Burçlar Nuray Sayari 22 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
23


TERAZİ BURCU 22 ARALIK 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda ilişkinizin iplerini elinizde olarak görüyor olabilirsiniz. Fakat maalesef durum bunun tam tersi. İpler sizin elinizden tamamen kaçmış da sizin haberiniz yok. Bir an önce olayın farkına varmalı ve toparlamalısınız. Ayrıca ilişkiyi komple sahiplenmek yerine partnerinizle sorumluluklarınızı paylaşabilirsiniz. Çalışma hayatınız ise o kadar yoğun geçecek ki işten başınızı kalddıramayacaksınız. Bu durum hafta boyu devam edebilir. Bu nedenle dinlenmek için sevdiğiniz yakınlarınızla bir araya gelerek onlarla vakit geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizde olan ve maddi imkanı olmayan insanlara yardım sağlıyorsunuz. Bu sayede öğrenen pek çok kişinin övgüsünü kazanacaksınız. AKREP BURCU 22 ARALIK 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda partneriniz size karşı biraz kırgın olabilir. Ona karşı yeterince açık olmadığınızı ve doğruları ona söylemediğinizi düşünüyor. Aranızda bu nedenle çok büyük tartışmalar yaşanabilir. Kırgınlığını anlayarak alttan almalısınız. Bu davranışınız ilişkinizin ilerleyen dönemlerinde çok işinize yarayabilir. Denemenizde fayda var. Çalışma hayatınızda ise çok sinirleriniz gergin. Yaptığınız çalışmaları kanıtlamanızı isteyen bir yöneticiniz var. Her şeyi noktasına virgülüne kadar kanıtlamakta sizi hem yoruyor hem de çalışma isteğinizi bitiriyor. Biraz daha sabır. Gündelik hayatınızda kimsenin önerilerini dikkate almıyorsunuz fakat ailenizin söylediklerini dinleseniz iyi olur. Onlar sizden daha çok şey görüyor. 


YAY BURCU 22 ARALIK 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu dönemde şikayetçi olduğunuz tek şey çalışma hayatınız. İş yerinizde yaptığınız her şey size çok gereksiz geliyor ve sürekli buna ne gerek var ki diyorsunuz. Sizi orada tutan tek şey ise aldığınız ücret çünkü gayet iyi bir kazanca sahipsiniz. Beklemediğiniz bir yerden size borç çıkabilir. Bu borcu öderken biraz zorlanacaksınız. Bu nedenle şimdiden kemerleri sıksanız daha iyi olacak. Önünüze o kadar çok fırsat geliyor ki bir görseniz çok şaşırırsınız. Siz adeta gözlerinizi her şeye yummuşsunuz. Bir an önce farkına varsanız çok karlı çıkacaksınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz