Ana SayfaAstroloji23 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları Bugün Koç, Boğa,Aslan ve Nuray...

23 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları Bugün Koç, Boğa,Aslan ve Nuray Sayrı

 Yengeç Burcu 23 Haziran Günlük Burç Yorumu

 Bazen işleri halletmenin en etkili yolu, teslim olmak ve evrenin engin gücünün ağır işi yapmasına izin vermektir. Destek her yerdedir, bu yüzden Yengeç burcu, tek başına gitmek zorunda değilsin. Bugünün İkizler ay (dolunay) tutulması, ruhsal olarak güç veriyor. İşaretinizin en iyi yaptığı şeyi yapın: Kendi derin bilgeliğinize uyum sağlayın ve sizi nereye götürürse götürsün onu takip edin. “Gerçek dünyada” biraz desteğe ihtiyacınız varsa, bitiş çizgisine ulaşmanıza yardımcı olacak bir akıl hocası, terapist, şifacı veya koç seçin.

 Aslan Burcu 23 Haziran Günlük Burç Yorumu

 Ruh takımınızı toplayın! Bugün, İkizlerdeki heyecan verici bir ay (dolunay) tutulması, işbirlikçi on birinci evinize iniyor ve başarılı bir dönüm noktasına sebep olabilir. Bugün Aslan burcu topluma fayda sağlayan ve insanların düşünme şeklini değiştiren bir şey icat edebilirsiniz. Önümüzdeki iki hafta içinde siyasete, aktivizme veya topluluk meselelerine daha fazla dahil olabilirsiniz. Egonuzu kontrol edin ve gerçekte ne kadar takım oyuncusu olabileceğinizi gösterin.

 Başak Burcu 23 Haziran Günlük Burç Yorumu

 Kapına vuran şey mi? Fırsat olabilir! Bugün, İkizlerdeki ay (dolunay) tutulması, Başak burcunu etkileyerek bir motivasyon patlaması getiriyor. Birkaç hedef belirleyin ve yükselişinize hızlı bir şekilde başlamak için önümüzdeki iki hafta içinde neler yapabileceğiniz üzerine meditasyon yapın. Henüz tam olarak orada olmasanız bile oynamak istediğiniz bölüm için hazırlanın. Fon mevcutsa, geleceğinize yatırım yapın. Özel eğitim veya işinizi maksimum hızda tamamlamak için ihtiyacınız olan herhangi bir hobi için kaydolun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img