Burçlar Nuray Sayari 6 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
0

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

Eğitim ve öğretim alanında ve hele bir de akademik konularda yeni başlangıçların içinde kendinizi bulmanız olası. Bu hafta kendinizi geliştirmek adına yapacağınız atılımlar yerini pek de güzel bulabilir. Çalışmanız olumlu sonuçlar getirebilir. Her manasıyla pozitif geçecek bir dönemdir. Dil kursu, kişisel gelişim gibi eğitimler içinde uygun bir hafta olacaktır.

Kariyer faaliyetlerine özen gösterilmeli ve her şans incelikle incelenmeli ve doğru karar verilmelidir. Haftanın sonunun ikinci yarısı için aile ilişkilerinde ziyaretler gerçekleştirilebilir ve ilişkiler kuvvetlendirebilir. Yengeç burcu için bu hafta oldukça olumlu bir hafta olacaktır. Mümkün olduğunda iyi değerlendirilmelidir. 

KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

Resmi konularda güzel gelişmeler ve başlangıçlar için kendinizi biraz daha güçlendirebilirsiniz bu hafta. Bu anlamda size destek olacak kişileri çevrenizde bulundurmanızda fayda var. Kendinize daha çok güvenmeniz gereken bir haftadasınız. İş dünyasında projelere hız verilecektir. Kariyer basamaklarını daha hızlı bir ivme kazandırabilir.

Daha pratik işler ve analitik kararlar alınabilir ve ofis dekorasyonunda değişikler yapılması için uygun hafta geçirilebilir. Finansal süreçlerde, iş dünyasına bağlı olarak daralma olabilir. Bundan dolayı iktisadi tasarruf yapılması gerekmektedir. Kalıcı bir süreç olmamakla birlikte eğitim kararlarına yansıyacak durumlarda söz konusu olabilir. Bu hafta sürekli hareketli bir hayattan daha sabit yaşama geçilecektir.  Bu da dinlenmeye ve sosyal yaşama daha önem verileceğini göstermektedir. 

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

Bu hafta ilişkinizde yeni başlangıçlar olabilir. Maddi anlamda ortaklıklar, manevi anlamda ise daha uzun süreli bir ilişki içine girmeniz söz konusu olabilir. Bu konularda karamsar veya çekingen olmamanız gereken bir haftadan geçeceksiniz diyebilirim.

Balık burcu duygusal ilişkilerde iniş ve çıkışlar yaşayacaktır. Bu karşı tarafı yoracaktır. Balık burcunun karakteristik yapısında dalgalanma sürekli vardır. Ama kontrol edilmediği takdirde ilişkilerde kötü sonuçlar doğuracaktır. Haftanın ikinci yarısında kariyer çalışmaları ve etkinlik ağırlıklı olacaktır. Bu çerçevede daha verimli olmak için, zihni yoracak tüm faaliyetlerden uzak durulmalıdır. Yoğun geçecek olan bu haftadan sonra hafta sonuna küçük bir tatil köyü iyi gelecektir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz