Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 17 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astrolojiniz

0


YENGEÇ BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bakıyorum da yengeç hanımlar/yengeç beyler, bu aralar sizleri oldukça keyfine düşkün, hayattan zevk alan olarak görüyorum. Bu şekilde devam ederseniz başaramayacağınız hiçbir şey yok. İş hayatınızda bazı sıkıntılar olabilir buna da biraz şanssızlığınız diyelim bu aralar şans sizden yana değil çünkü siz oldukça zorlamış durumdasınız. Çevrenizde yaşanan bazı olaylar sizin de dikkatinizi çekiyor bu yüzden çevrenizde olan bazı insanları kendinizden uzak tutmaya çalışıyorsunuz. Kafanıza takılıp da söylemediğiniz birçok şeyiniz var, artık çok samimi olduğunuz biriyle paylaşma zamanı gelmedi mi sizce de? Aşk hayatınızda oldukça duygusal bir zaman fakat bunu bazen suistimal ediyorlar. Arkadaş çevrenize dikkat edin arkanızdan çok konuşan insan var.


ASLAN BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Detaycı biri olduğunuz için bazı ufak detaylara takılabilirsiniz ve bu yüzden aşk hayatınızı veya iş hayatınızı kaybedebilirsiniz artık bu huyunuzdan vazgeçeceksiniz. İş hayatınızda kendinize oldukça iyi tecrübeler edineceksiniz ve bu tecrübelerle çok iyi yerlere geleceksiniz. Geleceğiniz çok parlak geleceğinizi sahip çıkın. Bir sıkıntınız var fakat bunu kime anlatsanız bilemiyorsunuz. En iyisi yakın bir dostunuza anlatın. Arkadaş çevrenizde bazı kendini bilmez insanlar olabilir fakat buna takılıp kendinizi üzmeyin.  Bugün şans sizden yana, isteklerinizin olacağı ve istekleriniz doğrultusunda ilerleyeceğiniz bir gün bence bunu iyi değerlendirin derim. Aşkta yüzünüz gülüyor fakat bazen siz kendi elinizle itiyorsunuz. İşiniz daha önemli geliyor resmen kendinizi işe adamış durumdasınız fakat sevgilisi olanlar sevgilisiyle birlikte vakit geçirmeye bayılıyor.


UYUMLU BURÇLARI
Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.


BAŞAK BURCU 17 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayata karşı bakış açınız değişebilir. Arkadaş çevrenizde anlaşmazlıklar olacak fakat siz her zamanki gibi alttan alacaksınız. Çok yakında ufak bir geziye çıkabilirsiniz ve bu gezide çarşının içinde gezerken kendinizi bir an çiçeklerin büyülü dünyasında bulabilirsiniz. Keyfinizi kaçıracak konulardan uzak duracaksınız. Kafamızda yatan konulara daha bir ilgi duyacaksınız. Partnerinizle ufak anlaşmazlıklar oluyordu fakat bu aralar olumlu yönde ilerliyor. İş hayatınız gittikçe daha da güzelleşiyor işinizi severek yapıyorsunuz. Yeri geldiğinde bazı bunalımlar olabiliyor. Eğitiminize verdiğiniz önemi birazda eşinize vermeniz gerekiyor çünkü ilgi bekliyor. Sevgiliniz varsa aynı şekilde yapmanız gerekiyor. Maddi anlamda sıkıntılarınızın geçeceği bir zaman fakat biraz sabretmek gerekiyor damlaya damlaya göl olur. Uzun zamandır birinden bir haber bekliyorsunuz ve bu haberi çok yakında alacaksınız karşınızdakinden sevincinizi saklamayın.


UYUMLU BURÇLARI
Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.