Burçlar Nuray Sayari 7 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
0

YENGEÇ BURCU 07 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişimle ilgili konularda tam olarak bomba bir hafta içinden geçeceksiniz gibi görünüyor. Bu iletişimde özellikle arkadaşlarınız ve kardeşleriniz önem kazanabilir. Ayrıca önceden yapmış olduğunuz işlerin toparlanmasında daha hızlı davranmalısınız. Bu ara özgüveniniz çok yüksek ve kendinizi bununla daha iyi hissediyorsunuz. İş hayatınızda ve özel hayatınızda bazı değişiklikler yaptınız ve şu anda her şey daha iyi yolunda gidiyor. Partnerinizle yapacağınız bazı görüşmelerde ufak tefek kavgalar olabilir ama fazla aldırmayın sadece çözüm odaklı olun. Kendinizi saçma sapan konulara o kadar çok yoruyorsunuz ki bu da oldukça hayatınızı etkiliyor. Arkadaş çevrenizde kafanıza taktığınız bir çok şey var ama içinizi rahatlatmak için elinizden geleni yapacaksınız ve bu da işe yarayacak. Çevrenizdekilere oldukça iyi enerjiler yayıyorsunuz bu enerjinizi asla kaybetmeyin.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç burcunun arasının en iyi olduğu ve uyum sağladığı burçlar balık ile akreptir. Uyum durumunda kötü olarak tanımlanan burçlar ise oğlak, terazi ve koçtur.

ASLAN BURCU 07 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda güçlü bir haftaya giriyorsunuz. Yaşayacağınız bu yeniayın da etkisiyle kendinizi özellikle para konusunda daha güçlü hissetmeniz muhtemel. Bu haftayı para kazanmak konusunda kafa patlatarak geçirmenizi tavsiye edeceğim. Arkadaş çevrenizdeki insanlar size sırlarını açabilir ve bu konularda yardım isteyebilir. Yaptığınız ve yapacağınız işleri çok rahatsınız çünkü kendinize olan güveniniz var bunu yitirmeyin. Kendinize koyduğunuz hedefleriniz bu ara daha da belirginleşecek kendinize ait olan ihtiyaçlarınızı da ihmal etmeyin. Sizinle aynı kafadan olan insanlarla iletişim içerisinde olursanız kendinizi daha iyi anlayacaksınız çevrenizde was gereksiz insanları hayatınızdan çıkarmalısınız. Kendinize koyduğunuz hedefler artık size daha yakın ve oturup daha güzel planlar yapmalısınız. Bugünü aileniz ve dostlarınızla bağlarımızı kuvvetlendirirmek için kullanmalısınız.

UYUMLU BURÇLARI

Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

BAŞAK BURCU 07 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendiniz maddi, manevi her alanda yeni ve olumlu gelişmelere açık hissedebilirsiniz bu hafta. Kendinizi hayata daha iyi konumlandırmanız adına yapmanız gerekenleri bu hafta yapın derim. Çünkü bu gücü kendinizde bulabileceksiniz gibi görünmekte. Başka insanların size engel çıkarması imkansız. Bugün çözemeyeceğiniz hiçbir sorun yok kafanıza koyduğumuz her şeyi yapıyorsunuz bazen çözümünüz olmayabilir yardım istemeyi ihmal etmeyin. Günlük hayatınızdaki sitresi arkada bırakın eğer bırakmazsanız her gün bu sizi etkileyecektir. Arkadaş çevrenizi iyi seçin iyi seçmediğiniz taktirde yanlış arkadaşlar edinirsiniz. İş hayatınızda bazı arkadaşlarınıza danışmak size iyi gelecek ve özel hayatınızda da partnerinize tanışırsınız size çok iyi gelecek. Kendinize daha fazla zaman ayırmaya özen gösterin kendinize iyi gelen şeyleri de yapın işte o zaman kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz