Ana Sayfa Uncategorized Burçlar Nuray Sayari 13 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 13 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

389

TERAZİ BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün çevrenizdekilere karşı kullandığınız sınırları tekrardan ve dikkatlice gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin sizi çok fazla kullandığının farkındasınız ve bu durumu düzeltmek istiyorsunuz. Fakat bir türlü sorunun nerede olduğunu bulamıyorsunuz. Yaşadığınız bazı dengesiz durumlara bakarsanız olayları çözmeniz daha kolay bir hale gelecektir. Sınırları göz önünde bulundururken çevrenizdeki kişilerin size karşı olan davranışlarına da dikkat etmeniz büyük bir önem taşımaktadır. Davranışları gözden geçirirken de çok fazla mesafenizi korumaya özen göstermelisiniz. Yani kalbinizle değil aklınız ile düşünmeniz insanlarla olan ilişkilerinizde daha az zarar görmenizi sağlayacaktır. 

Bu hafta perde alan oyunun yine başrolü size veriliyor. Cuma günü Yeni Ay’a ev sahipliği yaparken, ikili ilişkilerde adeta hakemlik görevi üstleniyorsunuz. Çarşamba günü yönetici gezegeniniz Merkür’ün Akrep burcunda geri hareketine başlaması ile birlikte, kredi, sigorta, vergi konularında geçmişten gelen konular tekrar önünüze çıkabilir. 5 Kasım’a kadar hiçbir sözleşme ve anlaşmaya imza atmamalısınız. Salı, Perşembe ve Pazar günü ilişkilerinizde gerginlikleri ustaca yönetmeli, öfkeyle kalkıp sonrasında zararla oturacağınız kararlar almamalı, ayrılıklar yaşamamalısınız. Ani istifalar ya da duygusal kopmalar, sonrasında sizi derinden yaralayabilir. Dolayısıyla son söyleyeceğiniz sözü baştan söyleyip, işleri sarpa sardırmaktan kaçınmaya bakın. Cumartesi günü yalnız kalmayı isteseniz de yaşadığınız ilişkilerde hangi noktada olduğunuzu dostluğuna güvendiğiniz kişilerle irdelemek isterken, bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hayatınızın efendisinin yalnız kendiniz olduğunu sakın aklınızdan çıkartmayın. Geride kalanların hepsi teferruattan ibaret olacaktır.

AKREP BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda bir türlü belli olmayan şeyler var ve bu belirsizlik sizin de kafanızı oldukça kurcalıyor. Fakat bugün bu konu bir netlik kazanabilir. Araya giren arkadaşlarınız sayesinde ilgi duyduğunuz kişi ile birlikte zaman geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Bu durum sizi oldukça mutlu edecektir. Parterinizle olan uyumunuz herkes tarafından dikkat çekecek hatta sizi kıskanacak olanlar bile olabilir. Bu nedenle ilişkinizi hemen gözler önüne sermemeli öncelikli olarak yakın çevrenizin öğrenmesini sağlamalısınız. Maddi olarak kesinlikle sorun yaşamadığınız bir dönemdesiniz fakat buna güvenerek çok harcama yapmamalısınız. Harcamalarınızı planlı yapmanızda fayda var. 

Bu hafta 5 Kasım’a kadar sürecek Merkür geri hareketi burcunuzda start alıyor. Demek geçmişten beri yarım kalan işlerinizi halletme fırsatı yakalayıp, yeni projeleri üç hafta askıya alacaksınız. Özellikle Mart ayında pandemiyle yaşamınıza giren konu ve kişilerle bu dönemde tekrar bağlantıya geçeceğinizi düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki eskiden beri biriken konuların üzerinden geçer, ilişkinizde yepyeni bir döneme adım atabilirsiniz. Diğer yandan cuma günü meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle, taaa uzak diyarlardan gizli bir aşk yeniden filizlenebilir. Bu ilişkinin heyecanını kendinize saklayarak kimseyle paylaşmadan özgünce yaşamalısınız. Perşembe günü kardeş ve yakın arkrabalarınızla aranızda ciddi bir fikir ayrılığı gündeme gelebilir. Olayların üzerinde çok durmamalı olgunlukla çözüm odaklı olmalısınız. Bu dönemde boşaltım sisteminiz hassas olabilir. Hafta sonu sevdiğiniz bir arkadaşınız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Hayatta her yaşadığınızı olağan ve doğal karşılarsanız, kalp kırıklıklarınızda sona erecektir.

YAY BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin için bugün pek de olumlu geçmeyebilir. Aileniz ile ilgili konular ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu durum sizi oldukça fazla üzecek çünkü aile içerisinden birinin sağlık problemleri ile ilgileneceksiniz. Bu durumda yapmanız gereken tek şey mantıklı hareket etmek ve çok sakin kalmaktır. Bazen çok fazla geriye düştüğünüz olabilir fakat güçlü olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Ödemeleriniz konusunda şu sıralar çok fazla sorun yaşıyorsunuz. Fakat bu durum maddi imkansızlıklardan dolayı değil unutkanlığınızdan oluyor. Ödemelerinizi unutmamalı ve tam gününde ödemelisiniz. Aksi takdirde ileride maddi olarak çok fazla sorunlar meydana gelebilir. 

Haftanın hareketli enerjisi sayesinde finansal alanda zorlanmalarınızla baş edip, maddi kazancınızda olumlu yükselişler elde edebilirsiniz. Miras, ortak paylaşımlı gelirlerinizde yaşadığınız sorunlar artık hallolur. Kayıp ve kazançlarınız için evrene şükredip, yeni iş atılımlarını araştırmaya başlayabilirsiniz. Yeni hedeflerinizi gerçekleştirmek için de çarşamba günü geri hareketine başlayacak olan Merkür’ün 5 Kasım’da düz harekete geçmesini beklemeniz doğru olacaktır. Bu dönemde iş ortamınızda bazı sırlar ortaya çıkacaktır. Bu nedenle temkinli olmalı, güveninizi kazanmayan kişilerle kişisel bilgilerinizi paylaşmamalısınız. Cuma günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay sayesinde yeni topluluklarla tanışıp, çevrenizi genişletme fırsatı yakalayabilirsiniz. Diğer yandan bu dönemde çocukluk arkadaşınızla bir iş kurma planı yapmaya başlamak fikren de olsa size iyi gelecektir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz