Burçlar Nuray Sayari 8 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
0

OĞLAK BURCU 08 Eylül Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle birlikteyken kendinizi daha huzurlu hissediyorsunuz hem de her açıdan ailenizle de böyle hissediyorsunuz ama partnerinize karşı daha bir içtenlik var. Siz yine de zamanınızın büyük bir kısmını ailenize ayırmaya çalışın. Her şeyi oluruna bırakmış durumdasınız bunu pek yapmamanızı öneririm çünkü siz hayatı elinizden tutmazsanız hayatta sizi tutmaz. Geleceğinize dair güzel yatırımlar yapabilmeniz için hedefleriniz doğrultusunda ve aldığınız kararlar ile bu yola çıkmalısınız. Sizin hiç beklemediğiniz bir anınızda size destekçi olacak insanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz ve bunun mutluluğuyla kendinizi hiç olmadığınız kadar da iyi hissedeceksiniz.

KOVA BURCU 08 Eylül Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şu anda çıkmaz bir sokağa girmiş bulunmaktasınız ve bu sokaktan çıkabilmeniz için ayrı büyüklerimizden yardım almayı ihmal etmeyin. Bu aralar hiçbir şeyiniz ilerlemiyor ve kendinizi yenilgiye bırakmış durumdasınız bunuda yapmanız gerekiyor kendinizi bir an önce toparlamaya bakın. Karşınıza her ne engel çıkarsa çıksın başaracağınıza inanın ve asla başarmaktan vazgeçmeyin. Bu aralar hedefiniz değişebilir çünkü hayatın gidişatına göre hedeflerimizi oturtuyorsunuz bu aralarda hayat pek iyi gitmediği için hedeflerinizi değiştirmek ile en güzel kararı almış olursunuz. Kendinize zaman ayırmayı unutmayın ve başkalarına bambaşka bir bakış açısı ile yaklaşırsanız herkes sizi böyle daha iyi anlayacaktır. Maddi konularda ki sıkıntılarınıza gelecek olursak bu aralar harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz ve böyle devam etmeye çalışın.

BALIK BURCU 08 Eylül Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aralar hiçbir şey yolunda gitmiyor ve herkese saldırgan bir şekilde yaklaşıyorsunuz tepkilerinizde çok ağır bence tepkilerinize biraz çekidüzen vermekte fayda var. Özel hayatınızda başkalarının burun sokmasına izin vermeyin ama aile büyüklerimizden ablanız veya abiniz buna karışabilir şu şekilde karışabilir çünkü onlar bu yollardan geçti size bazı öğütler verebilir ve bunları dikkate alarak hayatınıza alacağınız insanıda ona göre seçin. Ailenizle daha çok vakit geçirmelisiniz çünkü bu aralar ayrılabilirsiniz bu yüzden zamanınızın bir kısmınıda ailenize ayırmayı deneyin. Bazı konularda hiçbir şekilde Çekinmıyorsunuz her şeyi açık açık dobra bir şekilde insanların yüzüne vurmayı daha doğru buluyorsunuz ki bence de doğru olan bu ama kırmamaya çalışın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz