Burçlar Nuray Sayari 20 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
0

YENGEÇ BURCU 20 EYLÜL 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yükseleni yengeç burcu ya da yengeç burcu olanlar haftaya daha azimli başlayarak tüm dünyaya kim olduğunuzu göstermenin zamanı. Çekici bir kişiliğe sahip olmanız sayesinde takım çalışmalarına son derece yatkın olmaktasınız. Bu dönem sona ermeden tüm olanaklardan yararlanın. Sağlık bakımından kendinizi tam anlamı ile memnun ve rahat hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Beden ve ruh dengeniz çevrenizde bulunan kişilere olumlu etki etmenize yardımcı oluyor. Ayrıca yakın arkadaşlarınız ile ortak girişimlere başlamak için kesinlikle uygun bir zaman içindesiniz. Bekarolan yengeçler için evlilik kararı söz konusu olabilir. 

Bazen insanlara karşı çok saf olabiliyorsunuz iyi anlamda saf yani çabuk kanıyorsunuz. O çevrenizdeki kişilere karşı samimi oluşunuzun verdiği bir rahatlık var insanlarda bunu düzeltmek sizin elinizde biraz daha yeni tanıdığınız insanlara karşı kendinizi çekin çünkü daha yeni tanıdınız hemen samimi olmaya çalışmayın. Bazen insanların size neden böyle davrandığını düşünerek kendinizi üzebilirsiniz ve ben ne yapıyorum diyebilirsiniz aslında bu sizin için iyi bir şey bunu sorgulamanız çok güzel bir de iyi tarafından bakın. Hayata karşı bakış açınızın değişeceği bugünlerde geleceğinizdeki hedeflerinizi de değiştirecek bir sihirli dokunuş olabilir ve etrafınızdan alacağınız yardım nala kendinizi daha da güçlü hissedebilirsiniz. Harcamalarınıza biraz daha kısıtlama koyun çünkü bütçenizi geleceğinize dair ayarlamanız gerekiyor. 

ASLAN BURCU 20 EYLÜL 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya çok daha güzel başlayacak olan aslan burcu ve yükselen aslan burcu olanlar hedefleriniz çevrenizde bulunan kişiler ile aynı hedefler olabilir. Bu sayede dönem içinde yapacağınız her türlü işbirlikleri çok daha verimli olacaktır. İkili ilişkilerinizde bu dönemde çok daha uyumlu ve verimli bir şekilde ilerleyeceğine tanık olacaksınız. Fiziksel enerjinizi ve zekanızı hem bireysel hem de takım çalışmalarında yönlendirmelisiniz. Ayrıca bütün hayatınızı gözden geçirmek istediğiniz bir dönem içindesiniz. Sosyal yaşamdan biraz uzaklaşarak detaylı bir iç hesaplama yapmak iyi olacaktır. Sizden saklanan tüm sırları öğrenebilir ve gerçek dostlarınızın kim olduğunu öğrenebilirsiniz. 

Bugün insanlara karşı daha bir samimi yaklaşıyorsunuz herkes başınıza saksı düştüğünü düşünüyor ama oysaki öyle değil bal şeylerin gerçekten de farkına vardınız sürekli siz değilsiniz etrafınızdaki insanların da farkına vardınız. Bazen gerçekten de size samimi yaklaşman insanların farkına varamıyorsunuz artık kendinizi bir uyarın kendinize gelin. Sıkıntılı zamanlardan geçebilirsiniz bu gayet normal sadece bu sıkıntınızı atabilmeniz de size yardımcı olacak size yardım elleri uzanacak insanları geri çevirmeyin yeter. Hayatınızı daha da değerli yapacak ve değer katacak insanlarla birlikte olduğunuz sürece bir şekilde geleceğinize dair olsun ya da şuanki zamanda olsun bir kaybınız olmayacak.

BAŞAK BURCU 20 EYLÜL 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burcu ve yükselen başak burcu olanlar haftaya beklenmedik sorunlar ile karşılaşacaksınız. Bu sorunları çözmek için her zamankinden daha fazla yorulacak ve zorlanacaksınız. Yaşanan bu sorunlardan dolayı kesinlikle moralinizi bozmayın ve farklı çözümler bulamaya çalışmalısınız. Bunların yanı sıra sorunların sizi nasıl etkilediği hakkında değerlendirme yapmalısınız. Ancak bunları bir kenara bırakıp hiçbir şey yapmadan tüm sorunların kendi kendine çözüm bulmasına ve her şeyi oluruna bırakmak çok daha iyi olacaktır. Bu dönemde sosyal çevre, gruplar ve arkadaşlar ile ilgili tüm konular ön plana çıkacaktır. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 

Hayatınızda bazen yenilgiyi bazen de yenmeyi kabul etmişsiniz ama artık başarılarınızın artması için yenmeyi kabullenin. İş hayatınızda başarıya yükseleceksiniz ama bazı ufak tefek problemleri kafamızda kurgulamazsanız siz kendinize bakın insanların size ne yaptığına hiçte umursamayın çünkü gerçekten onların iş olmadığı için sizinle uğraşıyorlar. Ailenizle biraz daha iletişimimizi kuvvetlendirme bakın ve işte o zaman ilişkimizi daha da güçlendireceksiniz ve herkese karşı. Etrafınızdan gelecek yardımları geri çevirmeyin ve size karşı olacak fırsatlar da var bunları da kendinize olumlu bir şekilde çevirin. Maddi konuda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz dikkat etmediğiniz taktirde bütçenizde kayıplara uğrayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz