluydunız onu düşünerek mutlu olmaya çalışın.


TERAZİ BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kendinizi haklı gördüğünüz yerlerde haklısınız ama haksız olarak gördüğümüz hiçbir yerde yok böyle bakarsanız etrafınızda çok insan kaybedebilirsiniz bu yüzden haklı olduğunuz yerlerde haklıyım diyebiliyorsanız haksız olduğumuz yerlerde de haksızım diyin. Aile yaşantınız şu an gayet güzel bazı ufak tefek sorunlar olabilir bunlar her ailede olan şeyler sadece kendinizi biraz daha alttan almaya çabalayın işte o zaman başarıcaksınz. Sıkıntılı zamanlarımızda hüngür hüngür alıyorsunuz peki hiç sordunuz mu kime zarar veriyorsunuz diye tabii ki de kendinize zarar veriyorsunuz bunu yapmayın onun yerine daha olumlu bakmaya çalışın olumsuz bir şey olsa dahi olumlu şekilde yaklaşın.

AKREP BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar sizi dinleyecek olan tek kişi partneriniz, partnerinizle beraber daha da iyi anlaşa bilmeniz sizin yararınıza olacak. Sıkıntılı zamanlarınızda kimin yanınızda olup olmadığını gayet iyi biliyorsunuz ve bunu gözününde bulundurarak her şeyi daha iyi yapmaya çalışın. Hayatınızı daha da zora sokacak şeylerle hareket etmeyin daha sakin ve daha sabırlı yaklaşırsanız her şeyin daha iyi olacağına emin olun. Ailenizle daha samimi ve daha sakin bir şekilde iletişime geçebilirsiniz bu sizin elinizde olan bir şey. Sıkıntılarınızı bir kenara bırakıp daha sakin bir yaşam sürün partnerinizle beraber daha samimi olun ve partnerinizle daha yumuşak davranmaya çalışın gerçekten de onun kalbini çok kırdınız gelecekte hayatınızı birleştireceksiniz insan o bunu unutmayın bir an önce gönlünü alın ve yapamadığınız onca şeyi bir şekilde yapmaya çalışın.

YAY BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zamanınızı iyi değerlendirmeye bakın çünkü bu zamanlar bir daha geri gelmiyor bunu bilerek hareket ederseniz kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak ve hayatı doyasıya yaşayın. Bazen kendinizi mutsuz hissettiğiniz de ailenizden birinin sesini duymaya çalışın ailenizde şart değil arkadaşlarımız da olabilir sizi rahat hissettirecek insanlarla muhabbet etmeyi de düşünebilirsiniz ve olumlu baktığın sürece her şey size daha da olumlu gelecektir. Zor olan her şeyi sevdiğiniz taktirde kolay gibi gözükse de size kolay gelecek bazı durumlar siz işin zor tarafından bakın ki onu sevmeye çalışın işte o zaman hiçbir şekilde yorgun hissetmeyeceksiniz.

OĞLAK BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mutluluğunuzu hep aynı şekilde daim olacak ama bazı olaylarda sabretmeniz gerekiyor çünkü her zaman her istediğimiz olmuyor. Zamanın nasıl akıp gittiğini göremiyorsunuz bunu görmek için biraz daha tecrübeye ihtiyacımız var bu tecrübeyi de zamanla öğreneceksiniz acele etmeyin. Enerjinizi boşa harcamamaya çalışın enerjinizi boşa harcadığınızda kendinizden geçen zamanı düşünün ve başkaları şu anda hayat mücadelesi veriyorken bir şeyleri çabalıyorken siz öylece boş zaman geçiriyorsunuz bu da kötü bir durum. Ailenizi çok seviyor ve onları üzmemek için elinizden gelenin fazlasını yapıyorsunuz ama ufacık bir tartışmada bile alttan almayı biraz zor başarıyorsunuz.


KOVA BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Herkes her istediği şeyi elde edemez ama eğer çok isterse bunu yapabilir başarabilir. Arkadaş çevrenizle yaşadığınız bazı sıkıntıları görmezden gelmeye çalışmayın çünkü herkesin belirli bir sabri vardır ve bu sabrınızın taşımasına engel olun. Eğer gerçekten bir şeyleri başarmak istiyorsanız kendinize güvenin ve kendinize inanın ben yaparım dedikten sonra her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Zamanınızı boşa harcadığınızı düşündüğünüz insanlar varsa onları kendinizden uzak tutun. Bu aralar kendinizi biraz sıkıntılı hissedebilirsiniz bu sıkıntılarınızı geçire bilmeniz için kendinize iyi hobiler edinin muhabirleri iyi bir şekilde yerine getirirseniz kendinizi daha da iyi hissedeceksiniz.

BALIK BURCU 19 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar saflığınızı kullanan insanlar olabilir her şeye karşı temkinli olun ve her şeyi bir kez değil iki kez düşünüp yapın. Enerjinizi tekrar geri kazanabilmek için enerji toplamanız gerekiyor ve bu enerjiyi kendinize ayırdığınız zamanla toplayabilirsiniz. Maddi konudaki harcamalarınıza biraz daha dikkat edin, dikkat ettiğinizde kendinizi daha kısıtlanmış ve kendinize olan güveninizin artmış olduğunu göreceksiniz. Bir konuda çok kararsızsınız ve bu konuyu aile büyüklerimizle danışıp daha iyi bir şekilde planını yapabilirsiniz. Kendimizi daralmış sanki hapishane hayatı yaşıyor mus gibi hayatı yaşarsınız işte o zaman gerçekten de psikolojiniz bozulur onun yerine kendinizi biraz daha sakinlemeyi bırakın ve kendinize zaman ayırın kendinizi sevdiği hoşlandığı şeylerle oyalanın.