Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 14 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 14 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

367

OĞLAK BURCU 14 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün maddi konular ile ilgilenmeniz gereken bir gün olabilir. Maddi olarak gerçekçi yaklaşacak ve harcamalarınızın planlanını yapacaksınız. Harcamalarınız fırsatları ve tehditleri düşünerek yapmanız sizin gelecek döneminizi daha iyi yapmanızı sağlayabilir. Mantıklı adımlar atmak her zaman iyidir. Çalışma hayatınızda ise oldukça şanslı bir dönemde olacaksınız. Kar getirecek işler bağlayabilirsiniz. İş hayatınızda sizin dışınızda bulunan ve şirketi etkileyen çalışmaları denetlemeniz, sorunlar hakkında çözüm üretmeniz daha iyi kar sağlamanızı gerçekleştirebilir. Aşk hayatınızda ise daha ilgili olmaya özen göstermelisiniz. Partnerinizle olan iletişime ilgisizliğiniz etki edecektir. Daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz.

Öncü burçlardan biri olarak bu haftaki gökyüzünün eylemi bol enerjisinden doğrudan etkileniyorsunuz. Özellikle ikili ilişkilerinizde enerjisi yüksek tartışmaya açık iletişim tekniklerinden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Her şeye rağmen fikirlerinizi karşınızdakilere kabul ettirmek isterken yumuşak bir dil kullanmak sizin için en doğrusu olacaktır. Çarşamba günü Akrep burcunda geri hareket etmeye başlayacak Merkür’ün etkisiyle eski dostlarınızla karşılaşabilir, kırgın olduğunuz kişilerle küslüğünüzü sonlandırabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasındaki bir sır açığa çıkabilir. Gönlünü size kaptırmış olup, duygularını dile getiremeyen bir ilişkinin başlama sinyalleri kapınızı çalabilir. Açık yürekli ve mantıklı kişiliğinizle iç sesinizin gücünden yararlanarak, bu dönemde biraz olsun sezgilerinizin peşinden gitmenizi öneririz. Enerji çalışmaları, spiritüel konular bu dönemde biriktirdiğiniz blokajlardan kurtulmanıza destek olacaktır. Terazi burcundaki Yeni Ay, evlenme, boşanma ya da iş hayatınızda radikal bir değişimi size taşıyacaktır.

KOVA BURCU 14 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir süredir kimseyle iletişime geçmiyor ve kendi halinizde yaşamaya devam ediyorsunuz fakat artık bugün buna son verecekmişsiniz gibi görünüyor. Artık dışarı çıkarak diğer insanlarla iletişime geçme ve kendinizi gösterme zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. birçok kişi ile görüşecek ve onlarla yapacağınız faaliyetler sayesinde kendinizi çok kısa bir sürede kanıtlamış olacaksınız. Çalıştığınız ve birlikte faaliyet halinde bulunduğunuz kişilerden övgü cümleleri duyabilirsiniz bu da sizi daha çok motive edecektir. Çalışma hayatınızda ise iş hayatınızı daha iyi hale getirmek için bazı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Grup çalışmaları yapmaya ve ilerletmeye özen göstermelisiniz.

Bu hafta gündelik hayatın yoğun temposu sizi yorgun düşürebilir. Arkanızdan iş çevirenlerin varlığını unutmalı, size iyi gelen kişilerle zamanınızı geçirmelisiniz. Entelektüel düzeyinize hitap eden kişilerle tanışacağınız sürpriz davetlere katılabilir, hayatınıza hiç ummadığınız bir anda adrenalini yüksek bir ilişki katabilirsiniz. Ama unutmayın ki bu hafta başlayan ilişkilerin ömrü pek uzun olmayacaktır. Çarşamba günü Akrep burcunda geri hareketine başlayacak olan Merkür’ün etkisiyle, iş ortamında duygusal krizleri yönetmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı yöneticilerinizle yollarınız bu dönemde ayrılabilir. Hatta iş değiştirmek isteyebilirsiniz. Fakat 5 Kasım’dan önce böyle bir atılım yapmak sizin için doğru olmayacaktır. Cuma günü yurt dışıyla bağlantılı konularda yeni bir döneme adım atabilirsiniz.

BALIK BURCU 14 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Biraz tek başınıza kalmak isteyebilir ve iç dünyanızda ki sorunları halletmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin sizden bazı şeyleri sakladığınız düşünüyorsunuz bu saklanan konular hakkında bilgi alacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizle ilgilenerek orada yaşadığınız sorunların çözümü için biraz çaba gösterebilirsiniz. Gösterdiğiniz çaba sonucunda olaylara başka bir bakış açısıyla bakabilirsiniz. Sorunların böyle daha kolay çözüleceğini görünce daha önce bu bakış açısıyla yaklaşmadığınız için çok üzüleceksiniz. Aşk hayatınızda ise olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Hiç ummadığınız anda ummadığımız sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle her an her şeye hazırlıklı olmalısınız.

Cuma günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay öncesinde özellikle finans konularında kendinizi bir düellonun ortasındaymış gibi hissedebilirsiniz. Maddi kazancınızla ilgili hakedişlerinizi tahsil etmek için zorlu günlerden geçiyor olabilirsiniz. Bu durum Çarşamba günü Akrep’teki Merkür’ün geri hareketiyle daha da vurgulu bir hale gelebilir. 5 Kasıma‘a kadar özellikle yurt dışı, uzun seyahatler ve akademik konularla ilgili işlerinizde aksamalar, gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Ama boşuna üzülüp, depresig bir ruh haline bürünmeyin. Bu zorlu günlerin acısını Kasım başından itibaren çıkartmaya başlarsınız. O zaman tüm zorlukların teker teker üstesinden gelebilecek enerjiye sahip olacaksınız. Özellikle cumartesi günü stresli yaşamı arkanızda bırakıp, sevdiğinizle başbaşa son derece romantik bir hafta sonu geçirmek için küçük bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz