Burçlar Nuray Sayari 30 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
21


OĞLAK BURCU 30 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda fikirlerinizin tamamen değiştiği bir döneme gireceksiniz. Öncelikli olarak ona aşık olarak bir ilişkiye başladınız ve çok mutlusunuz. Fakat ilk başlarda gelip geçici bir heves olarak görüyor ve çok da ciddiye almıyordunuz. Gün geçtikçe onun hakkında ciddi düşüncelerinizin olduğunun farkına varacaksınız. Uzun zaman sonra sizi böyle düşündürten kişiyle kafanızdakileri bir an önce paylaşmalısınız. İş hayatınızda biraz zorlu bir dönemden geçiyorsunuz fakat aşk hayatınızdaki mutluluğunuz yüzünden bu sizin canınızı çok fazla sıkmıyor. Çok kısa zamanda bu durumu kolayca atlatacağınızı söylememiz mümkün.  


KOVA BURCU 30 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunların üzerini sürekli olarak örtüyorsunuz ve partneriniz sizinle konuşmaya çalıştığında bunu sürekli olarak engelliyorsunuz. Unutmamalısınız ki üzerini örttüğünüz sorunlar daha sonrasında sizin önünüze çok büyük halde çıkabilir. Partnerinizin sizinle iletişim kurmasına izin vermeli ve onun isteklerini, şikayetlerini dinlemelisiniz. Ancak bu şekilde sağlıklı bir ilişki sürdürebilmeniz mümkün olacaktır. Hazır yaz ayları yaklaşırken kendinizde gerçekleştirmek istediğiniz bazı değişimler var. Onları gerçekleştirmek için bir fırsat yakalayacaksınız. Bu değişiklikler sizin ruh halinize çok iyi gelcektir. Ailenizi ihmal ediyorsunuz özellikle aile büyüklerinizi onlarla daha fazla zaman geçirmelisiniz. 


BALIK BURCU 30 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda bazı şeylerin değişmesini ve yenilenmesini istiyorsunuz. Örneğin plansız bir şekilde bir yerlere gitmek, onunla yeni yerler keşfetmek istiyorsunuz. Bunlar sizin için çok güzel yenilikler ve aktiviteler olsa da partneriniz için aynı durum söz konusu olmayabilir. Bu nedenle onun isteklerine de önem vermeli ve ne istediğini öğrenmelisiniz. Çalışma hayatınızda ise her şey yolunda diyebiliriz. Hem istediğiniz konumdasınız hem de istediğiniz maddi geliri kolayca sağlayabiliyorsunuz. Fakat bunlara dayanarak çalışmalarınızı bırakmamalısınız. Geçmişi düşünmeli ve daha çok hırs yapmalısınız. Çalışma azminizi kaybetmemeye özen gösterin.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz