Burçlar Nuray Sayari 7 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
0

OĞLAK BURCU 07 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğitim ve öğretim alanında ve hele bir de akademik konularda yeni başlangıçların içinde kendinizi bulmanız olası. Bu hafta kendinizi geliştirmek adına yapacağınız atılımlar yerini pek de güzel bulabilir. Çalışmanız olumlu sonuçlar getirebilir. Hangi olaya hangi şeye el atsanız her şeyi başarıyla sonuçlanıyor bu ara çok şanslısınız. Size Ayakbağı olan ve engel olan insanları hayatınızdan çıkarmayı tercih edin. Omzunuzda taşıdığınız onca yükleri azaltmaya bakın her şeyi siz taşımayın her şeyden siz sorumlu olmayın. Kafanıza takılan bazı projeleri artık tamamlayacaksınız ve kendinize seyahat planları yapacak ufakta olsa bir seyahate çıkacaksınız. Aile bağlarınızı daha da kuvvetlendirmeye odaklanan ve iletişiminizi de aynı şekilde her şeyin daha iyi olduğunu fark edeceksiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.

KOVA BURCU 07 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Resmi konularda güzel gelişmeler ve başlangıçlar için kendinizi biraz daha güçlendirebilirsiniz bu hafta. Bu anlamda size destek olacak kişileri çevrenizde bulundurmanızda fayda var. Kendinize daha çok güvenmeniz gereken bir haftadasınız. Fiziksel ve ruhsal açıdan ikisini de dengedesiniz ama siz yine de kendinizi daha iyisi edebilmek için elinizden gelenin fazlasını yapın. Bu ara enerjiniz yüksek olduğundan içinizden gelen her şeyi yapın ve kendimize koyduğumuz hedefleri doğrultusunda ilerlerseniz kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacaktır. Karşınıza çıkacak yardımları ve fırsatları iyi değerlendirin hayatımızı güzelleştirecek insanlarla karşılaşabilirsiniz bence bir deneyin. İş yerinde size verilen sorumlulukları tamamladınız ve kendinizi iyi hissediyorsunuz kendinizi daha da iyi hissettiğiniz de yeni projelere açılabilirsiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.

BALIK BURCU 07 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta ilişkinizde yeni başlangıçlar olabilir. Maddi anlamda ortaklıklar, manevi anlamda ise daha uzun süreli bir ilişki içine girmeniz söz konusu olabilir. Bu konularda karamsar veya çekingen olmamanız gereken bir haftadan geçeceksiniz diyebilirim. Son zamanlarda kararlarınızı veriyorsunuz ama emin değilsiniz en iyisi siz bu sıralar karar almayın çünkü sizi daha farklı yollara sürükleyebilir. Geleceğinizi her şeyden daha parlak görebilirsiniz hedeflerimizi kendi kafanızda yorumladığınızda her şeyin daha sade ve şık olduğunu anladınız. Şu an nereye elinizi atsanız her şeyin üstesinden geliyor ve her şeyi daha iyi bir şekilde yapıyor başarıya ulaşıyorsunuz. Aileniz ve çevrenizdekiler sizi takdir ediyor bu davranışınızı aynı şekilde devam ettirin. Herkesten gizli gizli yaptığınız şeyler bir gün yine sizi bulacak bu yüzden aile büyüklerimizden birine açılmalısınız en azından başınız yanacaksa onlar size yardımcı olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz