Ana SayfaAstroloji2022 Şubat Ayı Aylık Burç Yorumları - Astro

2022 Şubat Ayı Aylık Burç Yorumları – Astro

Şubat ayı burç aylık yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık aylık, haftalık, günlük burç aylık yorumları…

Koç burcu Şubat 2022 burç aylık yorumları

Koç burç aylık yorumları: Hayatınızda sosyal alanda devrimler yaratabilirsiniz, revize edebilirsiniz. Belli ki bir değişikliğe ihtiyacınız var, sürekli gördüğünüz yüzleri görmekten sıkılmış ve yeni dostluklara, arkadaşlıklara yelken açmak isteyebilirsiniz. Özellikle dostluk, para, aşk üçgeni Yeni Ay’da biraz karışacağa benziyor. İçinde bulunduğunuz gruplar ve derneklerde zeka ve ego çatışmaları yaşayabilirsiniz.

Koçlar bugün ektiğinizi biçeceksiniz. Ay’ın etkisiyle enerjiler mükemmel. Ama ne ektiyseniz geçtiğimiz günlerde onu biçeceksiniz. Emin olun çalışkan koç burçları karşılıklarını çok iyi bir şekilde alacaklar.

Aile yaşantınızdaki keyifli etkiler bu haftanın genelinde de devam edecek. Özellikle ikili ilişkilerinizde net kararlar verdiğinizi keşfedebilirsiniz. Söz, nişan ya da evlilik gibi planlarınız varsa bu hafta bunların netleştiğini hissedeceksiniz. İhtiyacınız olduğunda yanınızda olan dostlarınızla ilişkilerinizde kopmalar gözleyebilirsiniz. Maddi konularda şans sizden yana.

Eğer birikim yapmayı düşünüyorsanız bu dönemde iyi başlangıçlar yapabilirsiniz. Eğitim ve sanat konularında başarıya ulaşmanızı sağlayacak çok sayıda gelişme yaşayabilirsiniz.

14 Şubat’ta Merkür Kova transiti gerçekleşiyor. Sosyal ilişkilerde ön plana çıkıyorsun. Hayatına yeni insanlar dahil oluyor ve sen başkalarının yaşam alanına giriyorsun. Yakın dostlarla olan organizasyonların ciddi anlamda artıyor. Sorumluluk almaktan korkmayacaksın. Karşılık beklemeden bir işe el atabilir, kısa bir süre gönüllü çalışabilirsin. Sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, yeni tanışacağın insanlarla kurulan olumlu paylaşımlar özellikle internet dünyasındaki etkinliğini yükseltecek. Fikirler, sohbet, yazma ve konuşma yeteneği, zekanız, insanların senden etkilenmesini sağlayacak.

Merkür Kova geçişi kendini geliştirmenin yanı sıra; iletişimde bulunmak, grup faaliyetleri, öğretmek, öğrenmek, gözlemde bulunmak, problemli konuları çabucak çözüme kavuşturmak kısaca iş bitiriciliğin işaretçisi.

Başkalarının yarar görebileceği gönüllü çalışmalar, ekip kurmak veya bir ekip içinde liderlik için yarışmak açısından da önem taşıyor.

16 Şubat tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Ummadığınız birinden bir ilan-ı aşk durumu olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir. Hayatınızda kimse yok ise gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek. Ama evliyseniz şayet, eşiniz de size beklenmedik bir hoş bir sürpriz yapabilir. Eğer hamilelikle ilgili bir beklentiniz varsa bu Dolunay zamanı sizi sevindirecek bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Belki de partnerinizle birlikte yapabileceğiniz bir hobiye yönelebilirsiniz.

Sosyal hayatın, aşk hayatın veya varsa çocuklarınla ilgili konular ile geleceğe yönelik hedeflerin, beklentilerin arasında kendini bir ikilem içerisinde hissedebilirsin.

Özellikle söz konusu aşk hayatın olduğunda duygularını coşkulu bir şekilde ortaya koyman mümkün. Çocuklarla ya da ailenle keyifli aktivitelerin olabilir. Sevginizi hak edenlere verin. Kalbinizin ateşinin başka bir kalpte parlamasına izin verin. Kendinizi şımartın!

18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna geçiyor. Kendi içine dönerek önünde uzanan koca seneye dair düşünmek, bir değerlendirme yapmak için uygun bir dönem. Yılın bu döneminde hayatında bir şeyleri başlatmak, yeni bir girişim ortaya koymak yerine ilgili konular üzerinde derinleşmek üzere daha çok geri planda hazırlık yapmak ve bilgilerini pekiştirmek daha iyi olacaktır.

Geçmişte gündemini meşgul etmiş bir konu tekrar önüne gelebilir. Sağlığına özen göstermekte fayda var. Bu süreçte meditasyon gibi çalışmalar yaparak kendinle baş başa kalmaya daha çok vakit ayırabilirsin. Biraz rahatlamak, geri çekilmek, dinlenmek anlamında önemli bir dönemdesiniz. Sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Aklınızdan geçeni dile getirmeyin. Bu süreci, kendi içinize dönmek, olayları değerlendirme dönemi olarak görmeniz önemli olacak.

1 Yorum

  1. Merhaba! E finans projesinden kredi aldım. Bir kredi mi istiyorsunuz, sonra herhangi bir kredi türü için E finans projesi ile iletişime geçin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img