Ana Sayfa23 Mayıs 2019 günlük burç yorumları Perşembe
Array

23 Mayıs 2019 günlük burç yorumları Perşembe

23 Mayıs 2019 Perşembe günlük burç yorumları

Koç:
Size uymayan fakat eğleneceğiniz bir çılgınlık yapabilirsiniz. Bu aralar çok göze batıyorsunuz ve oldukça güzel görünüyorsunuz. Hayata dair bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu sizin hayatınızı bayağı bir etkileyecek. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacak fakat bunu istemeyeceksiniz. Sizi sıkan bazı durumlar bazı olaylar olacak, bunlardan uzak kalmaya bakacaksınız. Canınızı sıkkın gördüm bugün, sanki böyle biri sizinle uğraşıyor ve bunu kimseye belli etmiyorsunuz gibi. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak fakat bazı sürtüşmeler de olabilir. Tavırlarınıza dikkat etmekte fayda var. Sakin kalışınız herkesi etkiliyor fakat bilmeliler ki bu sakin tavrın altında neler yatıyor neler. Eğer sevgiliniz var ise birlikte güzel vakit geçireceksiniz, eğer yok ise tanışacağınız biriyle hoş sohbetler görünüyor.

Boğa:
Hoş, sıcak sohbetler edeceğiniz bir gün. Eski dostlarınızla buluşma planları yapabilirsiniz. İş hayatınıza bağlı olarak bazı gelişmeler olacak fakat bu gelişmelerde seçim yapma şansınız olabilir doğru seçimler yaparsanız sizin yararınıza olacak. Tanıdık birinden ufak yardımlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazen yükselebiliyor bazen de alçalabiliyorsunuz. Fakat unutmayın ki her inişin bir yükselişi de vardır. Şanslı bir gündesiniz. Kader yüzümüze gülecek, istediğiniz veya arzu ettiğiniz ne var ise her şeyin olacağı bir gün. Ev yaşantınızdan işinize bağlı olduğunuzdan bazı aksamalar olabilir üzülmeyin ki yakın zamanda güzel projeler gelecek ve elinize bir miktar para geçecek, evinize dönük olacaksınız.

İkizler:
Bu aralar kendinize dikkat edin. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalarda bazen haksız duruma düşebilirsiniz. Bu yüzden yazacaklarınızı veya konuşacaklarınızı iki kez düşünerek konuşun veya yazın. Huzurlu bir tablo görüyorum. Elinizde çayınız deniz manzaralı bir yer veya yeşillik olan bir yer mutlusunuz, keyfiniz yerinizde olacak. Kafanızı yorduğunuz bazı olaylarda daha düşünceli oluyorsunuz buda sizi oldukça içinize kapıyor. Aileni sizinle birlikte vakit geçirmeye bayılıyor bazen sevdiklerinden dolayı sizinle alay edebilirler fakat aldırmayın gülün geçin. Aşka hayatınızda oldukça önem göreceğiniz bir gün. Aşkla bakan gözler aşkla, çıkan sözler olacak. İş hayatınızda yeni gelişmeler olabilir, yeni adımlar yeni insanlar tanıyabilirsiniz.
Yengeç:
İsteklerinizin olacağı bir gün bunu iyi değerlendirin. Aşk hayatınızda bazı çekişmeler olabilir biraz alttan almayı denerseniz kaybedeceğiniz bir şey olmaz. İş hayatınız oldukça tecrübeli görünüyor. İlerisi için güzel planlar yaptığınızdan dolayı size çok iyi bir tecrübe olacak. Sıkıntılarınızı içinizden atacaksınız ve huzurla bugünü de kapatacaksınız. Bazı yarım kalmış iş güç aşk vesaire durumlarınız var. Önce yarım kalmışlığı tamamlayacaksınız sonra geri kalan işinize bakacaksınız. Sizi çileden çıkaran birisi var bazen kafaya takıyor bazen ise takmıyorsunuz fakat kafaya takılacak birisi değil. Maddi anlamda biraz sıkıntıya girebilirsiniz hiç kafanızı yormayın nerede gelip geçici olacak.

Aslan:
Düşüncelerinizi değiştirecek yeni birisiyle tanışabilirsiniz ve bu size çok iyi gelecek. Bazen ufak çılgınlıkları yapmak istiyorsunuz fakat size eşlik edecek birinin olmadığını düşünüyorsunuz. Durum hiçte öyle değil o biraz sabır, zaman gerekli. İş hayatınıza bakacak olursak hep öp planda olmaktan hoşlanıyorsunuz ve bu yüzden çaba içerisindesiniz yeni işler gelse de ön plana çıksam diye bakıyorsunuz. Ev hayatınızda oldukça toplu birisiniz ve bu herkesin dikkatini çekiyor. Bu ömür boyunca böyle devam edecek. Bazen kendinizi boşa yorduğumuzu düşünüyorsunuz, hiçte öyle değil çünkü siz kendinizi hiçbir zaman boşa yormasınız. Yapacağınız her işin sonunda içi dolu şeylerle karşılaşıyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img