Ana SayfaAstroloji25 Kasım Tarihinde Doğanlar Hangi Burç? Burç Tarihleri

25 Kasım Tarihinde Doğanlar Hangi Burç? Burç Tarihleri

25 Kasım hangi burç, 25 Kasım doğanların burcu nedir? 12 Burçtan oluşan astrolojik haritaya göre 25 Kasım tarihinde doğanlar Yay Burcu olarak dünyaya gelir.

23 Kasım – 21 Aralık tarih aralığı yay burcuna aittir, bu tarihler arasında doğduysanız burcunuz yay burcu olur. Yay burcu ateş grubuna dahildir. Yay burcu kişiler erkek ya da kadın fark etmeksizin özgürlüğüne düşkünlükleri ile bilinirler. Neşe dolu, özgürlük ruhlu, memnun ve mutlu yay burçları etraflarında genel olarak çok sevilirler.

Astroloji biliminde yay burcunu yarısı insan yarısı at olan bir figür temsil eder. Hoşgörüleri, neşeli oluşları, macera sevmeleri, özgürlüklerine düşkünlükleri ve hareketli olmaları ile tanınan yay burçları detay sevmeyen, dağınık, her söylenene inanabilen, çocuk ruhlu kişilerdir. Yay burcu kadınının en sevdiği arkadaşları Koç ve Aslan burçlarına mensup kişilerde oluşabilir.

YAY BURCU İNSANLARININ ÖZELLİKLERİ

Uzun boy, ince ve yağsız beden, çekici bir yüz, kahverengi saçlar, pembe-beyaz tenleri vardır. Kendilerine daima güvenen ve iyimser yüzleri bakışlarına yansımıştır. Parlak ve çekici bir gülümseyiş şekilleri vardır. Sıra dışı ve farklı giyinmekten hoşlandıkları için, onları fark etmemek mümkün değildir. Çocuksu yapıları ile asla büyümezler.

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadını, sosyal çevrelerinde her zaman kendilerini belli ederler. Yüksek enerjisi ve mizah yetenekleri yay burcu kadınlarını bulundukları ortamlarda bir ışık gibi ortaya çıkarır. Dostlarına karşı her zaman fedakâr olan yay burcu kadınları, onlar için her şeylerini verebilirler. Çünkü onlar için manevi huzur çok önemlidir.

Yay kadını kıvrak zekası, neşeli ve enerjik tavırlarıyla karşı cinsi etkilemekte hiç de zorlanmaz.Ona aşık olmak kolay, ancak Yay burcu kadınını elde etmek ise zordur. Zira özgürlüğüne oldukça düşkün olan yay burcu kadını, kıskançlıktan ve kısıtlamalardan hiç hoşlanmaz

Yay Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Yerinde duramayan, gezmekten ve yeni yerler keşfetmekten hoşlanan yay burcu kadınına seyahat ile ilgili vereceğiniz hediyeler onu mutlu edecektir. Yay burcu kadını ilgi görmekten hoşlanır. Ama ilginin dozu ayarlanamadığında yay burcu kadını kendini baskı altında hissedeceğinden ilginizin dozunu iyi ayarlamanız gerekecektir. Emir altında olmayı asla sevmeyen yay burcu kadınına onu rahat bırakan, anlayan bir hayat arkadaşı gerekir. Ayrıca yay burcu kadını ile uzun uzun sohbetler edebilirsiniz, bundan fazlası ile keyif alacaktır. Yay burcu kadını negatif kişilikleri sevmez, bulunduğu ortamda negatiflik varsa oradan hemen uzaklaşır.

Yay burcu kadını hareketli ve yerinde duramayan bir kişiliğe sahip olduğu için kendisi gibi yaşamayı seven, enerji dolu kişilerle vakit geçirmekten hoşlanır. Sanata ve doğaya düşkünlerdir. Yay burcu bir kadını evde saatlerce oturtmanız mümkün olmayacaktır, çünkü enerjisi buna izin vermez.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği kültürleri ve bilgili olmalarıyla tanınırlar. Entelektüel bir kişiliğe sahip olan yay burcu erkekleri kapalı bir ortamda saatlerce oturmaktan asla keyif almaz. Çok iyi bir dost ve dinleyici olan yay burcu erkekleri doğruluğu ve dürüstlüğü ile bilinirler.

Yay Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Yay burcu erkeği özgür bırakılmaktan mutlu olurlar. Kendisi ile baş başa kalmaktan keyif alırlar. Kısıtlanmaktan ve hesap vermekten asla hoşlanmazlar. Para harcamayı çok seven yay burcu erkeği, parasını sevdikleri için harcamaya, onlara hediyeler almaya bayılırlar. Çünkü onlar için sevdiklerinden daha önemli hiçbir şey yoktur. Maneviyata önem verirler. Pop müzik dinlemekten keyif alırlar. Bahçeli bir evde yaşamak onlara keyif verse de, ev yaşamı asla onların ilgi alanına girmez. Yay burcu erkeği araştırmayı, bilgileri toparlayıp keşifler yapmayı çok sever. Yay burcu erkekleri bulunduğu ortamda huzursuzluk olmasından asla hoşlanmazlar, böyle bir ortama maruz kalırlarsa ortamı hemen terk ederler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img