Burçlar Nuray Sayari 7 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
0

TERAZİ BURCU 07 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta hayata bakış açınızla ilgili yenilikler ve olumlamalar içinde olmanızda çok fayda var. Olumlu anlamda gelişmeleri bu hafta kendinize çekebilir ve aynı zamanda ortak kazançlar konusunda da yeni bir sayfa açabilirsiniz. Uykusuzluk son günlerde size ciddi anlamda sıkıntı yaratacak bir konu olmaya başlamış olabilir. Aklınızda biriktirdiğiniz bir takım problemler varsa uykusuzluğa sebebiyet verebilir. Özellikle de keyfinizi kaçıracağını düşündüğünüz ortamlardan uzak durun. Çünkü mutsuzluk sendromuna dahil olursanız ufak çaplı depresyona girebilirsiniz. Maddiyatınızdaki iyileşmeler yakın zamanda belirginliğini gösterecek. Sabır gerektiren her konuda sabrın ciddiyetini fark etmelisiniz. Şanslı günler sizinle birlikte olacak. Ancak siz siz olun önemli konularda işinizi şansa bırakmayın. Sağlık açısından grip, baş ağrıları, eklem ağrıları gibi ufak çaplı rahatsızlıklarınız gündeme gelebilir. Kendinizi gün içerisinde fazla yormamaya dikkat edin. 

UYUMLU BURÇLARI

Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.

AKREP BURCU 07 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özellikle sosyalleştiğiniz alanlarda ve uzun süreli maddi, manevi ilişkilerinizde güzel, yeni bir sayfa açmamanız için bu hafta hiçbir nedeniniz yok diyebilirim. Biraz daha cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Son günlerde uyku konusunda ciddi yanında eksiklikleriniz olabilir. Sürekli uyuma isteği, yorgunluk, halsizlik gibi durumlar basit gibi görünse de dikkate almanız gereken konular olduğunu unutmayın. Buradan hareketle de sağlığınız yerinde olduğunu düşünseniz daha iyi bir sağlık kontrolü yaptırmanızda fayda var. Arkadaş çevrenizde vakit geçirdiğiniz insanlarla şakalaşma gibi durumlardan alınabilecek arkadaşlarınız olabilir. Şakalaşmayı seven bir insansınız bu konuda dikkat etmenizde fayda olacaktır. Maddi açıdan sıkıntılar baş göstermekte. Bu yüzden kendi kabuğunuza çekilerek harcamalarınızı minimum seviyeye indirin. Bugün sevgilinizle birlikte zaman geçirecekseniz sadece eğlenmeye bakın. Eski konuları açmanız bugün için doğru olmayabilir.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür

YAY BURCU 07 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hem soyal hemde ekonomik görülerinizde oldukça tutarlı bir haftadan geçeceksiniz diyebilirim. O nedenle kariyer ve yaşam alanınızı organize edebilir, bu konularda kendinize yeni başlangıçlar çizebilirsiniz. Korkularınızdan arınmaya bakın bu hafta.Enerjinizin yüksek olacağı bugünde keyfinizi kaçıracak her türlü insan veya durumdan mümkün mertebe uzak durun. Gün içerisinde imzanızı gerektirecek bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu gelişmeler sizin lehinize olabileceği gibi sizi pek de fazla etkilemeyebilir. İşiniz konusunda bazı değişikliklere gidebilir veya bu değişiklikleri planlayabilirsiniz. Herhangi bir iş sahibi olmayan yay burçları ise çok yakın zamanda iş görüşmesine gidebilir.  Arkadaş çevreniz tarafından bugün daha fazla ilgi görebilirsiniz. Çünkü kendileri tarafından seviliyorsunuz. Ayrıca enerjinizin vereceği sıcaklıkla da kendilerinin içlerini ısıtacaksınız. Hassaslaşmaya başlayan duygularınız konusunda ise bir an önce bir çözüm bulmalısınız. Çünkü yapımız hassas noktaya geldiği andan itibaren en yakın arkadaşınız tarafından bile kırılmaya müsait oluyorsunuz.

UYUMLU BURÇLARI

Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz