Burçlar Nuray Sayari 27 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
373

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

Nuray sayarı 26 Ekim – 1 Kasım 2020 haftalık burç yorumları izle

Koç Burcu 27 Ekim 2020 Salı Günlük Yorumu

Bugün aşk hayatınız hakkında bazı düşüncelere kapılabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkiniz çevrenizdekiler ve sizin tarafınızdan oldukça klasik olarak nitelendiriliyor. Klasik olan şeyler size monotonluğu anımsatıyor. Monotonluk sizin karakterinize göre olmadığı için de bu durumu oldukça itici buluyorsunuz ve partnerinizle konuşmak için adeta zaman kolluyorsunuz. Aşk hayatınız çok başarılı ilerlemese de iş hayatınız oldukça iyi şekilde ilerliyor diyebiliriz. Sizden beklenmeyen performansı gösteriyor ve olukça başarılı oluyorsunuz. Maddi olarak bir süredir sıkıntılar yaşıyorsunuz bu nedenle de bir arkadaşınızdan borç almak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşınız sizi anlıyor ve destekliyor canınızı sıkmayın. 

Pazar günü maddi kazanımlar alanınızda meydana gelecek olan dolunay öncesi epeydir emek verdiğiniz iş projelerinin sonuçlarına göre önemli toplantılar yapıp, kalıcı kararlar alabilirsiniz. Bir süreden beri giden maddi gelirlerinizdeki belirsizlikler aniden sonlanabilir. Yine de temkini elden bırakmadan son kontrolleri yapacağınız şekilde yeni iş hedeflerinizi belirlemek size sağlıklı sonuçlar taşıyacaktır. Fakat özel hayatınızda inişli çıkışlı bir süreçten geçiyorsunuz. Özellikle çarşambadan sonra Terazi’ye geçen Venüs’ün de etkisiyle partnerinize daha anlayışlı yaklaşmaya çalışıp, yönetici gezegeniniz Mars’ın sinir ve stres yaratacak etkisinin kurbanı olmayın. 15 Kasım’a kadar bu süreci hassas bir şekilde yönetirseniz sonrasın da pişmanlık duymayacağınız bir döneme adım atarsınız.

Boğa Burcu 27 Ekim 2020 Salı Günlük Yorumu

Bugün aşk hayatınızda oldukça güzel gelişmeler olacağını söyleyebiliriz. Birine karşı çok güzel duygular hissediyorsunuz fakat içiniz kıpır kıpır olduğu halde ondan duygularınızı saklıyorsunuz. Neden sakladığınızı kendinize sormalı ve kesin bir karar vermelisiniz. Çok yakın çevrenizde bulunan birisi ya da çok yakın bir arkadaşınız size karşı birşeyler hissediyor olabilir. Ne diyeceğinizi, nasıl reddedeceğinizi bir türlü bilemiyorsunuz. Fakat en doğru şey onunla oturup konuşmak olacaktır. Maddi olarakta önceden yaptığınız bazı birikimleriniz bu zamanınızda yardımcı oluyor fakat artık onlarında sonu geliyor. Daha çok dikkatli harcamalar yapmalısınız. 

Bu pazar günü burcunuzda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle, yaşam yolculuğunuzda tarih sizin için adeta baştan yazılıyor olabilir. Dolunay haritasında yine sizin burcunuz yükseldiği için bireysel kararlarınızın öne çıktığı bir sürece giriyorsunuz. Burada beklenmeyeni size getirecek Uranüs gezegeninin de etkisiyle yıllardır oluşturduğunuz güven alanından bir çırpıda çıkmak zorunda olduğunuz koşullarla karşılaşsanız da eskiyi geride bırakmanın olgunluğu, aslında sizi hayata karşı daha güçlü kılar. Özellikle çarşamba günü Terazi burcuna geçecek olan Venüs’ün etkisiyle gündelik hayatınızda yepyeni bir düzene geçmek isteyeceksiniz. Belki bir taşınma planı eski rutinden daha kolay çıkmanıza yardım eder. Ama 5 Kasım’a kadar Merkür geri gittiği için yeniye geçişin eylem planını o tarihten sonra başlatmak daha doğru olur. Cuma günü hızlı değişen koşulların temposu sizin gibi temkinli olmayı seven biri için biraz yorucu olacaktır. Doğada vait geçirmeye özen gösterin.

İkizler Burcu 27 Ekim 2020 Salı Günlük Yorumu

Bugün aşk hayatınız ile ilgili konular aklınızı çok fazla kurcaladığı için günün büyük bir bölümünü bu konuya ayırmanız gerekebilir. Partnerinizle aranızda olan aşk bitti mi, ilişkinizin ne kadar ömrü kaldı gibi soruları tekrar tekrar düşünebilir ve bu konuda partnerinizi de biraz yorabilirsiniz. Eğer partnerinizi üzmek istemiyorsanız artık bu düşünceleri bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Bununla birlikte yapmak istediğiniz bir iş konusunda çok ciddi adımlar atıyorsunuz ve bu konu da çok başarılı olacağınızı söyleyebiliriz. Aranızı bozmak istediğiniz bir arkadaşınız varsa şimdi çok yanlış zaman çünkü onun size ihtiyacı var. 

Pazar günü Boğa burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle elinizde olmayan koşullarla karşılaşabilir, gerek iş gerek özel hayatınızda kurduğunuz düzende, köklü değişimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sonuçta her dolunay bir farkındalık zamanıdır. Güvende kalmak için artık süresi dolmuş olanları hayatınızda tutmaya çaba harcamayın. Bırakın eskilerle yeniler yer değiştirsin. Arkadaşlık ilişkilerinizde anlaşamadıklarınızla bu dönemde yollarınızı ayırmak isteyebilir, bazı sert tartışmalara maruz kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise çarşamba gününden sonra Venüs’ün Terazi geçmesiyle birlikte daha fazla, huzur, uyum ve ahenk ararsınız. Fakat Koç burcundaki Mars, bu uyumun kolaylıkla kurulmasına engel oluşturabilir. Eski defterler geri giden Merkür’ün de etkisiyle yeniden açılabilir. Bu sefer kendi önceliklerinize odaklanmalı hayatı dilediğiniz gibi yaşamak adına doğada kendinizle baş başa vakit geçirerek sağlıklı kararlar almalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz