Burçlar Nuray Sayari 26 Ekim 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
109

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte 26 Ekim 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları…

26 Ekim 2020 Pazartesi Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Pazar günü maddi kazanımlar alanınızda meydana gelecek olan dolunay öncesi epeydir emek verdiğiniz iş projelerinin sonuçlarına göre önemli toplantılar yapıp, kalıcı kararlar alabilirsiniz. Bir süreden beri giden maddi gelirlerinizdeki belirsizlikler aniden sonlanabilir. Yine de temkini elden bırakmadan son kontrolleri yapacağınız şekilde yeni iş hedeflerinizi belirlemek size sağlıklı sonuçlar taşıyacaktır. Fakat özel hayatınızda inişli çıkışlı bir süreçten geçiyorsunuz. Özellikle çarşambadan sonra Terazi’ye geçen Venüs’ün de etkisiyle partnerinize daha anlayışlı yaklaşmaya çalışıp, yönetici gezegeniniz Mars’ın sinir ve stres yaratacak etkisinin kurbanı olmayın. 15 Kasım’a kadar bu süreci hassas bir şekilde yönetirseniz sonrasın da pişmanlık duymayacağınız bir döneme adım atarsınız.

Son zamanlarda işlerinize yoğunlaşmada sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Dikkatinizi toplamalı, önem sırası oluşturarak yolunuza devam etmelisiniz. Özel hayatınızı da düzene sokmaya çalışırken bazı nedenlerden dolayı her şey düşündüğünüz gibi ilerlemeyebilir. Boş zamanlarınızı müzik dinleyerek değerlendirip kendinize zaman ayırmayı tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda zaman algınızı kaybetmiş olabilir, zamanınızı iyi değerlendirme konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hayatınızda var olan fobilerinizi üstünüzden atmak için uygun fırsatlar yakalayabileceksiniz. Bu fırsatları iyi kullanmalısınız. Ailevi konularda biraz daha hassas davranmaya dikkat etmeli, gerektiği konularda alttan almayı tercih etmelisiniz.

26 Ekim 2020 Pazartesi Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Bu aralar normalinden daha fazla boş zamanlar bulabilirsiniz. Boş zamanlarınızı eğlenmek yerine size getirisi olabilecek ekstra işlerle ilgilenerek değerlendirdiğiniz takdirde maddi durumunuzu da düzeltmek için iyi fırsat olacaktır. Aşk hayatınız son zamanlarda pek iyi yolda ilerlemeyebilir. Var olan bir ilişkiniz söz konusu ise gereksiz tartışmalar gündeme gelebilir. Eğer bir ilişkiniz yoksa da aşk hayatına girişimleriniz başarısız sonuçlanabilir. Gündelik hayatınızda şansınız yüksek olacaktır. Ancak şansınıza güvenerek uç noktadaki işlere kalkışmamalısınız. Yakın zaman içerisinde seyahat yapma planlarınız söz konusu ise bu planlarınızı ertelemek iyi bir fikir olacaktır.

Pazar günü burcunuzda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle, yaşam yolculuğunuzda tarih sizin için adeta baştan yazılıyor olabilir. Dolunay haritasında yine sizin burcunuz yükseldiği için bireysel kararlarınızın öne çıktığı bir sürece giriyorsunuz. Burada beklenmeyeni size getirecek Uranüs gezegeninin de etkisiyle yıllardır oluşturduğunuz güven alanından bir çırpıda çıkmak zorunda olduğunuz koşullarla karşılaşsanız da eskiyi geride bırakmanın olgunluğu, aslında sizi hayata karşı daha güçlü kılar. Özellikle çarşamba günü Terazi burcuna geçecek olan Venüs’ün etkisiyle gündelik hayatınızda yepyeni bir düzene geçmek isteyeceksiniz. Belki bir taşınma planı eski rutinden daha kolay çıkmanıza yardım eder. Ama 5 Kasım’a kadar Merkür geri gittiği için yeniye geçişin eylem planını o tarihten sonra başlatmak daha doğru olur. Cuma günü hızlı değişen koşulların temposu sizin gibi temkinli olmayı seven biri için biraz yorucu olacaktır. Doğada vait geçirmeye özen gösterin.

26 Ekim 2020 Pazartesi ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Bu hafta sonu Boğa burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle elinizde olmayan koşullarla karşılaşabilir, gerek iş gerek özel hayatınızda kurduğunuz düzende, köklü değişimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sonuçta her dolunay bir farkındalık zamanıdır. Güvende kalmak için artık süresi dolmuş olanları hayatınızda tutmaya çaba harcamayın. Bırakın eskilerle yeniler yer değiştirsin. Arkadaşlık ilişkilerinizde anlaşamadıklarınızla bu dönemde yollarınızı ayırmak isteyebilir, bazı sert tartışmalara maruz kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise çarşamba gününden sonra Venüs’ün Terazi geçmesiyle birlikte daha fazla, huzur, uyum ve ahenk ararsınız. Fakat Koç burcundaki Mars, bu uyumun kolaylıkla kurulmasına engel oluşturabilir. Eski defterler geri giden Merkür’ün de etkisiyle yeniden açılabilir. Bu sefer kendi önceliklerinize odaklanmalı hayatı dilediğiniz gibi yaşamak adına doğada kendinizle baş başa vakit geçirerek sağlıklı kararlar almalısınız.

Kendinizi ifade etme konusunda güçlük çekebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Buna bağlı olarak yanlış anlaşılmalara müsait bir güne başlayacaksınız. Emin olmadığınız konularda yorum yapmaya girişmemelisiniz. İş hayatınızda kariyeriniz için yatırımlar yapmayı planlayabilir, bir üst mertebeye terfi olabilmek için var gücünüzle çalışmaya özen göstereceksiniz. Sessizlik size çoğu zaman iyi geliyor. İç sesinizi daha iyi duyabilmek için sessizlik anları değerlendirmek iyi bir tercih olacaktır. Kaygılarınızı bastırmak için yakın çevrenizdeki kişilerin yardımlarına ihtiyaç duysanız bile ön yargılarınızdan dolayı yardım almaya yeltenmeyeceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz