Ana Sayfa Uncategorized Burçlar Nuray Sayari 13 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 13 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

389

OĞLAK BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sizin için oldukça duygusal bir gün olacak diyebiliriz. Duygularınızı çok yoğun yaşayacaksınız ve bu durum sizi rahatsız etmeyecek. Hatta çok hoşunuza bile gidecek diyebilir. Bu durum havaların kapalı, yağmurlu olmasından dolayı meydana geliyor olabilir. Havaların durumu ruhsal durumunuzu da çok fazla etkileyecektir. Duygusal olmanız sizin çok hoşunuza gitse de çevrenizdekiler tarafından pek hoş karşılanmayabilir. Onlara karşı olan tavırlarınız ve hareketleriniz çok üzücü ya da kırıcı olabilir bu nedenle dikkatli olmalısınız. Çok ani sinirleniyorsunuz bu duruma hakim olmalısınız. Kendinizi kontrol altında tutmanız herkes için iyi olacaktır. 

Öncü burçlardan biri olarak bu haftaki gökyüzünün eylemi bol enerjisinden doğrudan etkileniyorsunuz. Özellikle ikili ilişkilerinizde enerjisi yüksek tartışmaya açık iletişim tekniklerinden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Her şeye rağmen fikirlerinizi karşınızdakilere kabul ettirmek isterken yumuşak bir dil kullanmak sizin için en doğrusu olacaktır. Çarşamba günü Akrep burcunda geri hareket etmeye başlayacak Merkür’ün etkisiyle eski dostlarınızla karşılaşabilir, kırgın olduğunuz kişilerle küslüğünüzü sonlandırabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasındaki bir sır açığa çıkabilir. Gönlünü size kaptırmış olup, duygularını dile getiremeyen bir ilişkinin başlama sinyalleri kapınızı çalabilir. Açık yürekli ve mantıklı kişiliğinizle iç sesinizin gücünden yararlanarak, bu dönemde biraz olsun sezgilerinizin peşinden gitmenizi öneririz. Enerji çalışmaları, spiritüel konular bu dönemde biriktirdiğiniz blokajlardan kurtulmanıza destek olacaktır. Terazi burcundaki Yeni Ay, evlenme, boşanma ya da iş hayatınızda radikal bir değişimi size taşıyacaktır.

KOVA BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi olarak çok fazla harcamalarda bulundunuz hatta paralarınız nereye gitti hakkında bile bir bilginiz yok. Bu nedenle de maddi konular ile ilgili bir takım sorunlarla bugün ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. En azından madi planınızı bugün daha dikkatli yapmanız sizi ileride rahatlatabilir. Kontrolü elinizden bırakırsanız her şey alt üst olabilir. Yaptığınız harcamalar ve borçlarınız dolayısıyla çevrenizdeki kişiler tarafından bazı olumsuz yorumlar alabilirsiniz. Fakat sizin ayağınıza öyle bir fırsat gelecek ki onları çok şaşırtacaksınız. Bu fırsat elinizde olan paranızı arttırma yönünde olabilir. Fırsatı doğru değerlendirmek sizin elinizde olabilir. 

Bu hafta gündelik hayatın yoğun temposu sizi yorgun düşürebilir. Arkanızdan iş çevirenlerin varlığını unutmalı, size iyi gelen kişilerle zamanınızı geçirmelisiniz. Entelektüel düzeyinize hitap eden kişilerle tanışacağınız sürpriz davetlere katılabilir, hayatınıza hiç ummadığınız bir anda adrenalini yüksek bir ilişki katabilirsiniz. Ama unutmayın ki bu hafta başlayan ilişkilerin ömrü pek uzun olmayacaktır. Çarşamba günü Akrep burcunda geri hareketine başlayacak olan Merkür’ün etkisiyle, iş ortamında duygusal krizleri yönetmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı yöneticilerinizle yollarınız bu dönemde ayrılabilir. Hatta iş değiştirmek isteyebilirsiniz. Fakat 5 Kasım’dan önce böyle bir atılım yapmak sizin için doğru olmayacaktır. Cuma günü yurt dışıyla bağlantılı konularda yeni bir döneme adım atabilirsiniz.

BALIK BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişim konusunda ne kadar iyi olduğunuzu herkes biliyor ve bu yeteneğinizi biraz daha fazla kullanmanız gerekebilir. Şu sıralar hayatınızda bir yenilik olsun istiyorsunuz ve aklınıza bile gelemyen bir konuda bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bu gelişme sizin hayatınızı olumlu yönde etkileyecek ve mutlu edecektir. Sizinle pek alakası olmasa da bazı sorunların bir parçası haline gelebilirsiniz. Fakat bu parçası olduğunuz sorun hakkında daha sakin olmalı ve mantıklı davranmalısınız. İş hayatınızda sizi ilgilendirmeyen sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz o sorunlara dahil olmamalı ve kendi işiniz ile ilgilenmelisiniz.

Cuma günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay öncesinde özellikle finans konularında kendinizi bir düellonun ortasındaymış gibi hissedebilirsiniz. Maddi kazancınızla ilgili hakedişlerinizi tahsil etmek için zorlu günlerden geçiyor olabilirsiniz. Bu durum Çarşamba günü Akrep’teki Merkür’ün geri hareketiyle daha da vurgulu bir hale gelebilir. 5 Kasıma‘a kadar özellikle yurt dışı, uzun seyahatler ve akademik konularla ilgili işlerinizde aksamalar, gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Ama boşuna üzülüp, depresig bir ruh haline bürünmeyin. Bu zorlu günlerin acısını Kasım başından itibaren çıkartmaya başlarsınız. O zaman tüm zorlukların teker teker üstesinden gelebilecek enerjiye sahip olacaksınız. Özellikle cumartesi günü stresli yaşamı arkanızda bırakıp, sevdiğinizle başbaşa son derece romantik bir hafta sonu geçirmek için küçük bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz