Ana SayfaAstroloji2022 Yılında En Şanssız Burçlar

2022 Yılında En Şanssız Burçlar

Belki bu yıla girerken çok umutlu ya da hayalperest değildiniz ya da yılın ilk günleri sizin için çok şanslı başladı. Umarız şanslı ve mutlu bir yıl geçirirsiniz ama maalesef bazı burçlar bu yılı şanssızlar hanesinde geçirecek. Bakalım 2022 yılının en şanslı ve en şanssız burçları hangileriymiş?

KOÇ BURCU

Bu yılın şanslı burçları arasında geçen Koç burçlarını biraz üzeceğiz. Koç burçlarını özellikle aşk hayatınlarında ilk 6 ay zorlu bir sınav bekliyor. Koç burçları sevgili ya da eşlerinin aileleri ile ilgili bazı sıkıntılı anlar yaşayabilir.

Sağlık alanında da şanssız bir dönem yaşayacak olan Koç burçları, Mayıs ve Haziran 2022 ile Kasım-Aralık 2022 arasında sağlık sorunları yaşamaya açık olacaklar.

KOÇ BURCU BU YILIN PUANLAMASI

Sağlık: 4 iyi

Genel olarak Mart ve Ekim aylarına dikkat

Para: 3 orta

Şubat ayı fırsatlar çıkabilir. Kasım ve Aralık aylarına dikkat.

Aşk: 4,5’tan 5 pekiyi

İkizler burcu bu yılın en şanssızları arasında.

İkizler insaları uzun süredir kariyer evinizde seyahat eden Neptün’ün etkisi ile iş alanınızda tam olarak nasıl ilerlemek istediğinize net bir cevap bulamamış olabilir. 2022 yılı bazı İkizler için artık iş değiştirme vaktinin geldiğinin habercisi olacak. Özellikle tutulmaların da etkisiyle, iş yerinde arkanızdan dönen dolapları fark edebilir ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

Sağlık: 3 orta

Sonbaharda kazalara karşı dikkatli olun.

Para: 5 gayet iyi

Sabırlı olduğunuz takdirde Şubat ve Temmuz yüzünüzü güldürecek gibi. Çalıştırın parayı kazanacaksınız.

Aşk: 1,5’tan ne yazık ki 2 zayıf

BU YILIN ŞANSSIZI TERAZİ

2022 yılında hayatınızda sorumluluklarınızın sizi psikolojik olarak yorduğunu hissedebilirsiniz. Kış aylarında durgun seyreden kariyer hayatınız baharda kendini gece gündüz çalışmaya bırakacak.

Bu yıl sorumluluklarınız artacağından, eğlence ve romantizme çok da zaman ayıramayabilirsiniz. İlişkilerde maceradan çok güven arayışı içinde olacaksınız. Bazı ilişkiler çetin bir sınavdan geçecek. Bedeninizdeki stresi azaltmak için düzenli beslenmeye ve uykunuza dikkat etmeniz gerekiyor. Ufak kazalara, yanıklara karşı tedbiri elden bırakmayın.

Sağlık: 4 iyi

Şubat’a ve Aralık ayına dikkat ettiğiniz sürece sorun görünmüyor diyebilirim.

Para: 5 pekiyi

Nisan, Mayıs ve Eylül, Ekim güzel gelişmeler olabilir.

Aşk: 4 iyi

YAY BURCU

Sevgili Yay burçları bu yıl ani ve düşünmeden karar almamaya özen gösterirseniz yılı daha az kayıpla tamamlarsınız. İş hayatınızda çok fazla risk almaktan kaçının. Planlamadığınız anda iş yerininiz ya da ofisiniz değişebilir. Şubat ayında yapacağınız spekülatif kazançlara ve yatırımlara son derece dikkat etmelisiniz.

Sağlık: 3,5’tan 4 iyi

Mart ayına ve Kasım, Aralık aylarına biraz daha dikkat edin, yeterli.

Para: 1,5’tan 2 zayıf

Yılın ilk 6 ayında borçlanma riskiniz var. Dikkatli harcayın.

Aşk: 4 iyi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img