Ana SayfaAstroloji23 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları Bugün Koç, Boğa,Aslan ve Nuray...

23 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları Bugün Koç, Boğa,Aslan ve Nuray Sayrı

 Oğlak Burcu 23 Haziran Günlük Burç Yorumu

 Bugün parlama zamanı! Oğlak! İkizlerdeki bugünkü ay (dolunay) tutulması, altıncı sağlıklı yaşam evinizi harekete geçirecek ve sağlık anlamında büyük bir yenilik göreceksiniz. Merkür gerilediğinde ya da bu ayın başlarında seçim sonuçlarını bekliyordunuz, seçimlerinizin sonuçlarını göreceksiniz. Bu, yeni bir döngünün başlangıcıdır ve ay tutulması, süper fit bir kış için temel oluşturabilir. Evde kolayca yapabileceğiniz egzersizler bularak “mazeret yok” politikası oluşturun. Menüler hazırlayın, rahatsız edici tıbbi sorunlar için bir doktora görünün.

 Kova Burcu 23 Haziran Günlük Burç Yorumu

 Sırtınızdaki dev neon kalpten habersiz olabilirsiniz, ancak Aşk Tanrısının onu görmekte hiçbir sorunu yoktur. Ve bugün onun amacı, İkizler’de bir ay tutulması (dolunay) toprakları ve sizin aşk dolu, göz alıcı beşinci eviniz için bir işaret veriyor. Kova burcu bugün özel biriyle tanışabilir veya buluşma uygulamalarını ateşlemek için bir motivasyon dalgası hissedebilir. Bu tutulma aynı zamanda bebek yapımı için de mükemmeldir ve yakında bir testte küçük pembe bir çizgiyi kutluyor olabilirsiniz. Sevgide bazı cesur değişiklikler yapmanız gerekiyorsa – gidişatını sürdüren bir ilişkiden çıkmak dahil – tutulma bu süreci hızlandırabilir. Bırakın ki büyüyebilesiniz.

 Balık Burcu 23 Haziran Günlük Burç Yorumu

 İkizlerdeki bugünün dolunayı aynı zamanda bir ay (dolunay) tutulmasıdır ve besleyici, dördüncü evinizi harekete geçirmektedir. Önümüzdeki ay içinde veya önümüzdeki yıl bu tutulma serisi devam ederken, Balık çevresinde büyük değişiklikler olabilir. Çoğumuz gibi, muhtemelen virüsten bu yana alanınızda birçok değişiklik yaptınız, ancak bunlar nasıl çalışıyor? Belki de yasal bir mahremiyete veya açıkça tanımlanmış ev kurallarına sahip olmak için kapısı olan bir odaya ihtiyacınız vardır. Bugün duygusal olarak dirençli olmaya çalışın, diğer insanların enerjisi için sünger olma olasılığınız daha yüksektir. Özel alanınızı koruyun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img