Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 17 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astrolojiniz

0


OĞLAK BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Güç ve sabır bugün sizlerle birlikte. Bu iki nimeti çok iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bir zamanda daha tedbirli olmanız sizin hata payı vermemeniz için çok değerli. Maddiyatınızda bu aralar kendinizi sıkıntıda hissedebilirsiniz. Bütçenizi iyi ayarlamalı, gider gelir çetelenizi iyi hazırlamalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Kendinize karşı inancın ve güvenin kabaracağı bugünlerde beklentiniz dışında gerçekleşecek olaylar karşısında sizi devrilmez kılacak. İleriye dönük planlarınıza biraz daha soğuk bakıyor, şuanın güzel geçmesi için 2. Plana bırakmış durumdasınız. Birlikte olduğunuz partnerinizle güzel keyifli vakitler sizleri bekliyor. Eğer ki bir partneriniz yoksa arkadaşlarınız sizi bu dönemde yalnız bırakmayacak.


UYUMLU BURÇLARI
Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.


KOVA BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu aralar düşünceleriniz arap saçı gibi birbirine girmiş durumda. Yapmış olduğunuz planların hüsrana uğraması bir domino taşı gibi bütün planlarınızın da yıkılmasına etkide olabilir. Gerekli müdahaleyi yapmalı ve biran önce kendinizi toparlamalısınız. Kendinizi toparlayabilmeniz için yeni yerlere seyahate çıkmak size oldukça iyi gelecektir. Yoğun iş temposunun son demlerini yaşıyorsunuz. Çok yakında kendinizi iyi hissedeceğiniz biriyle tanışmanız olası. Fakat bu tanışmışlıktaki samimiyete fazla kapılmayın. Düşünceli yapınızdan rahatlamak adına açılacağınız sırlar sizi kötü yönde etkileyebilir, ağzınızı sıkı tutmalısınız. Maddi anlamda fazlasıyla rahat, bu açıdan düşünceniz bulunmamakta. Çok yakın zamanda sizden borç isteyecek bir eski dostunuz gün yüzüne çıkacak. Maddiyatınızın iyi oluşuna aldanmayın, darlık günleri kapıda.


UYUMLU BURÇLARI
Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.


BALIK BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Yine neşeli yine mutlu olan burçlardan birisiniz, kendinizi şanslı hissediyorsunuz. Gerçekten de şanslı olduğunuzu söylemeliyiz. Bugün giyiminize ve üslubunuza fazlasıyla dikkat edeceksiniz. Eğlencenizden sakınmayacağınız bugünlerde, eğlencenin verdiği mutlulukla maddiyatınızı unutabilirsiniz. Kesinlikle maliyenizi iyi yapmalısınız. Aksi halde birinden borç isteme eğiliminde olacaksınız. Ailenizle fazlasıyla iyi geçindiğiniz son günlerin nazarı olsa gerek, ailenizle biraz tartışabilirsiniz. Üzerinizdeki kara bulutları dağıtmanız için alttan alması gereken taraf siz olacaksınız. Hayal gücünüz bu sıralar fazlasıyla kuvvetli ve yaratıcı. Hayal gücünüz size bu aralar bir takım getirilerde bulunabilir. İş hayatınızda başınızda olan mertebeli kişiden bir takım övgü cümleleri duymanız olası. Aşk hayatınızda halinizden mutlusunuz. Mutluluğunuz daim olması dileklerimizle.

UYUMLU BURÇLARI
İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.