Ana SayfaAstroloji2022 Yılında Hangi Burçlar Evlenecek? Hangi Burçlar Evliliğe Yakın?

2022 Yılında Hangi Burçlar Evlenecek? Hangi Burçlar Evliliğe Yakın?

Koç burcu,boğa burcu, ikizler burcu hangi burçla iyi anlaşır, hangi burçla evlenir?, yengeç burcu, aslan burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, başak burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, terazi burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, yay burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, oğlak burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, akrep burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, kova burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, balık burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?

Bildiğiniz üzere karakterimizi, kişisel özelliklerimizin üzerinde astroloji ve burçların büyük etkisi vardır. Bu yüzden de kimlerle anlaşabileceğimizi ve evlilik hayatında kim ile mutlu olabileceğimizi burçlar bize söyleyebilir. Peki, hangi burç hangi burç ile evlenmeli?

Koç Burcu Kiminle Evlense Mutlu Olur?

 Doğru insanı ne zaman ve hangi burçlarda aramanız gerektiğine değinen Elvan Yarma; ilişkilerde ne istediğini iyi bilen Koçlar’ın 2 – 28 Mayıs tarihleri arasında çok şanslı bir döneme girdiklerini ve 11 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında kendileri gibi ciddi düşünen biriyle tanışabileceklerini söylüyor. Aile kurmak için ise Aslan veya Yay burçlarından yana kullanabilirler tercihlerini. İkili ilişkilerinde çapkın olan koç burcu; Terazi, İkizler ve Koç burcuna karşı yüksek cinsel çekim hissedebilir. Fakat bu ilişkiler aşk ve evlilik boyutuna ulaşabilecek ilişkiler olmaz. Koç burcu ile Aslan ve Yay arasında yaşanacak aşk, uzun ömürlü ve huzurlu bir evliliğe dönüşebilir.

Boğa Burcu Kiminle Evlense Mutlu Olur?

Boğalar, bir elmanın iki yarısı olabilecekleri partnerleri ile 28 Mayıs – 23 Haziran tarihleri arasında tanışabilir. Akrep, Balık, Başak veya Yengeç burçları ise onlar için biçilmiş kaftan.. Boğa burçları için cinsellik arka planda kalsa da Başak, Terazi, Boğa, Balık ve Akrep burçlarından etkilenebilir. İkili ilişkilerde olmazsa olmazı güven olan Boğa burcu, Yengeç, Başak ve Oğlak burcu ile sevgi dolu bir yuva kurabilir.

İkizler Burcu Kiminle Evlense Mutlu Olur?

Çılgın ve kararsız olarak bilinen İkizler burcu; Koç, İkizler, Aslan, Yay ve Terazi burçlarından etkilenebilir. Hayalimdeki kişiyi bir türlü bulamıyorum diyen İkizler, 23 Haziran – 18 Temmuz ve 29 Eylül – 23 Ekim tarihlerine dikkat etmeli, uzun bir birliktelik içinse Yay, Terazi, Kova veya Koç burcu hayallerindeki ilişkiye onları bir adım daha yaklaştıracak. Fakat evlilik için tercihi Aslan, Kova, Terazi ve İkizler olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img