Burçlar Nuray Sayari 20 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
0

OĞLAK BURCU 20 EYLÜL 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok zor bir hafta içinde olan oğlak burcu olanların işleri adeta bir çıkmaz sokak içinde gibi olacak. Hiçbir işiniz yolunda gitmiyor ve kendinizi kaybetmeye hazır hisseder haline geldiniz. Bu gibi sorunlu zamanları kendiniz için bir sınav gibi görüyor ve tüm sorunların ne kadar zor olursa olsun çözüm bulmak için kendinizde fazlası ile enerji bulacaksınız. Aksi durumda planlarınızdan vazgeçerek yeniden baştan başlamak zorunda kalacaksınız. 

Bu ara partnerinizle bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz çünkü yaşamış olduğunuz bazı sıkıntılar var bu sıkıntılar yeniden ortaya çıkabilir bu da iyice canınızı sıkacak ama kafanızı pek de yormayın çok düşündüğünüzde her şey geri sarıyor. Sıkıntılı zamanlarınızda yanınızda olacak insanların değerini ve kıymetini bilin. Onların başı derde girdiğinde veya onlar sıkıntılı bir zamana girdiğine onların da yanında olmayı bilmelisiniz. Bazen enerjinizi boşa harcadığımızın farkına varmalısınız gerçekten de gereksiz şeylere kafanızı yoruyosunuz ve boşyere kuruntu yapıyorsunuz. Ailenize olan saygınız bu aralar daha da artmış durumda ama siz yine de saygınızı hiçbir şekilde bozmayın. 

KOVA BURCU 20 EYLÜL 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kova burcu ve yükselen kova burcu olanlar iş hayatınızda bu dönem her şey yolunda gitmekte. Sevdiğiniz tüm işlere daha fazla zaman ayırmanız mümkün olurken ancak gerçek hedeflerinizden asla uzak kalmamalısınız. Aile içi ilişkiler iyiye gidiyor ve sevdiğiniz kişiler ile fikir ayrılıklarını yeniden konuşabilirsiniz. Bu sayede sorunlar çok daha kolay bir şekilde çözüm bulacak ve sonuç itibari ile kendinizden çok daha fazla memnun kalacaksınız. Bunların yanı sıra ileride oluşacak zorlu günlere hazırlıklı olmalısınız. Sağlık yönünden gerekli olan tüm önleyici tedbirleri almanızın çok önemli olduğunu unutmamalısınız. İş hayatınızda sorumluluklarınızın daha da artacağı bir dönemdesiniz. Çalışma arkadaşlarınız arasında sabrınızı zorlayan kişiler olabilir. 

Bazen kendinizi çok büyük görüyorsunuz ve çok kasılıyorsunuz çok yanlış bir tutum böyle yaparak çevrenizdeki insanları uzaklaştırıyorsunuz çünkü insanlar sizin alçakgönüllü oluşunuzu sevdiler. Aslında içinizde yatan o samimiyeti o sıcaklığı öldürmeyin gerçekten de insanlar sizi çok seviyor ve doğal oluşunuzu da ayrı bir seviyor böyle yaparak insanları kaybetmeyin. Partnerinizle beraber iletişiminizi daha da güçlendirmeniz gerekiyor bu aralar iletişim sorunu yaşıyorsunuz bu yüzden iletişim konusunda kendinizi ve partnerinizi uyarın. Sevdiğiniz şeylerle uğraşırsanız kendinizi daha iyi hissedeceğinizi emin olabilirsiniz.

BALIK BURCU 20 EYLÜL 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hafta içinde balık burcu ve yükselen balık burcu olan kişilerin iş yerinde bulunan çalışmalarınız bir sınavdan geçecek. Kapasitenizi gösterdiğiniz müddetçe endişe etmenize gerek yok. Özel hayatınızda da test ediliyor ve kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı kararlar vermek zorunda kalabilir ve verdiğiniz kararlar sayesinde ulaşmak istediğiniz hedeflere gidebilirsiniz. Her türlü sağlık sorunlarının üstesinden dinlenerek gelseniz de hayatın sizi fazla yorduğunun farkına varmalısınız. Kazanmak için her zaman çok fazla çalışmaya ve tüm sorunlar ile savaşmanıza gerek yok. Hayatında kimse olmayanlar uzun vadeli ilişkisine bu dönem içinde tanışacaktır. 

Duygularınızı kendinize saklamanız birazda içinize kapanık olmanıza sebebiyet verecek ve daha da kötü olabilirsiniz bu yüzden duygularınızı ailenizle ablanızla veya kardeşinizle paylaşmayı deneyin. Bu aralar Zamanınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor kaybedecek vaktiniz yok bunun bilincinde olursanız her şey daha iyi bir şekilde yapabilirsiniz. İş hayatında ve normal hayatınızda enerjinizi yitirecek insanlardan uzak durun veya siz onları uzak tutun. Kendinizi gereksiz yere yormanız geleceğinizi bir tık daha geri plana atmanıza sebebiyet verebilir bu yüzden kendinizi yormak yerine hayatı olduğu gibi kabullenip olumsuz gelen şeyleri de olumlu bir şekilde kendinize dönüştürmeniz gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz