Burçlar Nuray Sayari 6 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
0

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

İletişimle ilgili konularda tam olarak bomba bir hafta içinden geçeceksiniz gibi görünüyor. Bu iletişimde özellikle arkadaşlarınız ve kardeşleriniz önem kazanabilir. Ayrıca önceden yapmış olduğunuz işlerin toparlanmasında daha hızlı davranmalısınız. Bayadır beklenen iş haberleri olumlu olarak alınabilir. Bu fırsatlar iyi değerlendirmelidir. Bu hafta bol kazançlı bir hafta olacaktır. İş dünyasında sürekli olarak gelişme yenilenme hedeflenmelidir. İş dünyasına ayrılan vakit biraz yorabilir fakat hafta sonuna küçük bir tatil kaçamağı iyi gelecektir. İyi yatırımlar yapmak için uygun bir dönem. Yatırım hem maddi hem de manevi olabilir. Sanatsal faaliyetlerin etkin olacağı bu hafta daha pozitif bir hafta olacaktır. Öte yandan bu dönemde başlanacak kurs ve spor merkezlerinden daha verimli sonuçlar alınacaktır.

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

Maddi anlamda güçlü bir haftaya giriyorsunuz. Yaşayacağınız bu yeniayın da etkisiyle kendinizi özellikle para konusunda daha güçlü hissetmeniz muhtemel. Bu haftayı para kazanmak konusunda kafa patlatarak geçirmenizi tavsiye edeceğim. Geçen haftaya nazaran daha sakin olacak bu hafta, aslan burcu için şans ve fırsatlarla dolu bir hafta olacaktır.

Planlanan bir çok plan ve program somut bir hal alacaktır. Dostlarla ve duygusal ilişkilerde sabit ve stabil bir hafta geçirilecektir. hafta sonuna küçük planlar ile mutlu zamanlar geçirebilir. Bunun için hafta gelir düzeyinde meydana gelecek olan olumsuz etkilerden mümkün olduğunda az etkilenmeye çalışılmalıdır. Aile ve dost çevresinden küçük hediyelere gelecektir. Aslan burcu yapı itibariyle dobra bir karakteri olması nedeniyle iş arkadaşlarınızla tatsız durumlar ortaya çıkabilir. Dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu sayede bu haftanın negatif enerjisi fazla etki etmeden atılmış olacaktır. 

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU 06 EYLÜL – 12 EYLÜL 2021

Kendiniz maddi, manevi her alanda yeni ve olumlu gelişmelere açık hissedebilirsiniz bu hafta. Kendinizi hayata daha iyi konumlandırmanız adına yapmanız gerekenleri bu hafta yapın derim. Çünkü bu gücü kendinizde bulabileceksiniz gibi görünmekte. Başak burcu için bu hafta bomba gibi bir hafta olacaktır.

Bütün yıl verilen emeklerin karşılığı bu hafta alınacaktır. Dikkat edilmesi gereken bu süreci dikkatli ve ferasetli bir  şekilde yönetmektir. Akademik çalışmaların, reklam ve pazarlama işlerinin daha ön plana çıkacağı bir haftadır. Başak burcu olumsuzluklarla geçirdiği geçen haftayı bu hafta telafi edecektir. Aile ilişkilerinde de yaşanacak sorunlar da çözüme kavuşacaktır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz