Burçlar Nuray Sayari 6 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
0

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

Bu hafta hayata bakış açınızla ilgili yenilikler ve olumlamalar içinde olmanızda çok fayda var. Olumlu anlamda gelişmeleri bu hafta kendinize çekebilir ve aynı zamanda ortak kazançlar konusunda da yeni bir sayfa açabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde oldukça hareketli bir hafta bekleniyor. Bu hareketlilik hem olumlu hem olumsuz olabilir. Süreçteki tavırlar olumlu mu ya da olumsuz mu olacağında belirleyici olacaktır. Bundan dolayı özellikle dengeli bir ruh ve hareket hali sergilenmelidir.

Bu süre zarfında bedenen ve ruhen yorgunluklar söz konusu olabilir. Hafta sonuna sosyal zaman ayırmak iyi gelecektir. Bunun yanı sıra sivil toplum kuruluşların faaliyetlerinde görev alarak, daha iyi hissedilebilir. İyilik ve sevinç yaşanacak durumlar ortaya çıkacaktır. Bütün bu hareketliliğin ardından mutlaka dinlenilmeye zaman ayrılmalıdır. Aksi takdirde sağlık açısından problemler yaşanabilir. 

AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

Özellikle sosyalleştiğiniz alanlarda ve uzun süreli maddi, manevi ilişkilerinizde güzel, yeni bir sayfa açmamanız için bu hafta hiçbir nedeniniz yok diyebilirim. Biraz daha cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Akrep burcu için sorun çıkması kaçınılmaz bir şeydir. Bundan dolayı olgunluğu ve soğuk kanlı tavırlar sergilenmelidir. Sorunların daha az önemsenmesi gerekmektedir. Hayatta hiç bir sorunun kalıcı olmadığı ve tüm sorunların son bulduğu bilincine varılmalıdır. Yıl başından beri yapılan planların ve çalışmaların sonucunu almak için biraz daha zaman ihtiyaç var. Şu an için planlı bir şekilde çalışmaya devam edilmelidir. Daha güzel günler gelecektir. 

YAY BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

Hem soyal hemde ekonomik görülerinizde oldukça tutarlı bir haftadan geçeceksiniz diyebilirim. O nedenle kariyer ve yaşam alanınızı organize edebilir, bu konularda kendinize yeni başlangıçlar çizebilirsiniz. Korkularınızdan arınmaya bakın bu hafta. Bu haftanın en önemli özelliği kariyer planlamasıdır. Yapılan iş başvurularından olumlu sonuçlar alınabilir.

Bundan dolayı yeni bir iş hayatına hazırlık yapılmalıdır. İş odaklı hareket edilerek istenilen sonuca varılacaktır. Aşk dünyasında da işler daha iyi gitmektedir. Kariyerin başlaması ile birlikte evlilik planları da yapılabilir. Önemli olan bu sürecin sağlıklı ve sağ duyulu bir şekilde yönetilmesidir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz