Burçlar Nuray Sayari 13 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

389

YENGEÇ BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uzun bir süredir üzerinizde bulunan sinirlilik ve stres hali bugüne de etkisini büyük ölçüde gösterecek diyebiliriz. Bu durum sizin bazı sağlık problemlerinizden dolayı kaynaklanıyor olabilir ve sizde bu sağlık problemini sürekli olarak erteliyor olabilirsiniz. Eğer ihmal ediyorsanız ve bunun farkındaysanız o zaman bu durumu kontrol altına almayı da öğrenmeniz gerekebilir. Yaşadığınız olaylar hakkında hemen ve kesin kararlar veriyorsunuz. Bunun yerine olayı yaşadıktan sonra biraz daha soğumasını beklemeli ve iyice düşündükten sonra yorum yapmalısınız. Aksi takdirde sürekli öfke ile kalktığınız için zararla oturmuş olacaksınız. 

Finansal konularla ilgili haftaya hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Pazartesi günü uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz bir hedefe ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Ama bu mutluluğun uzun soluklu olmayacağını aklınızın bir köşesine yazmakta fayda var. Bu nedenle anın tadını çıkartmak, hayatın küçük zevklerinden keyif almak sizin için önem kazanır. Özellikle yatırım konularında bu hafta dikkatli olmanız gerekiyor. Hayatınızı kontrol etmek isteyen manipülatif, baskıcı partnerinizin yaptırımlarından hafta boyu bunalabilirsiniz. Adalet ve diplomasiye önem veren kişiliğinizle üzerinizde baskı kurmak isteyenler canınızı sıkacaktır. Cuma günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay’ın etkisiyle zincirlerinizden kurtulup yepyeni bir ortamda farklı sosyal ilişkiler kurmayı arzu edersiniz. Arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler gündeme gelebilir. Bu hafta en iyisi az ve öz insanla vakit geçirmeye bakın.

ASLAN BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şu sırlar size bir gün yetmiyor hatta bir günün daha uzun bir zaman olması gerektiğini düşünüyorsunuz. Bugün de aynı düşüncelere sahip olabilirsiniz. Çünkü birçok işi aynı anda yapmak istiyorsunuz ve zamanın nasıl geçtiğini bir türlü anlayamıyorsunuz. Arada yetişmeyen işler olunca da kendinizi çok büyük bir strese sokuyorsunuz. Üzerinizde bulunan sorumlulukları yetiştirememek sizi daha çok bir panik haline sokuyor fakat o kadar da panik olmamalısınız. Güne başlamadan bir plan yaparsanız her şeyi yetiştirmeniz daha kolay olacaktır. Bugün maddi olarak bazı konularla da ilgilenmeniz gerekebilir ve ufak sorunlar yaşayabilirsiniz. 

Stresi bol, adrenalini yüksek bir haftaya adım atıyorsunuz. Bu nedenle kendinizi çok fazla yormamalısınız. Aksi takdirde uzun süre uğraşmak zorunda kalacağınız sağlık sorunları karşınıza çıkabilir. Bu dönemde ebeveynlerin de sağlıklarıyla yakından ilgilenmek isteği duyabilirsiniz. Yurt dışı ilişkileri, eğitimler, pazarlama ve tanıtım faaliyetleriyle ilgili ardı arkası kesilmeyen toplantı ve görüşmelerden net bir sonuç elde edemezsiniz. İletişim sihirbazı Merkür’ün Akrep burcundaki 3 haftalık geri hareketi, derin düşüncelerden yeni fikirler elde etmenize destek verecektir. Bu dönemde evdeki eşyalar kaybolup, elektronik aletler bozulabilir. Cuma günü Terazi burcundaki Yeni Ay haritasında Yengeç yükseldiği için, kısa yolculuklara çıkıp, kardeş ve yakın akrabalarla iletişiminizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kitap yazmak, yeteneklerinizin sesini dinlemek için uygun bir dönemdesiniz.

BAŞAK BURCU 13 EKİM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal hayatınız çok uzun bir süredir durağan bir şekilde ilerliyor olabilir. Fakat bugün biraz daha renkli bir hale geleceğini söyleyebiliriz. Arkadaşlarınızla buluşabilir ve çok eğlenceli sohbetler edinebilirsiniz. Bununla birlikte daha farklı ortamlara girerek çevrenizi daha da genişletebilirsiniz. Yeni insanlar size çok iyi gelecektir. Kıyafetlerinizde içinizdeki enerjiyi yansıtacak renkler kullanmanız size ve çevrenizdekilere çok iyi gelebilir ve canlandırabilir. Enerjinizin ve keyfinizin yerinde olduğu bu günde kimseyle tartışmamaya ve kavga etmemeye özen göstermelisiniz. Bu durumda içinde bulunduğunuz ortam bozulacak ve modunuzm da düşecektir. Bunun yaşanmasını istemezsiniz. 

Hafta başında, yurt dışında yaşayan biriyle aranızda hayal ettiğiniz mükemmel ilişkiyi kurabileceğinizi düşünebilirsiniz. Bu tatlı rüyanın peşinden gitmek isterken, Salı günü Terazi’deki Güneş ile Koç’taki Mars’ın gergin etkileşimleri ile hayatın gerçekleriyle yüzleşebilirsiniz. Öfke ve yüksek cesaretinizi kontrol altında tutmalı, karşınızdakilerin sözlerine, iyi bir dinleyici olarak kulak vermelisiniz. Bu şekilde son olarak söz hakkı istediğinizde sizin fikirlerinizin herkesin zihninde yer etmesi daha kolay mümkün olur. Çarşamba günü yönetici gezegeniniz Merkür’ün iletişim alanınızda geri hareket etmesi, bazı konularda karşınızdakilerle zor uzlaşabileceğinizi gösterir. Diğer yandan kardeş ve yakın akrabalarla aranızda iletişim kopukluğu meydana gelecektir. Aşk hayatınızda sizi dönüştüren kişinin güçlü varlığından çok etkilenirsiniz. Cuma günü meydana gelecek olan Yeni Ay sayesinde, yeni kazanç kapıları önünüze çıkabilir, ortaklıklarınızda yeni oluşumlar gündeme gelecektir. 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz