Ana Sayfa Astroloji Burçlar Nuray Sayari 14 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 14 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

367

YENGEÇ BURCU 14 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi bugün çok ama çok iyi hissedeceğiniz bir gün olacak. Kendinizi oldukça iyi hissettiğiniz için kişisel gelişim konusunda araştırmalar yapabilir ve bu alana yönlenebilirsiniz. Yaptığınız bu destekleyici hamleler, görüşmeler sizin için çok yararlı olacaktır. Yapmayı düşündüğünüz bir ortaklık veya başlamayı düşündüğünüz bir ilişki varsa vakit kaybetmeden başlamalısınız. Çünkü size çok büyük fırsatlar sağlayacaklar. Kendinizi dışarıdan gözlemlemeli ve ilerlemeye hız kesmeden devam etmelisiniz. Zihinsel faaliyetlere daha çok ağırlık vermelisiniz. Bu faaliyetler sizi görüşmelerde çok yukarılara taşıyacaktır. Aşk hayatınızda ise beklemediğiniz yenilikler olabilir, hazırlıklı olmalısınız.

Finansal konularla ilgili haftaya hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Pazartesi günü uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz bir hedefe ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Ama bu mutluluğun uzun soluklu olmayacağını aklınızın bir köşesine yazmakta fayda var. Bu nedenle anın tadını çıkartmak, hayatın küçük zevklerinden keyif almak sizin için önem kazanır. Özellikle yatırım konularında bu hafta dikkatli olmanız gerekiyor. Hayatınızı kontrol etmek isteyen manipülatif, baskıcı partnerinizin yaptırımlarından hafta boyu bunalabilirsiniz. Adalet ve diplomasiye önem veren kişiliğinizle üzerinizde baskı kurmak isteyenler canınızı sıkacaktır. Cuma günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay’ın etkisiyle zincirlerinizden kurtulup yepyeni bir ortamda farklı sosyal ilişkiler kurmayı arzu edersiniz. Arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler gündeme gelebilir. Bu hafta en iyisi az ve öz insanla vakit geçirmeye bakın.

ASLAN BURCU 14 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili ilişkiler konusunda pek olumlu düşünceleriniz bulunmasa da bugünden itibaren düşünceleriniz değişecek ve olumlu şeyler olacak. Aşk hayatınız son zamanlarda durgun şekilde ilerliyordu fakat artık daha hareketli bir döneme giriş yapacaksınız. Sorunlarınızın tamamen yanlış düşüncenizden dolayı büyüdüğünün farkına vardınız ve artık sorunlarınıza karşı daha mantıklı yaklaşmanız gerektiğiniz düşünüyorsunuz. Bugün maddi konularla biraz daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Çalışma hayatınızda bulunan ya da gündelik hayatınızda iletişimde olduğunuz kişilerle daha anlayışlı şekilde diyalog kurmak isteyebilirsiniz. İletişimde bulunduğunuz kişiler bu durumdan oldukça mutlu olacaklar ve sizinle daha çok iletişime geçmek isteyeceklerdir.

Stresi bol, adrenalini yüksek bir haftaya adım atıyorsunuz. Bu nedenle kendinizi çok fazla yormamalısınız. Aksi takdirde uzun süre uğraşmak zorunda kalacağınız sağlık sorunları karşınıza çıkabilir. Bu dönemde ebeveynlerin de sağlıklarıyla yakından ilgilenmek isteği duyabilirsiniz. Yurt dışı ilişkileri, eğitimler, pazarlama ve tanıtım faaliyetleriyle ilgili ardı arkası kesilmeyen toplantı ve görüşmelerden net bir sonuç elde edemezsiniz. İletişim sihirbazı Merkür’ün Akrep burcundaki 3 haftalık geri hareketi, derin düşüncelerden yeni fikirler elde etmenize destek verecektir. Bu dönemde evdeki eşyalar kaybolup, elektronik aletler bozulabilir. Cuma günü Terazi burcundaki Yeni Ay haritasında Yengeç yükseldiği için, kısa yolculuklara çıkıp, kardeş ve yakın akrabalarla iletişiminizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kitap yazmak, yeteneklerinizin sesini dinlemek için uygun bir dönemdesiniz.

BAŞAK BURCU 14 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınızda ve aşk hayatınızda çok büyük hareketlenmeler meydana gelebilir. Çalışma hayatınızda birilerine bağlı kalmadan çalışmak isteyebilir ve bunu hakkında bazı çözüm yolları bulunabilirsiniz. Bununla birlikte yaptığınız projelere çok iyi olacak bazı bilgiler ve bazı düşünceler ekleyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile bilgi alışverişinde bulunacağınız bir durumda meydana gelebilir. Kendinizi birilerine yardım ederken bulabilirsiniz. Bunu farkında olmadan yapacaksınız ve farkına vardığınızda bu durum size çok büyük bir sevinç sağlayacaktır. Bugün yaşadığınız sorunlarda çözüm yoluna gitmek isteyebilirsiniz. Bunun içinde bazı girişimlerde bulunacaksınız. İşe çok yarayacak ve sorunlarınız çözülecektir.

Hafta başında, yurt dışında yaşayan biriyle aranızda hayal ettiğiniz mükemmel ilişkiyi kurabileceğinizi düşünebilirsiniz. Bu tatlı rüyanın peşinden gitmek isterken, Salı günü Terazi’deki Güneş ile Koç’taki Mars’ın gergin etkileşimleri ile hayatın gerçekleriyle yüzleşebilirsiniz. Öfke ve yüksek cesaretinizi kontrol altında tutmalı, karşınızdakilerin sözlerine, iyi bir dinleyici olarak kulak vermelisiniz. Bu şekilde son olarak söz hakkı istediğinizde sizin fikirlerinizin herkesin zihninde yer etmesi daha kolay mümkün olur. Çarşamba günü yönetici gezegeniniz Merkür’ün iletişim alanınızda geri hareket etmesi, bazı konularda karşınızdakilerle zor uzlaşabileceğinizi gösterir. Diğer yandan kardeş ve yakın akrabalarla aranızda iletişim kopukluğu meydana gelecektir. Aşk hayatınızda sizi dönüştüren kişinin güçlü varlığından çok etkilenirsiniz. Cuma günü meydana gelecek olan Yeni Ay sayesinde, yeni kazanç kapıları önünüze çıkabilir, ortaklıklarınızda yeni oluşumlar gündeme gelecektir. 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz