Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 17 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astrolojiniz

0


TERAZİ BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazı konularda çok sabırsız davranıyorsunuz biraz düşünüp sabrederek devam etmelisiniz. Birçok kişi birçok projeyi aynı anda yapmayı planlıyorsunuz fakat bunun nasıl yürüyeceği hakkında pek bir bilginiz yok. Geleceğe dair ufak planlarınız gerçekleşebilir yavaş yavaş da olsa olacak. İsteklerinizin olumlu gelişeceği bir gündesiniz. Eğitim-öğretime önem veren birisisiniz. Kendinizi geliştirmek adına ufak çaplı yabancı dil eğitimleri alabilirsiniz. Geleceğe dair planlarınız arasında yurt dışına çıkmak var bunu kafanıza koymuşsunuz ilerisi için bunu yapacaksınız. Sevgilinizle geçireceğiniz vakitlerin değerini bilecek ve ona daha sımsıkı sarılacaksınız. Maddi anlamda hasar görmemeniz için elinizde olan birikmişliğinizi kenara atın. Güneşin doğuşuyla sizin de geleceğiniz o kadar parlak görünüyor elde edemeyeceğiniz, yapamayacağımız hiçbir şey yok. Iş hayatınız oldukça iyi ilerliyor farklı planlarını var fakat bunu henüz kimseye söylemeyeceksiniz.
UYUMLU BURÇLARI
Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.


AKREP BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sevgiliniz ile aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir fakat bu kafaya takılacak gibi bir sorun değil. Kendinize biraz daha çeki düzen verin yaptığınız işlerde, uğraştığınız kişilerde, sevdiğiniz insanlarda titiz davranın. Çalışma hayatınız gittikçe yoğunlaşabilir fakat rahat olursanız daha da iyi işler başaracaksınız. Ailenizle keyifli vakitler geçirebilir bazen de ufak anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Sıkıntılarınızı paylaşabileceğiniz birinin olması veya ağladığınızda kafanızı koyacak bir omzun olması size oldukça iyi geliyor. Arkadaşlarınızla ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz fakat  sizin yaşantınızı etkilemeyecek yani kısacası kafanıza o kadar takmanıza gerek yok. Eğitim öğretim hayatımızda önem veriyorsunuz Karşınızdaki kişinin ve buna önem vermesini istiyorsunuz ve karşınızdaki kişiyle birlikte Geleceğe dair güzel planlar kuruyorsunuz aradığınız her şeyi onda buluyorsunuz. Maddi anlamda biraz sıkışmış durumdasınız fakat yakında yapacağınız işlerden ufakta olsa bir miktar kazanç elde edeceksiniz. Yaşayacağınız bazı olaylara daha sakin tavırlarla yaklaşmanız daha doğru olacaktır.


UYUMLU BURÇLARI
Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür.


YAY BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güne daha keyifli başlayacaksınız Çünkü doğa sizi bütünleşmeye çağırıyor. Tüm dikkatlerin üzerinizde olduğu bugünlerde çevrenize yapacağınız yardımlar adeta kişilerin ağzında çalkalanacak. Ufak seyahatlere çıkabilirsiniz bu hasta ziyareti de olabilir. Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar gündeme gelecek fakat geçmişte yapamadığınızı şimdi her şeyi herkesin yüzüne vurmak olacak. İş hayatınızda önemli gelişmeler olacak bu da sizin geleceğinizi etkileyecek, her şeye değer bir tecrübe kazanacaksınız. Hayatımızda yapmak istediğiniz bazı yenilikler var bu yeniliklerden biri arabanız sonra eviniz olacak hayırlısı diyelim..  Bu aralar sevgilinizle tartışmalarınızda alttan alan taraf siz olacaksınız çok şaşırtıcı ama sevgilinizi dinleyeceksiniz. Bugün yapacağınız planlar arasında kafanızı dinleyecek bir piknik veya deniz kenarı size çok iyi gelecek. Aile büyüklerinizi kırmamaya özen gösterin çünkü onlar sizin iyiliğinizi istiyor.


UYUMLU BURÇLARI
Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.