Burçlar Nuray Sayari 22 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
23


YENGEÇ BURCU 22 ARALIK 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınızda çok stresli bir dönemden geçiyorsunuz. İş yerinizde olan pek çok şey sizin sinirlerinizi yıpratıyor. Aynı zamanda birlikte çalışmaktan hoşlanmadığınız pek çok insanla çalışmak zorunda bırakılıyorsunuz. Tüm bunlardan kaçmak için de sığınacağınız tek liman partneriniz olacak. O sizi çok seviyor ve sizin sinirli ruh halinizi ortadan kaldırmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Çok yakın bir arkadaşınız sizden maddi destek isteyebilir. Onun bu isteğini reddetmek durumunda kalacaksınız. Çünkü sizin de maddi olarak çok rahat olmadığınızı söyleyebiliriz. Harcamalara daha da dikkat. 


ASLAN BURCU 22 ARALIK 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda zor bir dönemden geçiyorsunuz. Partneriniz ile aranız bozuk ve soğuk tavırlarla iletişim kuruyorsunuz. Siz problemin partnerinizde olduğunu düşünüyorsunuz fakat olaylara tarafsız bakmalı ve öyle sorunun kaynağını bulmalısınız. Taraflı davranarak hiçbir sorunu çözemezsiniz. Aşk hayatınız her ne kadar sorunlu olsa da iş hayatınız oldukça güzel ilerliyor diyebiliriz. Kendinizi iş yerinizde oldukça iyi hissedeceksiniz. Daha öncesinde üstesinden gelemediğiniz işlerin bugün üstesinden geleceksiniz. Maddi olarak çok rahat bir dönem geçiriyorsunuz. Haliyle harcamalarınızda da artış gözlerden kaçmıyor. Fakat uzun zaman sonra sıkışabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda var. 


BAŞAK BURCU 22 ARALIK 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uzun zamandır aşk hayatınızda sürekli olarak kalp kırıklıkları yaşıyordunuz. Artık aşksız dönemin sonuna geldiniz. Hayal kırıklıklarınızı, üzüntülerinizi tamamen size unutturacak birisi çıkacak karşınıza. Bu kişi çok yakınınızda olan birisi olabilir bu nedenle gözünüzü dört açmanızda fayda var. Önyargılı davranmamalı ve bir şans vermelisiniz. Aşk hayatınızda ki güzellikler iş hayatınızıda yansıyacak ve oldukça verimli olacaksınız. Bu verimliliğiniz sizi yükseltebilir. Çalışmalarınıza bir yandan da hız vermelisiniz. Kendinize bu dönemde vakit ayırmanız çok önemli. Dinlenmezseniz direnciniz düşecek ve hasta olacaksınız. Ev ile ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz