Burçlar Nuray Sayari 14 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

367

TERAZİ BURCU 14 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendiniz çok uzun zamandır vakit ayıramıyorsunuz. Bugün sonunda bunun için uygun zamanı bulacaksınız. Düşünme zamanınız olduğu için özel hayatınız ile ilgili bazı kararlar verebilirsiniz. Yapmak istedikleriniz konusunda ciddi şekilde düşünecek ve nasıl yapılabileceğinin yollarını arayacaksınız. Kendinizi geliştirmek için bazı hobilere ya da faaliyetlere yönelmek isteyebilirsiniz. Kendinize en uygun olan ve yapmaktan hoşlanacağınız aktiviteleri bulmak sizin için daha iyi olacaktır. Grup çalışmalarında bulunabilirsiniz. Çalışma hayatınızda hiçbir gelişme beklemiyor iken bir gelişme yaşanabilir ve bu gelişme size maddi açıdan da büyük yardımlar sağlayabilir. Yaşanan gelişme hem maddi olarak hem de iş yönünden oldukça yararlı olacak.

Bu hafta perde alan oyunun yine başrolü size veriliyor. Cuma günü Yeni Ay’a ev sahipliği yaparken, ikili ilişkilerde adeta hakemlik görevi üstleniyorsunuz. Çarşamba günü yönetici gezegeniniz Merkür’ün Akrep burcunda geri hareketine başlaması ile birlikte, kredi, sigorta, vergi konularında geçmişten gelen konular tekrar önünüze çıkabilir. 5 Kasım’a kadar hiçbir sözleşme ve anlaşmaya imza atmamalısınız. Salı, Perşembe ve Pazar günü ilişkilerinizde gerginlikleri ustaca yönetmeli, öfkeyle kalkıp sonrasında zararla oturacağınız kararlar almamalı, ayrılıklar yaşamamalısınız. Ani istifalar ya da duygusal kopmalar, sonrasında sizi derinden yaralayabilir. Dolayısıyla son söyleyeceğiniz sözü baştan söyleyip, işleri sarpa sardırmaktan kaçınmaya bakın. Cumartesi günü yalnız kalmayı isteseniz de yaşadığınız ilişkilerde hangi noktada olduğunuzu dostluğuna güvendiğiniz kişilerle irdelemek isterken, bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hayatınızın efendisinin yalnız kendiniz olduğunu sakın aklınızdan çıkartmayın. Geride kalanların hepsi teferruattan ibaret olacaktır.

AKREP BURCU 14 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün ev ya da aile ile ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bununla birlikte yalnız başınıza kalarak kendi gelişiminiz, şu ana kadar neler yaptınız ve bundan sonra neler yapmak istiyorsunuz gibi konuları düşünebilirsiniz. Bu düşünceler sizi geleceğe dair planlarınızda oldukça rahatlatacaktır. Evinize ve ailenize karşı ilgisiz olduğunuzu fark edecek ve onlara daha çok zaman ayırmaya karar vereceksiniz. Herkese yardımcı olma konusunda daha hassas davranabilirsiniz. Kendinize karşı daha dürüst olacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Bugün arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler hakkında olumlu olaylar yaşanabilir.

Bu hafta 5 Kasım’a kadar sürecek Merkür geri hareketi burcunuzda start alıyor. Demek geçmişten beri yarım kalan işlerinizi halletme fırsatı yakalayıp, yeni projeleri üç hafta askıya alacaksınız. Özellikle Mart ayında pandemiyle yaşamınıza giren konu ve kişilerle bu dönemde tekrar bağlantıya geçeceğinizi düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki eskiden beri biriken konuların üzerinden geçer, ilişkinizde yepyeni bir döneme adım atabilirsiniz. Diğer yandan cuma günü meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle, taaa uzak diyarlardan gizli bir aşk yeniden filizlenebilir. Bu ilişkinin heyecanını kendinize saklayarak kimseyle paylaşmadan özgünce yaşamalısınız. Perşembe günü kardeş ve yakın arkrabalarınızla aranızda ciddi bir fikir ayrılığı gündeme gelebilir. Olayların üzerinde çok durmamalı olgunlukla çözüm odaklı olmalısınız. Bu dönemde boşaltım sisteminiz hassas olabilir. Hafta sonu sevdiğiniz bir arkadaşınız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Hayatta her yaşadığınızı olağan ve doğal karşılarsanız, kalp kırıklıklarınızda sona erecektir.

YAY BURCU 14 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizde bulunan insanlarla bilgi alışverişinde bulunmak isteyebilirsiniz. Kendinizi işinizde ya da normal hayatınızda geliştirmek için bazı eğitimler almak isteyebilirsiniz. Kısa bir seyahate çıkmanın sizin moralinizi düzelteceğini düşünüyor olabilirsiniz bu seyahate kardeşinizle birlikte çıkabilirsiniz. Fikirleriniz ve düşünceleriniz çevrenizdeki kişilerin doğru yollar seçmesine neden oluyor bu nedenle sizinle konuşmak isteyen sayısı daha fazla artabilir. Ortaklaşa yaptığınız işler ya da yatırımlar hakkında oldukça şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz bu dönemi değerlendirmeniz de fayda var. Maddi olarak çok bolluk dönemi yaşayacaksınız. İstediğiniz ve hedeflediğiniz şeyleri elde edebilirsiniz.

Haftanın hareketli enerjisi sayesinde finansal alanda zorlanmalarınızla baş edip, maddi kazancınızda olumlu yükselişler elde edebilirsiniz. Miras, ortak paylaşımlı gelirlerinizde yaşadığınız sorunlar artık hallolur. Kayıp ve kazançlarınız için evrene şükredip, yeni iş atılımlarını araştırmaya başlayabilirsiniz. Yeni hedeflerinizi gerçekleştirmek için de çarşamba günü geri hareketine başlayacak olan Merkür’ün 5 Kasım’da düz harekete geçmesini beklemeniz doğru olacaktır. Bu dönemde iş ortamınızda bazı sırlar ortaya çıkacaktır. Bu nedenle temkinli olmalı, güveninizi kazanmayan kişilerle kişisel bilgilerinizi paylaşmamalısınız. Cuma günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay sayesinde yeni topluluklarla tanışıp, çevrenizi genişletme fırsatı yakalayabilirsiniz. Diğer yandan bu dönemde çocukluk arkadaşınızla bir iş kurma planı yapmaya başlamak fikren de olsa size iyi gelecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz